روش های افزایش فالوور با استوری

روش های افزایش فالوور با استوری
Rate this post

افزایش فالوور با استوری : استفاده کنندگان از برنامه اینستاگرام روزانه ساعت های زیادی را صرف تعیین استراتژی های اینستاگرام، جستجوی هشتگ ها و تامین محتوا برای پیح خود در اینستاگرام می کنند. استوری ها در اینستاگرام بیشتر مورد استفاده بسیاری از برندها قرار می گیرد. به این سبب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه این مقاله از اینستا بولد به بررسی روش های استفاده از استوری در اینستاگرام می پردازیم. این روش ها منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می شود.

روش استفاده از استوری در اینستاگرام

روش های افزایش فالوور با استوری، به نحوه استفاده بستگی دارد. در حقیقت شما باید بدانید که چگونه و با چه تکنیک هایی می توانید به افزایش فالوور اینستاگرام خود کمک کنید. استوری در این میان اهمیت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. از این رو در ادامه چند روش و راهکار جالب برای جذاب ترکردن استوری ها برای افزایش فالوور اینستاگرام را ارائه خواهیم کرد.

هایلایت کردن استوری برای معرفی نمودن برند تان

هنگامی که کاربران جدید وارد پیج شما می شوند ممکن است اطلاعات زیادی در مورد صقحه شما نداشته باشند. بسیاری از دارندگان پیج به یک شرح مختصر در پروفایل خود بسنده می کنند تا بتوانند اولین تاثیر را بر روی مخاطب خود بگذارند. در استوری که هایلایت شده باشد شما به نام یک فعال قادر خواهید بود مشخصات زیادتری در ارتباط با خود و برندتان ارائه دهید.

به اشتراک گذاشتن استوری با کاربران دیگر

یکی از راه هایی که از مهمترین عوامل رشد محسوب می گردد همکاری با برخی از اینفلوئنسر ها می باشد. شاید بسیاری از برندها با ارائه مبلغی به بلاگر ها برای گذاشتن یک یا چند پست فالوور های تازه جذب می کنند. اما با اشتراک گذاشتن استوری به این روش که یک محتوای منحصر به فردی در مورد خود را به مدت یک روز به اشتراک بگذارید می تواند یک روش جدید و تاثیرگذار در اینستاگرام برای جذب فالوور بیشتر باشد. گرچه می توان با خرید فالوور هم این کار را انجام داد.

برگزار نمودن نظر سنجی از مخاطبان خود

شما با نظر سنجی از مخاطبان خود می توانید محتوای بهتری را برای صفحه خود تولید کنید. به جای این که سوال نظرسنجی شما طنز یا سرگرم کننده باشد سعی کنید این مسئله را پیدا کنید که مخاطبان شما به چه موضوعی علاقه مند هستند و شمانیز پیرامون آن موضوع مانور بدهید. این تکنیک یکی از روش های افزایش فالوور با استوری می باشد.

ways to increase followers with stories1 - روش های افزایش فالوور با استوری

گذاشتن ویدئوهای کوتاه

یکی از بهترین روش ها برای  افزایش فالوور از طریق استوری قرار دادن ویدئو های کوتاه و جذاب می باشد. این کار به صورت پی در پی و مداوم می تواند تاثیر گذار باشد. به طور مثال اگر شما صفحه آشپزی دارید، می توانید برخی ویدیوهای آموزشی خود را در استوری قرار دهید تا مخاطبان با نگاه کردن به آن ها آموزش ها را دنبال کنند.

برای خرید لایک اینستاگرام کلیک کنید

داشتن یک الگوی منحصر به فرد برای افزایش فالوور

یکی از راهکارهای مؤثر برای جذب فالوور از طریق استوری استفاده از پرسشنامه یا طرح یک سوال در این بخش می باشد. استفاده از چنین الگویی باعث می گردد بین دیگر کاربران شناخته شوید و ضمن جذب مخاطب بیشتر می توانید الگوهایی مطرح کرده و اجازه دهید کاربران از استوری شما عکس بگیرند.

دعوت کردن و ذکر نام از رقبا در استوری هایتان

روش های افزایش فالوور با استوری بسیار متفاوت است. می توان گفت برنامه اینستاگرام به عنوان یک سکو برای رشد سریع و برقراری ارتباط مطرح می باشد. اما حقیقت این است که به ندرت کاربران اینستاگرام به یکدیگر کمک می کنند.‌ خیلی از برندها که می خواستند در فضای مجازی و اینستاگرام مطرح شوند برای هر بار دعوت شدن بایستی مبالغی را پرداخت می کردند. اما بیان اسم رقیبان در استوری ها و تشویق کردن دیگران به دنبال کردن او مانند خودکشی می باشد. اما در حقیقت با این کار ارتباطات در شبکه های اجتماعی گسترده تر می گردد. ضمن این که با این کار محتوایی برای استوری خود آماده کرده اید. برای این کار کافی است از صفحه رقیب خود عکس گرفته و چند جمله در مورد آن بنویسید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی روش های افزایش فالوور با استوری پرداخته ایم. اگر تصمیم دارید به صورت هدفمند از استوری در اینستاگرام برای افزایش فالوور استفاده کنید به فکر جمع آوری فالوور های واقعی باشید. به هیج وجه از فالوور فیک استفاده نکنید. با این حال می توانید با خرید فالوور واقعی از اینستا بولد هم این کار را انجام دهید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 4 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها