تاثیر خرید فالوور ایرانی اینستاگرام بر کسب و کار

آیا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام تاثیری بر کسب و کار من خواهد داشت؟!

امروزه فضای مجازی  یکی از مراکز مبادلات فکری و اقتصادی تبدیل شده است. خیلی از فعالیت های اجتماعی و اقتصادی در سطحی گسترده تر به فعالیت خود ادامه می دهند. در فضای اینستاگرام تعداد فالوور ها تاثیر زیادی در فعالیت و بازدید دیگر کاربران دارد. در ادامه در مورد فالوور ایرانی اینستاگرام و تاثیر آن توضیح خواهیم داد. هدف ما در این مقاله از وب سایت اینستابولد پاسخ به این سوال است که آیا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام تاثیری بر کسب و کار من خواهد داشت؟!

فالوور های ایرانی در اینستاگرام

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به تازگی فعالیت خود را در اپلیکیشن اینستاگرام شروع کرده اید احتمالا در مورد فالوور ها هم اطلاعاتی دارید. این که هر چه تعداد فالوور ها بیشتر باشد اهمیت پیج شما بیشتر خواهد شد. خرید فالوور ایرانی اینستاگرام برای شما مزایا و معایبی دارد. به طور قطع با بالارفتن تعداد فالوور های شما اعتماد بازدیدکنندگان از پیج شما بیشتر خواهد شد و افزایش تعداد لایک های هر مطلب نیز دلیل محبوب به شمار رفتن آن پست و در نتیجه افزایش مشتریان و مخاطبان کسب و کار می شود. اما خرید لایک و فالوور برای اینستاگرام معایبی هم نیز به همراه دارد.

مزایا و معایب خرید فالوور های ایرانی در اینستاگرام

خرید فالوور ایرانی می تواند برای شما راه حلی عالی برای ارتقاء شما در فضای مجازی باشد. اما اجازه دهید بدانیم مزایا و معایب این کار چیست؟

Will buying Iranian Instagram followers affect my business۱ - تاثیر خرید فالوور ایرانی اینستاگرام بر کسب و کار

مزایای خرید لایک و فالوور

خرید لایک و خرید فالوور در اینستاگرام باعث می تواند به دیده شدن کسب و کار شما کمک بسیاری کند. اما بهتر است در خرید آن ها زیاده روی نکنید. چرا که اگر تفاوت بین لایک و فالوور هایتان فاحش باشد کاربران متوجه غیر واقعی یودن آن ها خواهند شد. به خاطر همین بهتر است متناسب با تعداد فالوور هایتان لایک بخرید و بالعکس.

از جمله مزایای خرید فالوور های اینستاگرامی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فالوور بالا برگ تایید شماست. باتوجه به این که فعالیت بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی گزینشی و مقایسه ای است، داشتن تعداد بالای فالوور و لایک می تواند اعتبار پیج اینستاگرامی تان را نشان دهد.

معایب خرید لایک و فالوور فیک اینستاگرام

با دانستن معایب خرید فالوور اینستاگرام می توانید اهمیت و فواید این کار را برای کسب و کار خود بهتر ارزیابی کنید. ازجمله معایب خرید فالوور اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • حذف فالوور های فیک توسط اینستاگرام
 • بی اعتمادی کاربران به صفحه شما

چه روش هایی برای افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام وجود دارد؟

روش های مختلفی برای افرایش فالوور وجود دارد. هر کدام از این روش ها می تواند منجر به موفقیت بیشتر صفحه تان شود. از این رو می توانید به راحتی با این تکنیک ها به موفقیت برسید. این روش ها عبارتند از:

تولید محتوا همیشه سبز در اینستاگرام

همانگونه که گفته شد یکی از روش های رایج برای افزایش فالوورها تولید محتواست. منظور از محتوای همیشه سبز به این معنا می باشد که محتوای شما تاریخ انقضا ندارد و با مرور زمان بی اثر نخواهد شد. مثلا محتوای تولید شده در زمینه سکه و طلا خیلی زود بی اثر خواهد شد. اما محتوای تولید شده در زمینه سلامت بدن به دلیل نیاز، همه روزه افراد به آن احتیاج دارند. از این رو سعی کنید محتوای مورد نظر خود را به درستی تهیه کنید.

استفاده از تصاویر با کیفیت و تاثیر بر افزایش فالوور ایرانی

برای تولید محتوا باید چند نکته را در نظر داشته باشید. اول این که حداکثر سعی خود را بکنید تا از تصاویر باکیفیت استفاده نمایید و لحن و زبان برند خود را در نوشته هایتان رعایت کنید. منظور از لحن و زبان برند بدین معنی است که اگر وبلاگ وب سایت شما محتوای نوشته ها بیان رسمی دارد سعی کنید در دیگر قسمت ها نیز این مسئله را مراعات کنید و همین روند را در پیش بگیرید. این کار منجر به علاقه هر چه بیشتر مخاطبان به صفحه شما می شود. می توانید به راحتی برای افزایش فالوور ها اقدام نمایید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی این مطلب پرداختیم که آیا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام بر کسب و کار تاثیر خواهد داشت یا نه؟ افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر بسیاری بر پیشرفت افراد دارد. از این رو می توان به جهت خرید فالوور اقدام نمود. اگر شما تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها