کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست؟

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست؟

آیا تا به حال برای شما این سوال پیش آمده که کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست ووچگونه بوجود آمده است؟امروزه اپلیکشن اینستاگرام به بستری مناسب برای تجارت و کسب و کارهای زیادی تبدیل شده است. کسب و کارهای زیادی در دنیای واقعی وجود دارند که با فعالیت خود در اینستاگرام درآمد خود را چند برابر کرده اند. حتی خیلی از افراد با ظهور اینستاگرام توانسته اند فروشگاهی مجازی برای خود برپا کرده و کسب و کاری برای خود داشته باشند. همین شاخصه ها باعث گردیده که در دنیای تجارت استقبال از اینستاگرام فراتر از حد تصور باشد. در ادامه مقاله از اینستابولد در مورد کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام و نقش آن در رونق کسب و کارها توضیحاتی خواهیم داد. این مسئله منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می شود.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست؟

قطعا امروزه داشتن یک کمپین تبلیغاتی و فروش در اینستاگرام می تواند کمک زیادی به کسب و کار شما بکند. اما اجازه دهید قبل از توضیح در مورد ایجاد کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام می بپردازیم و این که آیا قادر هستید در اینستاگرام فعال باشید؟ به طور کلی در گذشته هم اصول بازاریابی زیادی در دنیای واقعی وجود داشته اند که بسیاری از کاربران اینستاگرام از آن ها استفاده کرده اند.

یکی از اصول مارکتینگ پیاده سازی تبلیغات می باشد. شاید در گذشته روش های تبلیغاتی زیادی وجود داشته. اما رفته رفته با ظهور اینستاگرام روش های تبلیغاتی جدیدی نیز بوجود آمده اند. در مدلهای جدید هر روش تبلیغاتی که با استفاده از محتوای عالی و طبق برنامه های خاصی پیاده سازی شود “”کمپین تبلیعاتی “”نامیده می شود. کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام دارای انواع مختلفی می باشند. مثلا کمپین فروش اینستاگرام که در ادامه در مورد این کمپین ها توضیح خواهیم داد.

کمپین فروش اینستاگرام

با‌ آشنایی که در قسمت قبلی با ماهیت کمپین ها در اینستاگرام آشنا شدیم بهتر است در این بخش مقداری بیشتر به روش کمپین فروش در اینستاگرام بپردازیم. آیا شما برای افزایش فروش محصولات کسب و کار خود از چه روش هایی در اینستاگرام استفاده می کنید. آیا هنوز دست به تبلیغات ساده در پبج های معمولی می زنید. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که پیج های برتر اینستاگرام میزان فروش خود را از چه راهی تامین می کنند؟ پاسخ تمامی این پرسش ها به کمپین تبلیغاتی فروش اینستاگرام باز می گردد.

What is an Instagram advertising campaign۱ - کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست؟

بطور کلی می توانیم قاطعانه بگوییم کمپین فروش یکی از روش های تبلیغاتی موجود در اینستاگرام می باشد. هدف اصلی آن افزایش فروش کسب و کار های حاضر در اینستاگرام می باشد. در کمپین تبلیغاتی فروش اینستاگرام از یک سری ترفند، شیوه و اصول استفاده می شود که با استفاده از آنها مخاطبان ترغیب به خرید محصول از یک پیج اینستاگرام می شوند. به عنوان مثال خیلی از پیج های تجاری برای محصولات خود تخفیف قائل می شوند و برای این محصولات شامل تخفیف محتوای عالی ایجاد می کنند. سپس همین محتوا در بسترهای مختلفی پیاده سازی می شود.

هدف از طراحی کمپین چیست؟

در گذشته وقتی تبلیغی در دنیای واقعی پیاده سازی می شد حتما هدفی پشت آن بوده. حال این مورد درباره کمپین تبلیغاتی اینستاگرام خصوصا کمپین فروش صادق می باشد. اگر خواسته و هدف شما از پیج تجاری تان در اینستاگرام فقط فروش محصولات باشد روش کمپین فروش را به شما پیشنهاد می دهیم. البته این را بگوئیم این روش مختص کسانی است که به خواسته ها و اهداف اولیه خود در اینستاگرام رسیده باشند.

در کمپین فروش چه ترفندهای تبلیغی استفاده می شود؟ بایستی بگوییم با استفاده از ابزار محتوا، از ترفند های مختلفی برای افزایش فروش استفاده گردد. مثلا ارائه تخفیف و ارائه برای خدمات و محصولات و بازاریابی از طریق آن در قالب بهترین محتوا می باشد. البته یک سری از ترفند های دیگری نیز هستند که بسیار در کمپین های فروش رایج می باشند. به عنوان مثال از اینفلوئنسر در محتوای تبلیغاتی محصولات خود استفاده کنید. در کمپین تبلیعاتی اینستاگرام از دیگر ترفندها این است که تمرکز بیشتر بر روی نکات مثبت محصول می باشد. به نوعی که مخاطب ترغیب به خرید محصول شود. همین خود باعث افزایش فروش محصولات می گردد.

سخن آخر

امروزه اینستاگرام بستری مناسب و عالی برای درآمد زایی می باشد. اگر شما قصد افزایش فروش از طریق پیج اینستاگرام را دارید به شما داشتن کمپین فروش در اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم. در این مقاله از وب سایت اینستابولد ما به بررسی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام پرداختیم. اگر تمایل به خرید فالوور یا خرید لایک دارید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 11 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها