تاثیر مسابقات اینستاگرامی بر افزایش فالوور

تاثیر مسابقات اینستاگرامی بر افزایش فالوور

شبکه اجتماعی اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر فعال یکی از روش‌ها و مکان‌های مناسب برای بازاریابی و کسب و کار اینترنتی به حساب می آید. برگزاری  مسابقات اینستاگرامی یکی ازروش‌هایی است که سبب افزایش تعامل کاربر با صفحه شما می شود. مسابقات اینستاگرامی از یک سری قواعد و اصول خاص مربوط به خود پیروی می کند. در صورتی که قصد برگزاری مسابقه در پیج اینستاگرام خود دارید موظف به رعایت این قوانین هستید. با این مقدمه در مقاله پیش رو از اینستابولد در مورد تاثیر مسابقات اینستاگرامی بر افزایش فالوور توضیحاتی خواهیم داد.

چرا برگزاری مسابقه اینستاگرامی مهم است؟

چرا باید مسابقه اینستاگرامی برگزارکنیم؟ چون اکثر برند‌های بزرگ، اینفلوئنسرهای مطرح و کسب و کارهای موفق مسابقه اینستاگرام برگزار می کنند. پس باید به این سوال پاسخ داد که مسابقات اینستاگرام چه ویژگی دارند که این قدر نزد برند‌های بزرگ و کوچک محبوب هستند. مسابقه اینستاگرامی درحقیقت نوعی بازاریابی محسوب می شود تا تبلیغ. چرا که بازاریابی مهم تر از تبلیغات می باشد. تبلیغات بخشی از بازاریابی به حساب می آید.

برای خرید فالوور اینستاگرام کلیک کنید

اینستاگرام ویترینی برای کسب و کارشماست

اینستاگرام به عنوان ویترینی محسوب می شود که روز به روز بزرگتر و وسیع ترمی شود. روزانه کسب و کارهای بیشتری به آن افزوده می شوند. در کشور خودمان اینستاگرام بیش از سی میلیون کاربر دارد. از محبوب ترین اپلیکیشن‌ها محسوب می شود. وقتی شما بهترین و فراگیرترین آن را در اختیار دارید می توانید راه‌های مختلفی را برای افزایش فالوور بدست آورید‌.  تبلیغ و انجام مسابقات اینستاگرامی از همین راه‌ها می باشد‌.

برای راه اندازی و برگزاری یک مسابقه اینستاگرامی باید با اصول روش‌های آن نیز اشنا باشیم تا بتوانیم به خوبی این کار را انجام دهیم. ایجاد یک مسابقه اینستاگرامی اصول زیادی دارد. اگر قبل از برگزاری این مسابقه این موارد را رعایت نکنید قطعا نتیجه ای نخواهید گرفت. با این کار می توان تاثیر مسابقات اینستاگرامی بر افزایش فالوور را دید.

ایده‌های برگزاری مسابقات اینستاگرامی برای افزایش فالوور

ایجاد کردن یک مسابقه در اینستاگرام روش‌های متفاوتی دارد. ما با هر کدام از این روش‌ها می توانیم به دنبال رسیدن به هدف خاص خود باشیم. هر کدام از این روش‌ها برای یک کار خاصی مناسب است‌. در ادامه مطلب به شما این روش‌ها را توضیح خواهیم داد.

The impact of the keyword on the Instagram username and increase the follower - تاثیر مسابقات اینستاگرامی بر افزایش فالوور

پست مسابقات اینستاگرامی و درخواست لایک و کامنت

رایج ترین روش مسابقه اینستاگرامی همین مورد است. در واقع پیج‌های اینستاگرامی یک پست آموزشی و یا تبلیغاتی را ایجاد کرده و منتشر می کنند. بعد از منتشر کردن پست در خواست لایک و کامنت از کاربران دارند. این پیچ‌ها برای لایک و کامنت کاربران یک سری جایزه هم قرار می دهند. هر فردی برای این پست‌ها کامنت زیادتری بگذارد و یا لایک کند برنده مسابقه خواهد شد.اصلی ترین هدف این مسابقه می تواند لایک و کامنت باشد. این باعث می شود که همان پستی که لایک و کامنت بیشتری دارد در اکسپلور اینستاگرام بیشتر دیده شود.

از همین طریق می توانید فالوور‌های زیادی کسب کنید. اما این نوع مسابقه مزیت‌های دارند. اصلی ترین مزیت این نوع مسابقه این است که شما لایک و کامنت زیادی برای یک پست خاص خود دریافت می کنید‌. حال اگر شما این پست را به صورت حرفه ای و اصولی طراحی و منتشر کرده باشید می توانید علاوه بر لایک و کامنت مشتریان وفادار هم جذب کنید. این لایک‌ها و کامنت‌ها باعث خواهد شد که الگوریتم اینستا گرام پست شما را ارزشمند بداند. در حقیقت تاثیر مسابقات اینستاگرامی بر افزایش فالوور اینستاگرام دیده می شود.

زمان شروع و پایان مسابقات اینستاگرامی و افزایش فالوور

توجه داشته باشید که مسابقه شما یک زمان مشخص برای شروع و همچنین یک زمان مشخص برای اتمام داشته باشد. بعد از تمام شدن مسابقه باید اهدای جوایز را مشخص کنید. به کاربران اطلاع دهید. حتما به کاربران خود اطلاع دهید که قرعه کشی این مسابقه به چه صورت خواهد بود‌.

ایجاد چالش و تاثیر مسابقات اینستاگرامی بر افزایش فالوور

مسابقه از طریق ایجاد چالش بسیار بحث برانگیز خواهد بود. کاربران زیادی را به سمت شما خواهد آورد. توجه داشته باشید که این چالش بایستی مرتبط با کسب و کار شما باشد تا بتواند برای شما فالوور جذب کند. برای مثال هرکس در زمینه کاری خود می تواند چالش آموزش را ایجاد کند. پس از کاربران خود بخواهید که هر روز یک آموزش ساده و یا بزرگ را به فردی ارائه دهند و او راخوشحال کنند. باید در این چالش درخواست داشته باشیم که حتما در کلیپ‌های چالش یا نامی از ما برده شود و یا آیدی اینستاگرام ما در آن اضافه شود.

ایده‌های اینستاگرامی در مورد مسابقات موارد بیشتری هستند که به معرفی آنها می پردازیم. به همین دو مورد توضیح بسنده می کنیم. بقیه روش‌ها عبارتند از:

 • راه اندازی هشتگ خاص برای مسابقه
 • دعوت به منشن کردن

سخن آخر

کلیه مسابقات اینستاگرامی بسیار محبوب هستند‌. اگر شما بتوانید به صورت اصولی آنها را اجرا کنید، می توانید افراد زیادی را به سمت پیج خود جذب کنید. تاثیر مسابقات اینستاگرامی بر افزایش فالوور بسیار زیاد است. در عین حال برای خرید فالوور می توانید به اینستابولد مراجعه کنید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها