الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

شناخت الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگر شما با هدف تجارت و کسب و کار در اینستاگرام فعالیت می کنید جذب مخاطب برای شما سود و درآمد بیشتری به همراه خواهد آورد. برای به دست آوردن سود زیاد لازم است بتوانید پست های خود را به اکسپلور کاربران(ذره بین یا صفحه جستجو) برسانید. اما چگونه به صفحه جستجوی کاربران راه پیدانید موضوع این است که در ادامه و در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد آن توضیح خواهیم داد. هدف ما در این مقاله از وب سایت اینستا بولد بررسی شناخت الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور می باشد. در عین حال با خرید فالوور اینستاگرام می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

چگونگی راهیابی به صفحه جستجوی کاربران

چگونه می توان این کار را کرد. اینستاگرام بر چه اساسی تعیین می کند که چه وقت هایی در این صفحات قرار بگیرند  و این که آیا اینستاگرام برای ارزیابی پست ها از روش خاصی استفاده می کند. برای پاسخ به همه این سوالات بایستی بدانیم که الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند. برای این که بدانیم این الگوریتم چگونه کار می کند بایستی بگوییم که شما هم حتما با زیرو بم های اینستاگرام آشنایی دارید و در صفحه اکسپلور فید وقت گذرانده اید. صفحه فید (FEED_POST) همان است که در آن پست دنبال کننده های شما برایتان نشان داده می شود. اکسپلور صفحه جسنجو است که با آیکون ذره بین شناخته می شود. قرار گرفتن در اکسپلورر رویای کاربرانی است که می خواهند موفق باشند. ولی نکته مهم و اصلی این جاست که پست های شما برای رسیدن اکسپلور با سدی به نام فید روبرو می شوند.

بر اساس الگوریتم اینستاگرام پست شما به ۱۰ درصد از دنبال کنندگان یا (follower) های شما در صفحه فید نمایش داده می شود. در صورتی که تعامل و رفتار کاربران (لایک، ویو، کامنت و…) نسبت به آن مناسب بود، پست برای دیگر دنبال کنندگان شما نیز نمایش داده می شود. با این حساب می توان گفت صفحه فید صفحه ورود به اکسپلور اینستاگرام است.

شناخت الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور بر مبنای تعامل

همانطور که گفته شد طبق الگوریتم اینستاگرام پست شما اول به ۱۰ درصد از فالوور هایتان نشان داده می شود. پس باید بهترین چیزی که می توانید را ارایه دهید. اصول اولیه طراحی پست را رعایت کنید‌. هشتگ درست و حسابی بگذارید و صدها موضوع مهم دیگر را هم در نظر بگیرید. برای موفقیت در اینستاگرام باید  تمام این نکات را رعایت کنید. ما هم مثل شما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود. در ادامه ۴ عنصر برای راه یافتن به صدر فید کاربران را با هم بررسی خواهیم کرد. شاخص های مهمی که طبق صحبت های سخنگوی اینستاگرام برای رسیدن به پست ها به صدر فید دنبال کنندگان مورد بررسی الگوریتم های یک شبکه اجتماعی قرار می گیرد را برای شما بازگو می کنیم.

Understand Instagram algorithms to increase followers۱ - الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

 • علاقه کاربر به موضوع پست شما
 • تعامل کاربر با شما
 • تعامل کاربر با محتوا
 • زمان انتشار پست

گام به گام تا اکسپلور بالا الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

تا اینجا متوجه شدیم که الگوریتم اینستاگرام چطور برای فهرست بندی پست ها در فید کاربران عمل می کند. در ادامه مطلب قصد داریم تا به صورت لیست وار تکنیک ها و فعالیت های لازم برای رسیدن پست های شما به صدر نتایج در فید و پس از آن اکسپلور اینستاگرام را باز گو می کنیم:

 • محتوایی متناسب با علاقه کاربر تولید کنید.
 • محتوایی تولید کنید که تعامل کاربر را افزایش دهید.
 • فعالیت خود را در اینستاگرام بیشتر کنید.
 • پست و استوری را در ابتدای انتشار ویرایش و حذف نکنید.
 • به صورت اصولی از هشتگ ها استفاده کنید.
 • در صورت امکان لوکیشن را ثبت کنید.
 • اطمینان داشته باشید که محتوایتان مخاطب را در صفحه نگه دارید.
 •  از مخاطبان بخواهید اعلان های پیچ را فعال کنند.
 • از لایو و استوری دیگر قابلیت ها استفاده کنید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی شناخت الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام پرداخته ایم. استفاده از تصاویر و ویدئوهایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند می تواند شانس شما را برای حضور در اکسپلور اینستاگرام افزایش دهد. طبق آمار منتشر شده در سال گذشته روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون نفر کاربر در استوری اینستاگرام فعالیت دارند. پس تا جای ممکن از آن استفاده کنید و به هیچ عنوان از قدرت بالای آن غافل نشوید. می توان گفت الگوریتم اینستاگرام شما را به فردی اصیل تر و صمیمی تر ترغیب می کند. بنابراین خیلی نگران نباشید و تمرکز خود را بر ایجاد روابط با طرفداران خود شروع کنید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + یک =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها