تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام چیست؟

تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام چیست؟

در فضای مجازی یکی از روش هایی که برای معرفی گسترده کالا و خدمات به کار گرفته می شود تبلیغات می باشد. امروزه با اینترنتی شدن کسب و کار و پیشرفت چسمگیر در این زمینه هر روز شاهد تبلیغات جدید و نوآورانه ای هستیم. یکی از این تبلیعات در حوزه اینستاگرام می باشد. در سال های اخیر که کسب و کار های اینترنتی در دنیای فناوری و تکنولوژی جای خوبی را باز کرده اند و مشاغل زیادی از این راه درحال کسب درآمد هستند. این مشاغل در میان این همه پیج و کانال احتیاج به دیده شدن دارند که بهترین را تبلیغات می باشد. با بیان این چند جمله از اینستا بولد به عنوان مقدمه در ادامه مقاله به تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام می پردازیم و در این مورد توضیحاتی خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خرید فالوور واقعی و خرید لایک می توانید با متخصصان ما در اینستا بولد همراه باشید.

تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام به چه شکل انجام می شود؟

در این مورد بایستی بگوییم که تبلیغات پاپ اپ یک روش هوشمندانه در جذب فالوور و ممبر واقعی است. در این روش مخاطب مربوطه بدون هیچ اجباری پیج و یا کانال فرد مورد نظر را فالو می کند .بدین روش که مخاطب تبلیغ پیج یا کانال مربوطه را به شکل یک پنجره بازشو(که از طریق نرم افزارهای مختلفی روی گوشی فرد نصب می شود) روی صصفحه گوشی خود ملاحظه می کند و در این مرحله مخاطب با توجه به محتوای پیج و کانال و نیاز شخصی خود تصمیم می گیرد. آیا این پیج و کانال را دنبال کند یاخیر.‌بنابراین نتیجه حاصله افزایش فالوور و ممبر توسط افراد واقعی و با نرخ تعامل بالا خواهد بود.

مزایای تبلیغات از طریق پاپ اپ

از مزیت های این روش تبلیغ این است که بر خلاف بسیاری از تبلیغات فرد تبلیغ کننده هیچ نیازی به پسورد پیج شما ندارد. بنابراین کاملا امن است.

جذب فالوور و ممبر کاملا واقعی و هدفمند است. چرا که فرد خودش تصمیم به دنبال کردن پیج شما می گیرد. نرخ تعامل در این نوع تبلیغ بسیار بالا می باشد چرا که افراد واقعی قطعا فعال خواهند بود و این باعث بالا رفتن نرخ تعامل در پیج می شود.

این نوع تبلیغ بسیار برای افراد ارزشمند است. چرا که داشتن فالوور و ممبر واقعی به منزله بالا رفتن فروش نیز خواهد بود. از این رو شما می توانید برای خرید فالوور از طریق وب سایت اینستا بولد اقدام کنید.

انواع تبلیغ پاپ اپ

تبلیهات پاپ اپ اینستاگرام منتهی به یک حوزه خاص نمی شود. هر روزه دارای پیشرفت می باشد و خدمات جدیدی به این نوع تبلیغ اضافه می شود. اما رایج ترین انواع تبلیغات پاپ اپ عبارتند از:

What are Instagram pop up ads - تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام چیست؟

پاپ روی پیج اینستاگرام

در این شیوه تبلیغ کل محتوای یک پیج یا به طور واضح تر صفحه اصلی یک پیج از طریق نرم افزارهای مختلف مورد تبلیغ قرار خواهد گرفت و به شکل یک پنجره بازشو روی گوشی مخاطب باز می شود. مخاطب بسته به جذاب بودن محتوای پیج و نیاز شخصی خود آن را فالو می کند.

تبلیغات بر روی پست اینستاگرامی

این روش تبلیغ اینستاگرامی نیز مانند تبلیع روی پیج می باشد. با این تفاوت که در این روش تبلیغات تنها روی یکی از پست های فرد مورد نظر انجام می شود. در این مرحله فرد پست را به دلخواه انتخاب کرده و باقی مراحل و روش انجام کار دقیقا مانند تبلیغ روی پیج انجام می شود.

نکات مهمی که قبل از انجام تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام باید انجام گردد.

بهتر است قبل از انجام تبلیغ حتما با کارشناسان امر مشاوره بگیرید تا بازخورد بهتری را تجربه کنید. بهتر است قبل از انجام تبلیغ روی پیج اینستاگرامی چند پست آخر به صورت حرفه ای تر و جذاب تر باشد. از دیگر عوامل مهم هنگام تبلیغ روی پیج ها با استوری است.   بهتر است این گزینه جذاب وحرفه ای کار شود.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما در ارتباط با تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام صحبت کردیم. تبلیغاتی که منجر به بهترین نتیجه برای صفحات می شود. از این رو می توان با این امر منجر به افزایش فالوور اینستاگرام شد. این در حالی است که شما از روش های دیگری هم می توانید برای موفقیت خود اقدام کنید. شما می توانید با خرید فالوور و خرید لایک برای موفقیت خود اقدام کنید

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دو =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها