مشکل باز نشدن اینستاگرام و راه‌ حل آن

مشکل باز نشدن اینستاگرام و راه‌ حل آن
Rate this post

یکی از برنامه های موجود در فضای مجازی که طرفداران زیادی هم دارد اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. نوع کار اینستاگرام بر مبنای همرسانی عکس و ویدئو می باشد. بدین معنی که اگر بخواهید پیامی را ارسال کنید بایستی در کنار عکس و فیلم باشد. در ادامه و در مقاله پیش رو از وب سایت های اینستا بولد در مورد خود برنامه اینستاگرام و باز نشدن آن توضیح می دهیم. راه حل باز شدن این برنامه را در اختیار تان نیز می گذاریم. مشکل باز نشدن اینستاگرام می تواند به راحتی حل شود.اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق تر  و یا تمایل به خرید لایک دارید می توانید با متخصصان ما در وب سایت اینستا بولد در ارتباط باشید.

علت مشکل باز نشدن اینستاگرام

جدای از اینکه امروزه اینستاگرام دارای محبوبیت زیادی شده اما کاربران آن با مشکلاتی هم روبرو می شوند. از هنگ کردن اپلیکیشن تا وصل نشدن آن. دلیل برخی از این مشکلات فنی بوده و برخی دیگر به دلیل به روز نشدن برنامه یا سیستم عامل و قطعی اینترنت می باشد. در عین حال استفاده از این اپ منجر به پیشرفت روزافزون افراد می شود. از این رو کاربران می توانند به راحتی پیشرفت های بسیاری داشته باشند. اما اگر بخواهیم کلی صحبت کنیم بیشتر مشکلاتی که کاربران در اینستاگرام با آن مواجه می شوند به یکی از این ۳حالت بستگی دارد:

 • باز نشدن و یا وصل نشدن اینستاگرام
 • کرش(Crash)شدن ناگهانی اینستاگرام و بسته شدن خودکار
 • کاهش چشمگیر سرعت برنامه و ایجاد تاخیر در عملکرد آن

لازم به ذکر است که اکثر مشکلات به وجود آمده در اینستاگرام ناشی از بروز رسانی خود برنامه است. البته قطعی اینترنت هم مانند اکثر موارد یکی از مشکلات عدیده و پیش بینی نشده می باشد. اما این را بدانید که مشکل هر چه باشد راه حلی برای آن وجود دارد. در ادامه در مورد مشکل باز نشدن اینستاگرام و راه حل آن صحبت خواهیم کرد.

رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام و (Crash)

برای رفع این مشکل ناگهانی در اندروید و Ios باید راه های مختلف را امتحان کرد. شاید با اجرای یکی از این روش ها ممکن است مشکل شما را حل کند. شاید باید مجبور شوید راه های دیگر را نیز امتحان کنید. اولین مورد این است که اگر اینستاگرام شما باز نمی شود از متصل بودن اینترنت خود مطمئن شوید. در ادامه از وصل بودن اینستاگرام مطمئن شوید. زیرا در خیلی از موارد مشکل از سرورهای خود اینستاگرام می باشد. اگر از این دو طریق مشکل باز نشدن اینستاگرام شما حل نشد می توانید بقیه موارد را امتحان کنید. این موارد عبارتند از:

The problem of not opening Instagram and the way to solve it - مشکل باز نشدن اینستاگرام و راه‌ حل آن

حذف کردن حافظه Cache و دیتای اینستاگرام در اندروید و (Ios)

در اولین گام بهتر است حافظه کش و دیتای(Data) اپلیکیشن اینستاگرام خود را از روی گوشی خودتان پاک کنید. برای این کار در گوشی های با سیستم اندروید به بخش تنطیمات(Settng) بروید. سپس (Apps یاApplications) را انتخاب کنید.

در این مرحله برنامه اینستاگرام را انتخاب کنید. در مرحله به قسمت (Storage) بروید. گزینه (Clear_Cachr) را انتخاب کنید. کار تمام است.

فراموش کردن رمز عبور

اگر رمز عبور را فراموش کرده اید بدانید که برای آیفون مسئله کمی متفاوت است. زیرا به صورت مستقیم نمی توانید حافظه کش یک بر نامه را پاک کنید. اما یک راه دیگر وجود دارد. ان هم این که اینستاگرام را پاک کنید و دوباره نصب کنید. در نتیجه حافظه کش اینستاگرام پاک می شود. این کار منجر به بررسی رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام می شود. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

ابتدا به قیمت تنظیمات(Setting) بروید . واردبخش(General) شوید. در این مرحله(iphone_Storage) را انتخاب کنید. حالا اینستاگرام را انتخاب کنید. در این مرحله (Deleta_App) را بزنید و کار شما تمام شده است. در آخرین مرحله به اپ استور بروید و اینستاگرام را دوباره نصب کنید.

در مورد بازگشت به اینستاگرام و مشکل باز نشدن اینستاگرام راه های دیگری نیز وجود دارد. برخی از آن ها عبارتند از:

 • حذف اینستاگرام و نصب جدیدترین نسخه
 • استفاده از ابزار های تغییر IP
 •  استفاده از کامپیوتر
 • بازگشت به تنظیمات کارخانه

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی مشکل باز نشدن اینستاگرام و راه حل آن پرداختیم. این موارد دارای اهمیت زیادی هستند. ‌گرچه افرایش فالوور اینستاگرام نیز اهمیت زیادی دارد. خرید فالوور اینستاگرام از طریق متخصصان اینستا بولد اهمیت زیادی دارد و منجر به کسب نتیجه دقیق می شود.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 13 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها