منظور از فالوور فعال چیست؟

فالوور فعال

در دنیای دیجیتال و فن آوری استفاده از اینترنت و فضای مجازی به روش های گوناگون می تواند منبع درآمد نیز باشد. یکی از برنامه های اینترنتی که امروزه به منبع درآمد افراد زیادی شناخته می شود، اینستاگرام است. برنامه اینستاگرام یکی از برنامه هایی است که عکس و ویدئو را می توان از طریق آن به اشتراک گذاشت. در ادامه مقاله در مورد برنامه اجتماعی اینستاگرام و مقوله فالوور فعال توضیحاتی خواهیم داد. اگر تمایل به خرید فالوور یا خرید لایک دارید می توانید از طریق وب سایت اینستابولد اقدام کنید.

برنامه اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام برنامه ای مبتنی بر جمع است که بر خلاف شبکه هایی مانند توئیتر، فیس بوک و برخی دیگر از برنامه ها هنوز فیلتر نشده است. به همین خاطر هم  در میان همه افراد محبوبیت دارد. در عین حال یکی از پرطرفدارتری اپ های فضای مجازی می باشد. این برنامه اجتماعی بر پایه ارسال عکس و ویدئو بنا نهاده شده است. بدین معنی که برای پست گذاشتن در اینستاگرام حتما بایستی عکس یا ویدئویی نیز به همراه آن مطلب داشته باشید. البته اینستاگرام به کاربران خود این امکان را می دهد که عکس ها و ویدئو های خود را در دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک توئیتر و غیره منتشر کنند.

برای خرید فالوور فعال و واقعی کلیک کنید

این برنامه در ایران به خاطر استقبال خوب و زیاد از آن کاربران زیادی را جذب کرده است. به همین دلیل یکی ازفعال ترین شبکه ها در داخل ایران می باشد. البته این به دلیل تعداد زیاد فالوور فعال در آن می باشد. خیلی از افراد برای معرفی کسب و کارشان هر چقدر هم که کوچک باشد از این برنامه استفاده می کنند. آن ها با جذب فالوور حتی دست به تبلیغات برای کالاهای دیگران نیز می زنند. این را باید بدانیم که یک پیج اینستاگرام  هر چه فالوور بیشتری جذب کند موفق تر خواهد بود. افزایش فالوور اینستاگرام از روش های بسیاری امکان پذیر است. می توانید با خرید فالوور واقعی نیز این کار را انجام دهید.

تعریف فالوور – فالوور فعال چه کسی است؟

در معنی به فالوور، دنبال کننده می گویند و در زبان انگلیسی به کسی که از دین یا عقیده، گروه و دسته ای دنباله رور می کند فالوور می گویند. به همین علت است که به دنبال کنندگان یک برنامه یا اپلیکیشن در فضای مجازی فالوور می گویند. این مختص به اینستاگرام نمی باشد. دنبال کنندگان دیگر برنامه ها را نیز فالوور می گویند. اما در ایران بیشتر برای اینستاگرام استفاده می شود. اما سوال این است که منظور از فالوور فعال چیست؟ اجازه دهید در ادامه این مفهوم را بررسی کنیم.

What is meant by active follower - منظور از فالوور فعال چیست؟

فالوور فعال چه کسی است؟

کسی که از طریق اینستاگرام دست به کسب و کار و فعالیت می زند بزرگترین و مهم ترین هدف در این کا را افزایش دنبال کننده یا فالوورفعال  می داند. فالوور فعال به کسی گفته می شود که با تکمیل پروفایل شناخته شود. البته به شکلی که هم عکس داشته باشد. همچنین گروه یا فردی که به تازگی در پیج خود ویدئو یا پست جدیدی را منتشر و استوری فعال داشته باشد. در اصل همانگونه که در دنیای واقعی خیلی افراد فعالیت کمتر و خیلی دیگر فعالیت بیشتری دارند در دنیای مجازی و اینستاگرام نیز خیلی از کاربران و فالوور ها به شکل های مختلف فعالیت می کنند. به آنها فالوور فعال می گویند. اما از نشانه های یک فالوور فعال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارسال پست به صورت روزانه یا حداقل هر چند روز یک بار
 • استفاده هر روز از استوری
 • لایک کردن تمامی پست هایی که هر روز دنبال می کند.
 • بازدید استوری
 • تعویض پروفایل به صورت دوره ای
 • ارسال کامنت.

رعایت این موارد باعث می شود تا شما به عنوان فالوور فعال شناخته شوید.

نکته پایانی

خیلی از افراد این برنامه را مد نظر دارند که اقدام به خرید فالوور جهت افزایش معروفیت پیج خود کنند. سعی کنید از منابعی که فالوور حقیقی را ارائه می دهند اقدام کنید. قبل از خرید انجام مشاوره با مطلعین این امر ضروری می باشد. اما درکل فعالیت خودتان در جذب فالوور از هر چیزی مهم تر و سودمند تر است. اگر تمایل به خرید فالوور واقعی و فعال دارید بهترین کار این است که از طریق متخصصان وب سایت اینستا بولد اقدام کنید. شما می توانید برای خرید لایک و افزایش فالوور های خود در این سایت بهترین پیشنهاد ها را دریافت نمایید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها