تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چیست؟

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چیست؟

تبلیغات در اینستاگرام به روش اسپانسری یا تبلیغات اسپانسری اینستاگرام یکی از جدیدترین امکانات در برنامه اینستاگرام می باشد. فکر و ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده است. در این روش جدید تبلیغات شما بدون احتیاج به پیج های مختلف مستقیم از سوی اینستاگرام پخش خواهد شد. این روش دارای ویژگی های زیادی می باشد. از جمله تفکیک کاربران بر اساس جنسیت، رده بندی سنی و یا شهری. استانی و منطقه ای نمودن تبلیغات باعث گردیده مورد استقبال خیلی از استفاده کنندگان از اینستاگرام قرارگیرد. در مقاله پیش رو از اینستابولد توضیحاتی در مورد تبلیغات اسپانسری اینستاگرام  عرضه خواهیم کرد.

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چیست؟

این روش از تبلیغ در اینستاگرام یکی از جدید ترین و مؤثرترین روش های تبلیغاتی در فضای مجازی می باشد. از ویژگی های  این روش می توان به این نکته اشاره کرد که متناسب با بودجه و کسب و کارتان می توانید مخاطبان زیادی را جذب کنید. تفاوت و مزیت جذب مخاطبان در این روش تبلیغاتی نسبت به روش های دیگر این می باشد که کاربران جذب شده در این روش تبلیغاتی هم خوانی زیادی با مخاطبان مورد نیاز شما دارد. از این رو در تبلیغات کاری شما اثرات بسیار مثبتی ایجاد خواهد کرد. در نهایت منجر به بالا رفتن نرخ تبدیل خواهد شد. تبلیغات اسپانسری اینستاگرام منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می شود.

انواع تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام

این تبلیغات نمونه های مختلفی دارد. شما متناسب با نوع تبلیغ و مخاطب هدفی که دارید نوع تبلیغ را انتخاب می کنید. اما ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که تبلیغات اسپانسری در کدام قسمت از اینستاگرام قابل مشاهده خواهد بود. بایستی بگوییم که این تبلیغات در صفحه اصلی اینستاگرام  مشاهده می شود و در بین پست ها یا استوری ها قرار می گیرد. البته نکته قابل تأمل این است که شما می توانید انخاب کنید که تبلیغ تان در پست ها به نمایش درآید یا در قسمت استوری. از مزایا و ویژگی های تبلیغات اسپانسری اینستاگرام نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از مهمترین و کاربردی ترین این روش تبلیغ این است که امکان اعمال فیلترهای متنوع دارد. در سرویس های دیگر کمتر مشاهده می شود. برای مثال فرض کنید شما فروشنده یک محصولات خاص با برند مخصوص به خود هستید. می توانید مشخص کنید  افرادی که از این نوع محصول استفاده می کنند بیننده تبلیغ شما باشند. مثلا استفاده کنندگان از گوشی با برند خاص.

یکی دیگر از مزایای تبلیغ در این روش امکان درج لینک در پست تبلیغی است‌. همانگونه که می دانید اینستاگرام اجازه درج لینک در کپشن پست را نمی دهد. اما در صورت استفاده از این روش تبلیغاتی می توانید لینک خرید محصول یا لینک وب سایت تان را در قسمت کپشن پست قرار دهید.

مراحل ساخت تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام

این روش تبلیغ در سه مرحله ساخته می شود که عبارتند از:

What is Instagram sponsored ads۱ - تبلیغات اسپانسری اینستاگرام چیست؟

مرحله اول

حساب کاربری اینستاگرام خود را به صفحه فیس بوک خود پیوند دهید. در واقع‌ اولین گام برای ساخت تبلیغ اسپانسر اینستاگرام این است که حساب کاربری اینستاگرام خود را به صفحه فیسبوک خود به روش زیر وصل کنید:

به قسمت تنظیمات صفحه فیسبوک رفته(شما بایستی مدیر صفحه باشید) و روی Instagram  Ads کلیک کنید. سپس برای اضافه شدن حساب کاربری خود روی Add کلیک کنید و بخش ورود به سیستم اینستاگرام خود را پر کنید. پس از اتمام روی گزینه تایید (confirm) کلیک کنید.

مرحله دوم

یک کمپین ایجاد کنید. در این مرحله به مدیریت تبلیغات فیس بوک  (FacbookAds Manager) بروید ‌و ‌روی + ایجاد کمپبن(Cerate Campaing+) در نزدیکی گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید. این قسمت جایی است که هدف کمپین خود را مشخص می کنید. این را به خاطر داشته باشید اگر هدف شما افزایش تعداد (conversions) ها باشد باید یک پیکسل (conversion pixel)  در وب سایت خود نصب کنید. شما می توانید این کار را با انتخاب ایجاد پیکسل (Create a pixel) در صفحه ایجاد تبلیغات جدید انجام دهید.

مرحله سوم تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

آگهی خود را ایجاد کنید.‌ هنگامی که هدف خود را مشخص کردید وقت آن رسیده که مجموعه آگهی خود را ایجاد کنید. اینجا محلی است که شما تعریف می کنید که چه کسانی با چه خصوصیات و عملکردی آگهی شما را ببینند و قصد دارید چه مبلغی را هزینه کنید.

سخن آخر

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام یکی از بهترین و جدید ترین روش های تبلیغات می باشد. بازده بالایی دارد و می تواند کاربرانی متناسب با کسب و کار شما جذب کند. با توجه به امکان فیلترهای مختلف بهتر است دقت زیادی در هنگام سفارش تبلیغ داشته باشید تا بهترین و عالی ترین حالت تبلیغ برای شما بوجود بیاید. برای خرید فالوور نیز می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 18 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها