پیج های بزرگ اینستاگرام چه ویژگی هایی دارند؟

پیج های بزرگ اینستاگرام چه ویژگی هایی دارند؟

استفاده از اینستاگرام امروزه به یکی از چالش ها و موقعیت هایی تبدیل شده است که در تمامی زمینه ها اعم از فرهنگی، علمی، اجتماعی و کسب و کار امکان فعالیت را برای کاربران خود تدارک دیده است. همین امر نیز باعث گردیده که پیج های بزرگ و کوچکی در این زمینه فعالیت داشته باشند. در ادامه مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد پیج های بزرگ اینستاگرامی و ویژگی های آنان توضیحاتی خواهیم داد.

پیج های بزرگ اینستاگرام چه ویژگی هایی دارند؟

خیلی از پیج های بزرگ اینستاگرام که دنبال کننده های زیادی نیز دارند معمولا افراد مشهور و سلیبرتی ها هستند. این افراد ممکن است یک هنرمند یا ورزشکار و یا یک فرد موفق در عرصه اجتماعی باشند. اما اگر بخواهیم اصولی به مشخصات پیج های بزرک بپردازیم دارای خصوصیاتی هستند که به عنوان یک پیج بزرگ شناخته می شوند. این خصوصیات عبارتند از:

تخصصی هستند

اغلب پیج هایی که تجارت های بزرگ انجام می دهند دارای یک تخصص خاص هستند. پیج های تخصصی معمولا فالوور های زیاد دارند و اکثر این فالوور ها هدفمند هستند. بدین معنی که فالوور های آنها معمولی نیستند. همه آن ها طبق قوانین پرسونا جمع آوری شده اند. فرض کنید شما فالوور های زیادی برای پیج خود دارید اما هر کدام از آنها در یک تخصص متفاوت از کسب و کار شما فعالیت دارند. این فالوور ها نمی توانند برای شما سود آور باشند. تنها یک دنبال کننده بی هدف هستند. همچنین بایستی بدانید پیج های تخصصی تبلیغات را هدفمند انجام می دهند.

به عنوان مثال یک پیج مربوط به دکوراسیون داخلی پیجی است که همه مطالب موجود در آن مربوط به دیزاین و دکوراسیون منزل می باشد. مخاطبان آن معمولا معمار یا طراح هستند. حالا اگر شما برای افزایش فالوور اینستاگرام قصد داشته باشید یک تبلیغات مربوط به مبلمان یا وسایل مربوط به دکوراسیون داشته باشید می توانید بالاترین جذب مخاطب هدفمند را از این طریق داشته باشید.

از دیگر ویژگی های پیج های بزرگ این است که فالوور ها و دنبال کننده های زیادی دارند.

پیجی که می خواهید تبلیغات خود را در آن انجام دهید باید فالوورهای زیادی داشته باشند. البته همانگونه که گفتیم به عددی که در پیج هاثبت می شود نباید اطمینان کرد. چرا که شاید فالوور های آن پیج تقلبی باشند. پس قبل از هر چیزی باید مطمئن شوید فالوور های پیجی که انتخاب کرده اید فالوور واقعی بوده و فیک نباشند. بهتر است برای این کار تعداد کامنت ها را با تعداد فالوور ها مقایسه کنید. معمولا پیج هایی که فالوور اصلی دارند تعداد کامنت های آن نیز به نسبت زیاد است. برای خرید فالوور واقعی می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

روش های تبلیغ در پیج های بزرگ اینستاگرام

برای تبلیغ در پیج های بزرگ از شیوه های متفاوتی استفاده می شود که عبارتند از:

What are the features of large Instagram pages۱ - پیج های بزرگ اینستاگرام چه ویژگی هایی دارند؟

تبلیغات ویدئویی

همانگونه که از نام این تبلیغات مشخص است این تبلیغات به صورت محتوای ویدئویی صورت می گیرد. برای این نوع تبلیغ شما باید یک کلیپ از کسب و کار خود بگیرید و تبلیغ آن را در پیج های بزرگ بگذارید. این تبلیغات معمولا به صورت یک شبانه روز اعتبار دارند. اما شما می توانید با پرداخت بهای بیشتر  آن را تمدید کنید.

تبلیغات بنری در پیج های بزرگ اینستاگرام

در این شیوه از تبلیعات شما یک عکس یا بنر طراحی شده از کسب و کار خود تهیه می کنید. آن را در پیج مربوطه منتشر می کنید. دقت داشته باشید این بنر باید جذابیت و طراحی خوبی داشته باشد تا بتواند باز خورد مناسبی داشته باشد.

تبلیغات استوری

تبلیغات استوری در اکثر مواقع ۲۴ ساعته است و بازخورد خوبی هم دارد. چرا که افراد زیادی ابتدا که وارد پیج خود می شوند استوری های خود را چک می کنند سپس سراغ پست ها می روند.

سخن آخر

پیشنهادی که برای شما داریم برای رشد سریع پیج مربوط به کارتان خرید پکیج فالوور می باشد. خرید فالوور واقعی یکی از مزیت های خوبی که دارد این است که فرصت را برای افرادی که زمان برای شان اهمیت زیادی دارد کاهش می دهد. اگر قصد خرید فالوور دارید سعی کنید از سایت های معتبر این کار را انجام دهید. در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به این سوال پاسخ داده ایم که پیج های بزرگ اینستاگرام چه ویژگی هایی دارند؟ این ویژگی ها همراه با خرید فالوور منجر به موفقیت زیادی می شود.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها