سوپرزوم اینستاگرام چیست

سوپرزوم اینستاگرام چیست و چگونه می توانیم با آن کار کنیم؟
Rate this post

اپلیکیشن اینستاگرام به عنوان یک برنامه پرطرفدار در سراسر دنیا شناخته شده است.  همین امر و تعداد کاربران زیاد که روز به روز نیز در حال افزایش هستند باعث شده تا خود اینستاگرام برنامه ها و آپشن های جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کند.  یکی از این امکانات جدید برنامه سوپرزوم می باشد که در ادامه و در مقاله پیش رو در این مورد توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما در این مقاله از وب سایت اینستا بولد پاسخ به این سوال است که سوپرزوم اینستاگرام چیست و چگونه می توانیم با آن کار کنیم؟

سوپرزوم اینستاگرام چیست؟

این برنامه اینستاگرام یکی از بامزه ترین، جالب ترین و پر طرفدارترین قابلیت هایی محسوب می شود که تا به حال در اینستاگرام ارائه شده است. همان طور که خرید فالوور واقعی و خرید لایک در اینستاگرام را انجام می دهید استفاده از برنامه سوپر زوم در اینستاگرام به سادگی قابل اجرا و امکان پذیر می باشد.  کافی است به مواردی که گفته می شود عمل کرده تا از این سوپرزوم اینستاگرام استفاده کنید. این مراحل عبارتند از:

 • دراولین مرحله برنامه اینستاگرام را آپدیت و اجرا کنید
 • به بخش home بروید و آیکون دوربین موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را انتخاب کنید
 • حالا از بخش زیرین صفحه گزینه (Superzoom ) را انتخاب کرده و با لمس  گزینه ضبط فیلم, ویدیویی ۳ ثانیه ای با تکیه بر قابلیت آن ها، سوپرزوم اینستاگرام را ضبط کنید.  در این مرحله دقت داشته باشید که ویدئو را با یک موزیک جالب به عنوان پس زمینه ضبط کنید.
 • بعد از این که ویدئوی مورد نظر خود را با استفاده از قابلبت سوپر زوم ضبط کردید سه گزینه در زیر صفحه نمایان می شود.  در این مرحله با لمس گزینه Save شما می ‌توانید این ویدئو را در گالری گوشی خود ضبط کنید.
 • دراین مرحله با لمس گزینه SaveStory می توانید ویدیوی ضبط شده را در استوری خود اشتراک گذاری کنید. اگر هم تمایل داشته باشید با لمس گزینه send to هم می توانید ویدیو مورد نظر را در قالب پیام دایرکت و برای دوستان تان ارسال کنید.

مشکل زوم شدن در هنگام سوپرزوم در اینستا

همان گونه که راه حل های زوم گفته شد در برخی موارد ممکن است با مشکل زوم کردن هنگام سوپرزوم عکس مواجه شوید.  که برای رفع این مشکل نیز راه حلی وجود دارد که در مورد آن توضیحاتی خواهیم داد. در موقع برخورد با این مشکل یکی از راه حل هایی که مشکل زوم در اینستاگرام را حل می کند تغییر نسبت سایز فایل شما می باشد. بهترین گزینه برای این کار استفاده از سرویس(Kapwing) می باشد.

استفاده از سرویس(Kapwing) در هنگام سوپرزوم اینستاگرام

برای این کار ابتدا فایل خود را در این سرویس آپلود کنید.  در مرحله بعد امکاناتی برای ویرایش تصویر یا ویدئو در اختیارشما قرار می گیرد.

در این مرحله به بخش (Resize) رفته و گزینه (Porterait4.5)Facbook\Twitter را برای پست انتخاب کنید. پس زمینه هایی که به فایل شما اضافه می شود را می توانید تغییر رنگ دهید.  یا با کلیدهای موجود موقعیت تصویر را هم تغییر دهید. و در آخرین مرحله روی دکمه create  کلیک کنید. اکنون فایل شما اماده است و آن رادانلود کنید.  سپس می توانید اقدام به اشتراک گذاری ویدئو کنید. اما اگر متوجه شدید اینستاگرام تصویر شما را مربع کرد روی آیکون فلش های گسترش یافته فشار دهید. در این حالت اندازه تصویر شما به حالت کامل قرار می گیرد.

سوپرزوم اینستاگرام و فواید آن

همان طور که گفتیم در اینستاگرام راه هوایی وجود دارد که به شما در موارد مختلف کمک می کند. برای مثال افرادی که می خواهند پیج خود را بالا ببرند می توانند از قابلیت استوری های تبلیغاتی استفاده کنند. همان طور که در مقاله های قبل گفتیم یکی از راه های تبلیغاتی استفاده از گیف در استوری اینستاگرام می‌ باشد. گیف های تبلیغاتی اینستاگرام باعث می شود افراد در صورت مشاهده استوری شما ترغیب به استفاده از محصولات شوند. همین فرآیند در سوپرزوم اینستاگرام هم وجود دارد. ‌البته شما برای موفقیت ببشتر می توانید اقدام به خرید فالوور و خرید لایک کنید. در این مسیر می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

سخن آخر

ما در این مقاله از وب سایت اینستا بولد در ارتباط با سوپرزوم اینستاگرام با شما صحبت کردیم. همان طور که می دانید امروزه به علت وجود بیماری های مختلف استفاده از اینستاگرام به عنوان یک صنعت پر درآمد محسوب می‌ شود. اینستاگرام نیز سعی کرده با استفاده از قابلیت ها و آیکون های مختلف به افراد در این زمینه کمک کند. قابلیت های مثل گیف های اینستاگرام یا سوپرزوم در اینستاگرام باعث شده پیشرفت افراد در این اپلیکیشن بیشتر شود.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها