تاثیر لایو بر افزایش فالوور

تاثیر لایو بر افزایش فالوور
Rate this post

لایو اینستاگرام ویدئویی زنده است که در صفحه اینستاگرام برای فالوور های خود ثبت می کنید. یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید در هر لحظه با فالوورهای فعال، دوستان و نزدیکان خود ارتباط برقرار کنید لایو اینستاگرام می باشد. امروزه لایو اینستاگرام یکی از ساده ترین و لذت بخش ترین ابزار برای ضبط و پخش ویدئو به صورت زنده است. پخش زنده اینستاگرام ( لایو) با متوقف شدن ویدئو پخش نمی شود. این نکته مخاطبان اینستاگرام را برای استفاده از آن ترغیب می کند. شما به عنوان یک دارنده پیج در اینستاگرام می توانید با لایوهای خود در جذب فالوور کوشا باشید. در مقاله پیش رو از اینستابولد در مورد تاثیر لایو بر افزایش فالوور اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد. جهت خرید فالوور نیز می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

لایو اینستاگرام و فرصت طلایی برای افزایش فالوور

تا به حال از خود پرسیده اید چرا بایستی در لایو اینستاگرام حضور پیداکنیم؟ لایو در هر پلتفرمی مشکلات خود را دارد. پخش زنده اینستاگرام امکان برگشت را ندارد و شما به صورت مستقیم و واقعی با فالوور های خود در ارتباط هستید‌. اما در عین حال بهترین راه برای ارتباط مؤثر و مستقیم با فالوورها می باشد. لایو استوری اینستاگرام در بالا و اول صفحه قرار می گیرد. فالوور های شما به راحتی وارد تعامل با شما می شوند. یکی از بهترین و عالی ترین راه های ارتباطی شما در اینستاگرام لایو می باشد. در لایو یا همان پخش زنده فالوور های شما این فرصت را دارند که به صورت مستقیم باشما در ارتباط باشند و سوالات خود را مطرح کنند. در لحظه نیز پاسخ دریافت کنند.

تحول و پیشرفت کسب و کار با افزایش فالوور در اینستاگرام

خیلی از افراد ممکن است قابلیت لایو اینستاگرام را دست کم گرفته و یا از فرصت های افزایش فالوور با لایو اینستاگرام غافل باشند. برای این که بیشتر متوجه اهمیت تاثیر لایو بر افزایش فالوور شویم بهتر است نگاه مختصری به آمار شبکه های اجتماعی داشته باشیم:

 • حدود ۸۰ درصد از کاربران اینستاگرام لایو زنده را به خواندن بلاگ ها ترجیح می دهند.
 • بیش از ۸۲ درصد کاربران اینستاگرام تماشای لایو و ارتباط زنده با بلاگر را به دیدن پست های منتشر شده در شبکه های اجتماعی ترجیح می دهند‌.
 • با برگزاری لایو های مشترک با همکاران می توانید شانس شناخته شدن برند خود توسط فالوور های یکدیگر را به شدت افزایش دهید.

آموزش مراحل مختلف لایو اینستاگرام

شروع لایو در اینستاگرام خیلی ساده است. کافی است شما سه مرحله زیر را انجام دهید:

The effect of live on increasing followers۱ - تاثیر لایو بر افزایش فالوور

 • وارد اکانت(حساب کاربری) خود شده و در صفحه اصلی دکمه ای را که علامت مثبت+ دارد لمس کنید.
 • صفحه مشکی رنگی باز می شود که در بخش پایین آن می توانید نوع محتوای خود را انتخاب کنید. گزینه لایو(Live) را انتخاب کنید.
 • دکمه ضبط را لمس کنید. اینستاگرام به سرعت وضعیت اتصال شما به اینترنت را بررسی کرده و سپس پخش لایو آغاز خواهد شد. به همین سادگی و با طی کردن این سه مرحله شما می توانید با این برنامه های زنده شاهد افزایش فالوور با لایو اینستاگرام باشید.

تاثیر لایو اینستاگرام ‌بر افزایش فالوور

در پایان این چند نکته مهم را یادآوری می کنیم:

 • امکان برقراری ارتباط زنده با مخاطبان از طریق لایو اینستاگرام یکی از مهمترین قابلیت های این شبکه اجتماعی. برای رشد کسب و کار اینترنتی شما می باشد.
 • برگزاری لایو اینستاگرامی کاری بسیار آسان بوده و شما می توانید با توجه به نکاتی که توضیح داده شد ظرف مدت کوتاهی تمامی مراحل و تنظیمات آن را یاد بگیرید.
 • برای بهترین تاثیر لایو بر افزایش فالوور لازم است نکات مطرح شده را رعایت کرده و اهداف مشخصی داشته باشید. لایو های بی برنامه نمی توانند شما را به نتیجه مورد نظرتان برسانند.
 • با طراحی سناریو برای لایو های خود می توانید مشارکت کاربران را به نحو چشمگیری افزایش دهید.
 • برای افزایش مشارکت کاربران برگزاری لایو به تنهایی کافی نیست و لازم است ارتباط حقیقی با مخاطبان و مشتریان خود برقرار کنید. همچنین آماده شنیدن پیشنهادات انتقادات و حرف های آنان باشید.

سخن آخر

شما می توانید از روش های مختلفی برای درست کردن لایوهای خلاقانه و جذاب برای مخاطبان بهره بگیرید. لایو روم و لایو مشترک با همکاران، لایو از رویدادهای مهم، لایو های آموزشی، مصاحبه و گفتگو با مشتریان و لایو نقد و بررسی از جمله ایده های خلاقانه و پرطرفدار در لایو اینستاگرام محسوب می شود. تاثیر لایو بر افزایش فالوور با ایده های جذاب بیشتر و بیشتر می شود. اینستابولد نیز با روش های مختلف افزایش فالوور اینستاگرام شما را راهنمایی می کند.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 8 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها