علت های ریزش فالوور اینستاگرام چیست؟

علت های ریزش فالوور اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یکی از جذاب ترین و پر طرفدارترین برنامه های فضای مجازی می باشد. صدها میلیون بازدید روزانه باعث گردیده تا محبوبیت این برنامه افزایش زیادی داشته باشد. همین مسئله باعث شده تا اشخاص زیادی از این اپلیکیشن در راستای فعالیت های اقتصادی نیز استفاده کنند. یکی از راه های موفقیت در اینستاگرام جذب فالوور می باشد. اما بعضی مواقع اشتباهاتی باعث می شود که فالورر ها تعدادشان کم شود و یا به ‌اصطلاح دچار ریزش فالوور شوید. در مقاله پیش رو از اینستا بولد سعی داریم تا در مورد علت های ریزش فالوور اینستاگرام توضیح دهیم. برای رفع این مشکل می توانید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید.

اینستاگرام و فالوور یعنی چه؟

قبل از توضیحات اصلی بهتر است بدانیم اینستاگرام یعنی چه و فالوور چه معنی می دهد. در تعریف اینستاگرام می توانیم بگوییم که شبکه ای اجتماعی بر پایه عکس و ویدیو است برای ارسال مطالب و پیام های تان. بدین معنی که برای پست کردن مطالب حتما بایستی عکس یا ویدئویی نیز همراه آن مطلب داشته باشید. اما تعریف فالوور چیست؟ در پاسخ به این سوال که فالوور چیست باید گفت فالوور به معنی دنبال کننده می باشد. بدین معنی که به بازدیدکنندگان و دنبال کنندگان یک پیج اینستاگرامی فالوور می گویند. ممکن است این بازدید کننده موقت و یا دائمی باشد. وجود تعداد بالای فالوور در یک پیج اینستاگرام نشان دهنده فعال بودن و محبوبیت آن می باشد.

علت های ریزش فالوور اینستاگرام

همانگونه که گفتیم وجود فالوور و تعداد بالای آن نشان دهنده محبوبیت و فعال بودن آن پیج در اینستاگرام می باشد. اما بنابر دلایلی ممکن است پیج شما دچار ریزش فالوور شود که در ادامه مقاله به علل این ریزش خواهیم پرداخت.

مبهم بودن هویت پیج

یکی از اصلی ترین و مهم ترین علت های اصلی ریزش فالوور می تواند مبهم بودن هویت پیج شما باشد. زمانی که شما پیجی با هویت مبهم به کاربران خود معرفی می کنید آنها پس از مدتی نمی توانند مطلب یا موضوع مشخصی را از پیج شما دریافت کنند. در نتیجه پیچ شما را آنفالو می کنند‌. به این امر توجه کرده و دقت داشته باشید که هر کاربری که در ابتدا پیج شما را فالو می کند موضوعی باعث گردیده تا توجه او جلب شده باشد. اگر ببیند که این موضوع تنها برای یک بار بوده و دیگر به آن موضوع اشاره ای نمی کنید مسلما پیج شما را آنفالو خواهد کرد.

کیفیت و کمیت صفحه تان را با همراهی هم پیش ببرید

در این راستا تلاش کنید که کیفیت و کمیت صفحه خودتان را با همراهی هم جلو ببرید. انتشار هفتگی سه پست خوب می تواند تعداد فالوور های شما را خیلی افزایش دهد و حتی ماندگاری آنها را تضمین کند. بیش از این مقدار ممکن است به محبوبیت پیج شما آسیب برساند. به هر نحو این یک شماره قطعی نیست و برای هر صفحه ای در تناسب با مسئله و تیپ دنبال کننده های آن می تواند متفاوت باشد.

What are the reasons for the decline of Instagram followers - علت های ریزش فالوور اینستاگرام چیست؟

تبلیغات مکرر و بی ربط نگیرید

بعضی از پیج ها را دیده ایم که علاوه بر تبلیغات بی ربط به صورت تکراری تبلیغات دیگر پیج ها را انجام می دهند و همین موضوع باعث سردرگمی کاربر و آنفالو کردن پیج شما گردد‌.

خرید فالوور فیک

یکی از موضوعاتی که کاربران را مصمم می کند که پیج شما را آنفالو می کنند خرید فالوور فیک می باشد. چرا که کاربر زمانی که تعداد فالوور های شما را می بیند و در کنار آن تعداد بازدید های پست های شما را می بیند متوجه می شود که شما در حال حاضر از دنبال کننده غیر واقعی استفاده می کنید. همین امر پیج شما را برای کاربر بی اعتبار می کند. موجب می شود تا پیج شما را آنفالو کند. برای این کار پیشنهاد می شود از ربات اینستاگرام استفاده کنید. ربات اینستاگرام قادر است تا فالوور های واقعی برای شما بیاورد. شما با خرید فالوور واقعی می توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

سخن آخر

در این مقاله از اینستا بولد ما به بررسی علت های ریزش فالوور اینستاگرام پرداختیم. موارد دیگری نیز باعث ریزش فالوور اینستاگرام می باشد که عبارتند از: فالو نکردن پیج های زرد، بی توجهی به نیازهای کاربران و غیره. بهتر است در انتخاب پست ها دقت کنید و علاقه کاربران را در نظر بگیرید. سعی کنید کمتر دچار اشتباه شوید تا فالوورهای تان ریزش نداشته باشد.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها