چرا طراحی پست اینستاگرام مهم است؟

چرا طراحی پست اینستاگرام مهم است؟
Rate this post

استفاده از فضای مجازی امروزه یکی از کارآمدترین روند هایی می باشدکه در سطح جامعه مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پر بیننده ترین و پر طرفدارترین این برنامه ها در فضای مجازی اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. این اپ کاربرهای میلیونی در سراسر دنیا دارد. همین امر نشان دهنده محبوبیت این برنامه می باشد. در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد برنامه اینستاگرام و اهمیت طراحی پست اینستاگرام صحبت خواهیم کرد. اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با خرید فالوور و خرید لایک دارید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

اهمیت استفاده از پست با کیفیت در اینستاگرام در کسب و کار مجازی

امروزه برنامه اینستاگرام به یکی از بزرگ ترین ابزار برند سازی در میان کسب و کار های بزرگ و کوچک تبدیل شده است. همانطور که ویترین یک مغازه اولین راه ارتباطی با مشتری جهت معرفی کالا می باشد ظاهر پست های اینستاگرامی نیز همانند ویترین یک مغازه عمل می کنند. از این رو طراحی پست اینستاگرام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همانگونه که ویترین یک مغازه نقش یک رابط برای فروشنده ایفا می کند، پست های اینستاگرامی یک پیج نیز همانند ویترین مغازه عمل می کنند. اما  قالب پست اینستاگرام چیست؟ در ادامه این مطلب را بررسی می کنیم.

قالب پست

قالب پست اینستاگرام یا به عبارتی کاور پست اینستاگرام به فایل های آماده طراحان حرفه ای گفته می شود. معمولا این فایل ها با  استفاده از نرم افزارهای حرفه ای مانند فتوشاپ ساخته شده و برای فروش و حتی رایگان در اختیار مصرف کننداون قرار می گیرند. کسب و کار ها رنگ بندی کاور پست اینستاگرام پیج خود را با توجه به رنگ بندی لوگوی برند خود انتخاب می کنند. این کارها کمک شایانی به کسب و کار ها برای برندینگ کسب و کار خود در اینستاگرام می کند. در این مسیر می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Why is Instagram post design important - چرا طراحی پست اینستاگرام مهم است؟

اهمیت طراحی پست اینستاگرام

برای این که به اهمیت پست اینستاگرام پی ببریم مهم ترین دلایل و شرایط را مرور می کنیم:

 • اینستاگرام با رقم خیره کننده یک میلیارد کاربر در جهان یکی از پرکاربرد ترین شبکه های اجتماعی در جهان می باشد.
 • حدود ۲۵ میلیون کسب و کار کوچک و بزرگ در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند که واقعا آماری بالا می باشد.
 • سی و سه درصد استوری های پر بازدید متعلق به پیج های تجاری و کسب و کار می باشد.
 • روزانه حداقل ۲۰۰ میلیون کاربر از یک پیج تجاری بازدید می کنند.
 • یکی از جالب ترین تحولات اخیر اینستاگرام قابلیت برچسپ گذاری محصولات درون پست ها است. اینستاگرام با اعلام انتشار برچسب گذاری محصولات فرصت های ارائه شده برای کسب و کار ها را برجسته کرد.
 • حدود۶۰ درصد استفاده کنندگان از افراد بین سنین ۱۹ تا ۲۹ سال می باشند. این عدد نشان دهنده قشر تحصیل کرده جوامع است.
 • ۷۰ درصد از علاقه مندان به خرید برای کشف جدید محصول به اینستاگرام مراجعه می کنند.

کمک طراحی پست اینستاگرام برای شناخت مخاطب

وقتی مخاطبان شما را دیده و به اشتراک می گذارند فقط افزایش بازدید از پیج شما نیست. این فرصتی است که  شما می توانید کاربران تان را بهتر بشناسید. الگوهای اینستاگرام به شما کمک می کند تا این مسئله را درک کنید که مخاطب شما به چه چیزی علاقه مند است و به چه چیزی علاقه ندارد. نکته آخر این که کاور پست اینستاگرامی که انتخاب می کنید باید مناسب با پرسونای مخاطبان پیج شما باشد. برای مثال اگر دارای پیج فرهنگی هستید نمی توانید از رنگ سیاه استفاده کنید. یا اگر در پیج تان صحبت بزرگانتان را مطرح می کنید بهتر است از رنگ های جیغ استفاده نکنید. زبان پیج شما درانتخاب قالب پست و انتخاب رنگ ها تاثیر زیادی دارد. این کار از طریق فتوشاپ، ایلوستریتور، افترا فکت و سایر برنامه ها قابل اجرا می باشد.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد در جهت افزایش فالوور اینستاگرام در ارتباط با این که چرا طراحی پست اینستاگرام مهم است صحبت کردیم. اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق دارید می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید. شما می توانید به راحتی در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام و خرید لایک یا خرید فالوور اقدامات لازم را صورت دهید. در کنار طراحی کاور های محصوص به پست این کار ها نیز به بهبود شرایط صفحه تان کمک بسیار زیادی می کند.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 7 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها