بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام چیست؟
Rate this post

استفاده از برنامه اینستاگرام در کارهای مختلف فرهنگی،  اجتماعی و اقتصادی جایگاه خاصی را کسب کرده است. این برنامه امروز طرفداران زیادی دارد. به خاطر همین از این اپلیکیشن در امر تجارت و اقتصاد نیز استفاده می شود. اگر شما هم از افرادی هستید که قصد فعالیت اقتصادی و تجاری در اینستاگرام را دارید می‌توانید با گرفتن تبلیغات منبع درآمدی برای خود به دست بیاورید. در ادامه و در متن پیش رو از وب سایت اینستا بولد سعی خواهیم کرد در مورد روش های تبلیغات در اینستاگرام و بهترین نحوه این تبلیغ توضیحاتی خواهیم داد.

روش های تبلیغات در پیج اینستاگرام

برای اینکه بتوانیم در پیج اینستاگرام به صورت موثر و کارامد اقدام کنیم لازم است تا با انواع تبلیغات که برای این برنامه کاربردی وجود دارد. این موارد عبارتند از:

استفاده از تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

در این روش از پبج تبلیغات اینستاگرام کسب و کارهایی که چه برای ارائه خدمات و چه برای فروش هستند.‌ صفحه هایی که اصطلاحا اینفلوئنسر هستند را برای انجام تبلیغات خودانتخاب می کنند.

انجام تبلیغات در صفحه های بزرگ و با لایو بالا در اینستاگرام

این کار در تبلیغات اینستاگرام نیز با نوعی مشابه اینفلوئنسر مارکتینگ است. با این تفاوت که این صفحه را اداره می کنند اینفلوئنسر محسوب نمی شوند. اما بحث مهم در این صفحه ها این است که این صفحات بزرگ  در اینستاگرام کدامند و چگونه می توان آن را پیدا کرد و به وسیله آن ها اقدام کرد. اما پیشنهاد ما به شما این است که اگر در روز های اول هستید می توانید تبلیغ پیج اینستاگرام ارزان استفاده کنید. اما برای پیشرفت بهتر است به راه های دیگر نیز بیاندیشید.

استفاده از ربات های تبلیغاتی اینستاگرام

ربات ها نیز یکی دیگر از روش های تبلیغاتی در صفحه های اینستاگرامی هستند. معمولا از آن ها برای دنبال کردن یا فالو بک گرفتن و حتی از بین بردن پیج هایی که شما را فالو بک نکرده اند و غیره استفاده می شود. البته به طور کلی استفاده از رباتها نمی تواند برای شما و پیج تان ۱۰۰ درصد مفید باشد. چرا که اینستاگرام بعد از اطلاع صفحه شما را جزو پر بازدیدها به حساب نمی آورد.

استفاده از تبلیغات اسپاسرینگ

در این روش تبلیغات برچسپ Sponsord برای پست شما درج می شود که نشانه حمایت شده بوده و نشان دهنده آن است که پست مورد نظر تبلیغاتی است. این شیوه تبلیعاتی از سه هدف تشکیل می شود که شما می توانید برحسب کسب و کار و احتیاج یکی از آن ها را انتخاب کنید.

بهترین تبلیغات برای پیج اینستاگرام

یکی از بهترین و مهم ترین راه های کسب درآمد در پلت فرم اینستاگرام تبلیغات برای پیج اینستاگرام است. عموما بهترین پیج های مناسب تبلیغات در اینستاگرام صفحه هایی می باشد که از تعداد فالوور های بالایی برخوردار می باشد و نحوه ارتباط آن با این تعداد زیاد از دنبال کننده ها به گونه ای باشد که به آن ها اعتماد داشته باشند.‌معمولا اگر این پیج در معرفی های قبلی خود موفق عمل کرده باشد باعث می شود تا بلافاصله پس از معرفی و انجام تبلیغات تعداد دنبال کننده های مورد نظر به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند.

اما سخن نهایی این که استفاده از اینستاگرام این روز ها دیگر جنبه تفریح و سرگرمی ندارد. افراد زیادی به کمک آن و اینستاگرام مارکتینگ در حال کسب درآمدهای بسیار بالا هستند. یکی از این روش های کسب درآمد نیز همانگونه که گفتیم تبلیغات پیج اینستاگرام است. این کار در انواع مختلفی در این اپلیکیشن انجام می شود که هر یک از این روش ها مزایای خاص خود را دارند.

What are the best ways to advertise on Instagram۱ - بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

مزایا و معایب روش های تبلیغاتی اینستاگرام

همانگونه که گفتیم راه های مختلفی برای تبلیغ وجود دارد که در مورد آن ها توضیح دادیم. اما هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند که عبارتند از:

مزایای تبلیغات با ربات اینستاگرامی

ربات اینستاگرام مزایای خاصی نیز دارند‌. ربات ها یکی بهترین روش های افزایش فالوور واقعی و هدفمند هستند که با روش فالو، لایک و آنفالو اتومات صفحه شما را در طول شبانه روز به دیگران معرفی می کند‌ معایب این روش نیز خاص است. به خاطر محدودیت های جدید اینستاگرام استفاده از ربات های غیر هوشمند و ضعیف برای صفحه خطر ساز می باشد. زیرا اینستاگرام استفاده از ربات مخالف است و در واقع در آپدیت اخیر خود توانسته تمامی ربات ها را غیر فعال کند‌. برخی سایت ها  در حال حاضر توانسته به صورت تحت وب خدمات ربات را ارائه دهد . در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

مزایای این سیستم تبلیغات بسیار ویژه است. سرعت بالای تبلیغات گسترده برای معرفی و دیده شدن صفحه شما، ایمن بودن پنل ها برای اجرای کمپین ها و تا زمانی که اینفلوئنسر ها تبلیغ شما را به پایان نرسانند عموما هزینه تبلیغ شما به آن ها منتقل نمی شود. اما معایب این سیستم نیز باید گفته شود. این روش بیشتر به تبلیغ و فروش و معرفی صفحه شما کمک می کند. از این رو کمتر به جذب فالوور می پروازد. البته می توانید با خرید فالوور اینستاگرام راه تبلیغ را هموار کنید.

سیستم اسپانسرینگ اینستاگرام از روش های تبلیغات

فواید این سیستم تبلیعات گسترده و ایمن بودن روش تبلیغات و تبلیغات در کشوری که مد نظر شان می باشد است. معایب این سیستم نیز ارائه می شوند. با توجه به تحریم بودن ایران و بالا بودن هزینه دلار این روش‌در واقع هدفمندی کمتری پیدا کرده است و با توجه به هزینه تبلیعاتی که پرداخت می کنید برای دیده شده این روش مقرون به صرفه نیست.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام پرداخته ایم. این روش ها منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می شود. در عین حال می توانید با خرید فالوور نیز در این مسیر پیشرفت کنید. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با خرید فالوور واقعی با متخصصان ما در وب سایت اینستابولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 8 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها