معنی اینفلوئنسر چیست و چه تفاوتی با بلاگر دارد؟

معنی اینفلوئنسر چیست و چه تفاوتی با بلاگر دارد؟
Rate this post

اگر در فضای مجازی دقت کرده باشید چند سالی است که با واژه اینفلوئنسر برخورد کرده اید که در میان کاربران مجازی جا افتاده. اما شاید معنی آن را ندانید. در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد این واژه و معنی آن همچنین بلاگر و تفاوت این دو توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما در این مقاله از وب سایت اینستا بولد بررسی معنی اینفلوئنسر است و این که بدانیم چه تفاوتی با بلاگر دارد. در عین حال شما می توانید به راحتی با خرید فالوور واقعی و خرید لایک پیشرفت خود را افزایش دهید.

معنی اینفلوئنسر چیست؟

در معنی (influencer) می توان گفت اینفلوئنسر شخصی است که قدرت آن را دارد تا روی دیگران تاثیر بگذارد. این امر به خاطر مسئولیت، میزان دانش، موقعیت اجتماعی و یا رابطه اش با مخاطبین امکان پذیر است. همچنین این کلمه (اینفلوئنسر) را به شکل دیگری نیز می توان ارائه کرد: فردی که در یک گروه تخصصی خاص به شهرت بسیاری رسیده است و به شکل فعال در آن شاخه در حال انجام کار است، می تواند اینفلوئنسر باشد. این مسئله به گستردگی و میزان فعالیت و وسعت آن حوزه هم بستگی دارد. حال که با معنی اینفلوئنسر آشنا شدید در ادامه به این مسئله می پردازیم که (influenser) به چند دسته تقسیم می شود. این دسته ها عبارتند از:

 • سلبریتی ها
 • متخصصین
 • بلاگر ها
 • میکرو اینفلوئنسر

آخرین دسته در میان تمامی معنی اینفلوئنسر ها از همه مهم تر می باشد.

تعریف بلاگر

در تعریف بلاگر می توان گفت افرادی هستند که به ساخت وبلاگ می پردازند و پس از آن به مدیریت وبلاگ خود می پردازند. همچنین وبلاگرها کارهای مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. بلاگر ها به صورت پیوسته در وبلاگ خود محتوای دست اول تولید می کند و در رشته ای تخصصی صاحب نظر هستند. البته منظور تخصص در علوم فیزیک، پزشکی یا فضایی نیست.

What does Influencer mean and how does it differ from Blogger - معنی اینفلوئنسر چیست و چه تفاوتی با بلاگر دارد؟

اما ممکن است بلاگر غذا باشید یا باغبانی و در وبلاگ خود مطالبی در این باره منتشر کنید. مهارت و درآمد بلاگرها به تخصص یا تجربه شان برای تولید دست اول و آشنایی با وب سایت ها و مدیریت محنتوا یا کد نوبسی ابتدایی است. درآمد بلاگر ها معمولا با بستن قرارداد با برند ها یا اشخاصی در شاخه های اختصاصی تامین می شود. از این رو اگر فعالیت های آن ها مناسب  باشد، شرایط بسیار قابل توجه خواهد شد. در ادامه می خواهیم بدانیم فرق این مورد با معنی اینفلوئنسر چیست؟

درآمد یک اینفلوئنسر چگونه به دست می آید؟

اینفلوئنسر ها احتیاجی به داشتن وبلاگ ندارند و معمولا در یک فضای آنلاین پر مخاطب مثل شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند. درآمد این اشخاص به شرایط تبلیغات و برند های مورد قرارداد بستگی دارد. به طور خاص می تواند بسیار بالا باشد. هر از گاهی درآمد چند میلیونی برای یک استوری دریافت می کنند. خوشبختانه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و شما به راحتی می توانید مخاطبان زیاد و وفاداری را جذب کنید.

تفاوت معنی بلاگر و معنی اینفلوئنسر در چیست؟

در مورد این دو می توان گفت که اینفلوئنسرها حرفه ای تخصصی ندارند و با ساخت فیلم های کوتاه کمدی یا حرکات موزون و یا انجام دادن رفتارهای نامتعارف و ناهنجار جلوی دوربین و به اشتراک گذاشتن آنها و به قول امروزی ها با ادا و اطوار سعی می کنند افراد زیادی را جذب خود کنند. اغلب محتوی یا آموزش صحیحی برای مخاطبان خود ندارند. تبلیغات آن ها هم به بعضی رستوران ها، فست فودها، قرص های لاغری و این محصولات و مکان ها ختم می شود.

اما بلاگرها اشخاصی هستند که در مورد یک موضوع مشخص و به صورت حرفه ای می نویسند و یا ویدئو می سازد و با مخاطبین خود به اشتراک می گذارد. یک بلاگر بیشتر بر روی کار خود تمرکز دارد. بلاگر ها در مورد تجربه ها، چالش ها و روزمره های اصلی زندگی به صحبت می پردازند. با این کار منجر به ارزش افزوده و بالا رفتن آگاهی مخاطبان و فالوورهای خود می شوند.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما یک مسئله اساسی را بررسی کرده ایم. نکته ای که منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می شود. در این راستا ما به بررسی معنی اینفلوئنسر پرداخته ایم. در نهایت تفاوت آن را با بلاگر برای شما توضیح داده ایم. این موارد را می توان در کنار خرید فالوور واقعی و خرید لایک بهبود بخشید. از این رو اگر تمایل به پیشرفت پیج اینستاگرام خود دارید با متخصصان ما در اینستا بولد همکاری های لازم را صورت دهید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − هشت =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها