فالوور خارجی اینستاگرام چیست؟

فالوور خارجی اینستاگرام چیست؟

فالور خارجی اینستاگرام چیست؟ این سوالی است که قصد پاسخگویی به آن را داریم. شاید از ابتدای ورود اپلیکیشن اینستاگرام هیچ کس فکر آن را نمی کرد که تا این حد با زندگی مردم آمیخته شود و به یکی از ضروری ترین بسترهایی تبدیل شود که افراد حتی کسب و کار خود را در قالب آن پیاده سازی کنند. گسترش کسب و کارها در فضای اینستاگرام باعث گردیده خرید و فروش فالوور آنچنان گرم شود که همه در تکاپو برای خرید یا فروش کاربران واقعی تا فیک هستند. با این مقدمه در ادامه و در مقاله پیش رو از وب یایت اینستا بولد در مورد فالوور خارجی اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد. گرچه خرید فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام با متخصصان ما منجر به موفقیت زیادی می شود.

چرا بایستی برای پیج مان فالوور بخریم؟

همانگونه که وجود هوا برای ادامه زندگی موجودات زنده واجب می باشد داشتن فالوور هم برای پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرانی نیز همین نقش را ایفا می کنند. زیرا در صورتی ادامه مسیر در جهت رسیدن فرد به اهدافش برایش میسر می باشد که از محصولات و خدماتی که در پیج های اینستاگرامی خود قرار می دهد از طریق مردم استقبال به عمل بیاید. پس نتیجه می گیریم که داشتن فالوور برای صفحه های اینستاگرامی که در فضای مجازی حضور فعالی دارند مسئله ای حیاتی به شمار می رود. زیرا از این طریق آن ها به موفقیت  خود و رشد و پیشرف هر چه بیشتر کسب و کار خود کمک می کنند.

با این توضیحات داده شده درمی یابیم افرادی  که انگیزه فعالیت تجاری در فضاهای مجازی را دارند بایستی به ترفند های متفاوتی از راه های مختلف برای پیج خود فالوور جمع کنند. تهیه فالوور خارجی هم یکی از این راه هاست. این را باید بدانیم که در صورتی که پیج شما از تعداد فالوور کمی برخوردار باشد، کاربران زیادی به آنجا سر نمی زنند. این امر برای پیج های تجاری امری ناخوشایند و حتی وحشتناک تلقی می شود. زیرا در این حالت فعالیت و هزینه های زیادی که در پیج تبلیغات می کنند نتیجه ای به همراه نخواهد داشت.

فالوور خارجی اینستاگرام چیست؟

این را به خوبی می دانیم که معادل فارسی فالوور دنبال کننده می باشد. یعنی فردی که برای آگاهی از یک سری مطالب پیج شما را دنبال می کند.  ادمین بسیاری از پیج های اینستاگرامی برای بالا بردن سطح اعتبار پیج های خود از فالوور های خارجی یا همان فالوور فیک استفاده می کنند. این افراد با پرداخت مبالغی چنین فالوورهایی که هیچگونه ارزشی را به پیج شان اضافه نمی کنند را خریداری می کنند. به جرات می توان گفت این افراد پول خود را به بیرون ریخته اند. زیرا این کار هیچگونه تاثیر مثبتی در جهت افزایش اعتبار پیج آن ها نخواهد داشت.

تنها مزیت فالوورهای خارجی این است که زمانی که فردی به پیج تان سر می زند با دیدن فالوور های زیاد امکان اعتماد و پیوستن به پیج شما را تاحد زیادی افزایش می دهد. اما پس از مشخص شدن فیک بودن فالوور های شما امکان ریزش شدید از سوی فالوور های حقیقی خواهد بود. ترک پیج تان حتمی خواهد بود. دقت کنید که با خرید فالوور واقعی با کمک متخصصان اینستابولد می توانید این مشکل را رفع کنید.

اهمیت خرید فالوور خارجی

اگر قصد خرید فالوور خارجی را دارید به این دو نکته حتما توجه کنید. اول این که محصولی که قصد خرید آن را دارید چه ویژگی هایی دارد؟ دوم این که چرا باید آن را بخریم؟ بعد از آگاهی از این دو سوال و پاسخ به آن یک خرید خوب را خواهید داشت.

What is Instagrams external follower۱ 1 - فالوور خارجی اینستاگرام چیست؟

اما دلیل خرید فالوور خارجی اینستاگرام را می توان به دلایل زیر اعلام کرد:

قیمت ارزانتر

این را بدانید که خرید فالوور خارجی همیشه ارزانترین سرویس در دنیاست. به همین دلیل همواره قیمت پایینی دارند.

سرعت انتقال بیشتر

در مقایسه با سرورهای دیگر، فالوور خارجی دارای سرعت عمل و تکمیل شدن بالا تری است. اکثر سفارشات بین ۱۵ الی ۲۵ دقیقه ارسال و تکمیل خواهند شد‌.

جلب اعتماد مشتری با خرید فالوور خارجی اینستاگرام

اگر در ابتدای راه و استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار تجاری هستید بهتر است فالوورهای خود را افزایش دهید‌. پس از آن می بینید که با تولید محتوای مستمر و تبلیعات حرفه ای می توانید مخاطبان هدفمند و خوبی را جذب پیج تان کنید . اما خرید فالوور خارجی معایبی هم دارد که عبارتند از:

 • دیده شدن برای افراد خارج از کشور که برای پیج شما تاثیری ندارد.
 • فروش محصولات به افراد خارج نشین سخت خواهد بود. به همین دلیل اگر کسب و کار شما کوچک باشد بهتر است منصرف شوید.
 • اگر دوست دارید فقط به عنوان داشتن فالوور خارجی اقدام به خرید کنید و هدف خاصی از این کار ندارید باید بدانید که افرادی که شما را فالو می کنند انتظار دارند از پیج شما بیاموزند. در غیر این صورت پیج شما را ترک خواهند کرد.
 • داشتن فالوور خارجی بدون برنامه و بیزنس خاص فقط یک عدد است و سودی به شما نخواهد رساند.
 • سود شما از طریق فروش داخلی صورت می گیرد. در صورت مهیا بودن بستر، فعالیت در کشورهای دیگر را آغاز کنید.

سخن آخر

اینستاگرام جدیدا الگوریتم خود را آپدیت کرده. طبق آن فالورهایی را که پست های شما را لایک نمی کنند حذف می کند. به عبارت دیگر اینستاگرام کاربرانی را که هیچ عکس العملی در صفحه شما ندارد غیر فعال به حساب آورده و انها را حذف می کند. با حذف فالوور های فیک شما، هزینه ای که کرده اید به هدر خواهد رفت. از این رو با متخصصان اینستا بولد برای خرید فالوور واقعی در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها