عدد فالوور نشانگر چیست؟

عدد فالوور چیست؟

در دنیای ارتباطات دیجیتال راه ها و برنامه های گوناگون ارتباطی وجود دارد. برنامه هایی که شما با نصب آن بر روی گوشی های هوشمند می توانید ضمن فعالیت در آن حتی کسب درآمد کنید. یکی از این برنامه ها که در فضای مجازی می تواند راه ارتباطی خوبی بین شما و دیگر کاربرها باشد اینستاگرام است. در ادامه و در مقاله پیش رو در مورد اینستاگرام و فالوور های این برنامه توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما بررسی این مطلب است که بدانیم عدد فالوور چیست؟ این عدد به افزایش فالوور اینستاگرام مرتبط است. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با این شماره خاص می توانید با متخصصان اینستابولد در ارتباط باشید.

اینستاگرام چیست؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانیم اصولا اینستاگرام چیست؟ اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که توسط دو نفر به نام های کوین سیستروم و مایک کراکر بنیاد نهاده شد. شبکه اجتماعی عکس و ویدئو می باشد. امروزه امتیاز این شبکه اجتماعی در اختیار شرکت فیسبوک است. از طریق این نرم افزار اجتماعی، کاربران به راحتی می توانند عکس ها و ویدئو های خود راعلاوه بر اینستاگرام در دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توئیتر، تامیلر و فلیکر هم اطلاع رسانی کنند.

لازم به ذکر است محدودیت همزمانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است. امروزه شبکه اینستاگرام به عنوان شبکه ای نرم افزاری و اجتماعی منبع درآمدی برای خیلی از افراد شده که از طریق این برنامه دست به فعالیت های اقتصادی مانند فروش اجناس و خدمات و یا پخش آگهی می زنند. عدد فالوور مولفه ای است که تاثیر زیادی بر کسب و کار ها دارد. البته می توان با خرید فالوور تغییراتی خاص به وجود آورد.

کسب و کار از طریق اینستاگرام و اثر عدد فالوور

همانگونه که گفتیم این شبکه اجتماعی به خاطر راحتی کار و طرفداران زیادی که دارد به یکی از پربیننده ترین شبکه ها تبدیل شده است. همین مسئله باعث گردیده تا صاحبان بعضی مشاغل مانند صنایع دستی و تولیدی اجناس خود را در این شبکه به معرض نمایش بگذارند. برخی در این شبکه ها اقدام به فعالیت های اجتماعی و هنری می کنند که کاربران زیادی نیز از آنها بازدید می کنند.

همین راهی است که از طریق تبلیغ منبع درآمدی برای خود داشته باشند. در اصطلاح عامیانه به افرادی که از این سایت ها بازدید می کنند فالوور می گویند. هرچه فالوور های یک پیج بالاتر و بیشتر بلشد نشان دهنده محبوبیت و داشتن طرفداران بیشتری است. همین امر نیز باعث می شود که ارزش آن مجموعه بالاتر رود که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد. در واقع می توان گفت عدد فالوور نشان دهنده تغییراتی در شناخت کسب و کار یا شخص است.

فالوور های اینستاگرام یعنی چه؟

فالوور در زبان فارسی به معنی  دنبال کنندگان می باشد. در زبان انگلیسی به افرادی که دنبال کننده حزب، طرز فکر یا عقیده ای خاص، گروه و دسته ای خاص هستند که با پسوندهای مرتبط هم را خطاب می کنند پیرو یا فالوور آن حزب، دسته و عقیده می نامند. با توجه به این که دسترسی به شبکه های اجتماعی در ایران مشکل یا غیر ممکن می باشد، مردم اینستاگرام را به عنوان یک شبکه اجتماعی می دانند و به خاطر همین فالوور را مختص اینستاگرام می دانند.

What is the number of followers - عدد فالوور نشانگر چیست؟

عدد فالوور هم مرتبط با تعداد اشخاص است. اما هدف از قراردادن کلمه فالوور در اینستاگرام که باعث ایجاد پیوند بین پروفایل های فعال در این شبکه اجتماعی می شود، متفاوت است. در اینستاگرام زمانی که پروفایل یک شخص را مشاهده می کنیم با چند اصطلاح از جمله (fallowers) برخورد می کنیم و اگر اقدام به بازدیداز پروفایل ایشان کنید عددی مقابل فالوور مشاهده می کنید که به آن در اصطلاح عدد فالوور می گویند.

تاثیر این عدد بر کسب و کار ها در اینستاگرام

یکی از سوالاتی که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید این است که عدد فالوور یعنی چه و نشان دهنده چه چیزی در صحفه اینستاگرام یک کاربر می باشد؟ این عدد نشان دهنده تعداد بازدید کنندگان یک صحفه شخصی در اینستاگرام می باشد. هر چه تعداد بازدید کنندگان یا فالوور ها بالاتر باشد نشان دهنده محبوبیت آن پیج نزد مخاطبین خود است. مثلا علامت K و M در تعداد فالوور چیست؟

در مورد حرف K در اینستاگرام بایستی گفت هر زمان که تعداد دنبال کنندگان از ۹۹۹۹ هزار و کمتر از یک میلیون باشد اطلاق می شود. برای مثال۱۵K یعنی ۱۵ هزار نفر! استفاده از کلمه K در اینستاگرام به خاطر این است که فضای کمتری را بگیرد. اما د رمورد استفاده از حر ف M شرایط عدد فالوور خاص تر است. بخاطر این است که کلمه M اول میلیون می باشد و وقتی که این کلمه در جلوی یک پیج قرار می گیرد نشان دهنده بازدید کنندگان میلیونی آن می باشد. اگر پیچی شامل۱٫۵M باشد یعنی این پیج دارای ۱۵۰۰۰۰۰ هزار دنبال کننده می باشد.

نکته پایانی

اگر قصد فعالیت در فضای اینستاگرامی را دارید بایستی به دنبال جذب فالوور های حقیقی باشید. در این حالت می توانید کسب و کار پر طرفدار و فروش بیشتری باشید. در این راستا با خرید فالوور واقعی می توانید خود را بیش از قبل نشان دهید. این امر با متخصصان اینستا بولد امکان پذیر است.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها