چرا اینستاگرام در بین کاربران محبوب است؟

چرا اینستاگرام در بین کاربران محبوب است؟

امروزه شواهد و قرائن نشان دهنده آن است که اینستاگرام خصوصا در سال های اخیر محبوبیت خیلی زیادی یافته است. این شبکه اجتماعی محبوب در میان برند ها نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. شناخت علل محبوبیت اینستاگرام. می تواند در استفاده بهینه از این شبکه اجتماعی تاثیر بسزایی داشته باشد. با ذکر این مقدمه در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد به علت های محبوبیت اینستاگرام خواهیم پرداخت. می خواهیم بدانیم چرا اینستاگرام در بین کاربران محبوب است؟

چرا اینستاگرام در بین کاربران محبوب است؟

اینستاگرام به عنوان برنامه ای که بر مبنای تصویر و ویدئو است بین همه شناخته می شود. بدین معنی که اگر کاربری بخواهد پیامی را به اشتراک بگذارد حتما بایستی به همراه عکس یا ویدئو باشد. راحتی کار با این برنامه باعث گردیده که محبوبیت زیادی در کل جهان داشته باشد.  در ادامه به علت های محبوبیت اینستاگرام خواهیم پرداخت. این موارد عبارتند از:

اینستاگرام شبکه ای برای همه مردم

اولین اصلی که بابت محبوبیت و کاربر پسند بودن این شبکه اجتماعی شده است. سادگی کار با این برنامه است امکان استفاده از انواع فیلترها، امکانات تغییر در عکس ها و تصاویر، تنظیمات گسترده شخصی سازی پیج و موارد دیگری می باشد که اینستاگرام باحفظ سادگی به کاربرانش هدیه می دهد. این مسئله تا حدی پیش رفته  است که حتی افرادی که آشنایی زیادی با فضای مجازی ندارند می توانند به راحتی کار با اینستاگرام را بیاموزند. افراد با سنین مختلف می توانند پیجی برای خودشان بسازند و تصاویرشان را با دیگران به اشتراک بگذارند.

زبان بین المللی و عکس محور بودن اینستاگرام

خیلی از کاربران و فالوور های اینستاگرام مهمترین علت استفاده از این برنامه را عکس محور بودن آن می دانند. از نظر این افراد از طریق اینستاگرام می توان تنها با اشتراک تصاویر بسیاری از حرف های کاربران را انتقال دهند و دیگر احتیاج به نوشتن متن های طولانی یا برنامه های خاصی نیست.

معرفی راحت تر هویت و سبک زندگی کاربران

همیشه عکس ها بسیار راحت  و سریع گویای شخصیت هویت و سبک زندگی ما هستند. با مشاهده چند تصویر منتشر شده  توسط یک فرد تفریبا می شود فهمید که او چه طرز فکری دارد؟ در چه شرایطی زندگی می کند؟ سبک زندگی او چگونه است و چه مسائلی برای او مهم است؟ این موضوع یکی از مهمترین دلایل محبوبیت اینستاگرام است. چرا که همین موضوع باعث ارتباط گیری راحت تر کاربران و شناخت دقیق تر آن ها از یکدیگر می شود.

توانایی اطلاع رسانی سریع و محبوب بودن اینستاگرام

در شبکه اینستاگرام کاربران امکان دارند از زندگی روزمره خود، حوادث و وقایع اطرافشان و یا هر چیزی را که دوست دارند عکس گرفته و نهایتا آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. از آن جا که این به اشتراک گذاشتن از طریق تلفن همراه و تبلت به سادگی صورت می گیرد شرایط بهتری خواهد داشت. افراد در بیشتر طول روز از موبایل یا تبلت خود می توانند استفاده کنند.

محبوب بودن اینستاگرام به دلیل فعالیت های کاری

یکی دیگر از دلایل محبوبیت اینستاگرام راه اندازی کسب و کار آنلاین می باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک و بزرگ از ویژگی های اینستاگرام در جهت راه اندازی کسب و کار آنلاین و معرفی اجناس خود استفاده می کنند. هر چند به گفته سازندگان اینستاگرام این برنامه برای ارتباط بیشتر افراد با یکدیگر طراحی شده است. اما خواسته و یا ناخواسته افراد از این برنامه اپلیکیشنی به نفع کسب و کار خود استفاده می کنند. هر چند کارخانجات بزرگ و برندهای تجاری از اینستاگرام استفاده می کنند. اما این برنامه توانسته است برای معرفی و فعالیت مشاغل کوچک خانگی نیز امکانات خوبی جهت معرفی کالاهایشان فراهم کند.

Why is Instagram popular among users۱ - چرا اینستاگرام در بین کاربران محبوب است؟

محبوب بودن به دلیل خبری بودن شبکه اینستاگرام

یکی دیگر از دلایل محبوبیت اینستاگرام این است که شما می توانید هر لحظه از تمامی اخبار دنیا مطلع شوید. کاربران زیادی در گوشه و کنار جهان هستند که از اخبار و وقایع روز عکس و فیلم گرفته و در اینستاگرام به اشتراک می گذارند‌. به همین دلیل شما وقتی وارد اینستاگرام می شوید می توانید به صورت خلاصه در جریان اخبار و وقایع جهان قرار بگیرید.

امکان برقراری با تمامی افراد سرشناس

از دیگر دلایل محبوبیت اینستاگرام این است که افراد سرشناس در حوزه های علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری و غیره حضور دارند. می توانید با آن ها ارتباط بر قرار کنید. حتی اگر سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده از این افراد بپرسید.

ایجاد خلاقیت و ابتکار در روند زندگی

یکی از دلایل مهم و اصلی اینستاگرام در بین کاربران این است که با استفاده از پیج های اینستاگرام باعث ایجاد خلاقیت و ابتکار در فرد شوید. بسیاری از پیج ها هستند که به زبان ساده یک سری آموزش ها و راهکارها رابه ما آموزش می دهند که می توانند در بسیاری از جاها به ما کمک کنند.

سخن آخر

امروزه اینستاگرام در سراسر جهان میلیاردها کاربر دارد که هر روز به آن سر زده و از کاربران وفادار آن محسوب می شوند. بسیاری از کاربران که در اینستاگرام فعالیت دارند به خاطر شهرت ذاتی که از قبل داشته اند مورد توجه دیگران هستند. خیلی ها نیز کاربران ساده ای بوده اند که با خلاقیت و توجه و ابتکارات خود را به صدر جدول کشانده و محبوب شده اند. اینستاگرام این موقعیت را در اختیار همگی افراد گذاشته تا با تلاش و رعایت قوانین فضای مجازی بتوانند در همه زمینه های دلخواه خود فعالیت کنند. با خرید فالوور اینستاگرام می توان فعالیت و محبوبت را زیاد کرد.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها