تاثیر فالوور بر افزایش فروش در اینستاگرام

تاثیر فالوور بر افزایش فروش در اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از اصلی ترین و مهم ترین رسانه های اینترنتی مورد توجه همه گان قرار دارد به گونه ای که استفاده از این برنامه به صورت عمومی در آمده است. علاوه بر ابعاد سرگرمی و رسانه ای دارای ابعاد تجاری و کسب و کار نیز گردیده است. بسیاری از افراد از برنامه اینستاگرام برای کسب و کار و رونق آن استفاده می کنند. داشتن فالوور در اینستاگرام یکی از واجبات هر پیج می باشد. ظرفیت های موجود در این برنامه موجب شده است تا توجهات بیش از بیش افزوده  شود. با ذکر این مقدمه از وب سایت اینستا بولد در مقاله پیش رو در مورد تاثیر فالوور بر افزایش فروش در پیج های تجاری صحبت خواهیم کرد. تاثیر فالوور بر افزایش فروش در اینستاگرام به مولفه های زیادی بستگی دارد.

افزایش فروش و کسب و کار و عوامل موثر در ارتباط با آن

افزایش فروش و موفقیت در کسب و کار نیاز مند بررسی دقیق عوامل گوناگون و موثر می باشد که هر یک می تواند به تنهایی تاثیر بسزایی در فروش محصولات و یا ارایه خدمات باشد. در ادامه به برخی از عوامل موثر در افزایش فروش اشاره خواهیم کرد.

تبلیغات بدون نیاز به تکرار

در خیلی از موارد لازم نیست شما تمامی محصولات را تبلیغ کنید. کافیست که یادآوری کنید که محصول مذکور یکی از اساسی ترین محصولاتی است که شما به آن احتیاج دارید.

استفاده از بازسازی

بهتر است در فضای اینستاگرامی خود با برخی ترفندها اقدام به جذب مشتری کنید. مانند خرید هر ۵ عدد محصول یک عدد رایگان. این امر در تاثیر فالوور بر افزایش فروش در اینستاگرام اثر زیادی دارد.

باعث سردرگمی مشتری نشوید

بهتر است در تبلیغات خود از یک روش خاص استفاده کنید تا مخاطبان تان دچار سردرگمی نشوند. استفده از شیوه های با نظم خاص می تواند حس خوشایندی را در میان کاربرانتان به وجود بیاورد.

بهترین محصولات را معرفی کنید

با استفاده ازمعرفی محصولاتتان می تواید فروش زیادی داشته باشید. ارائه پر فروش ترین محصولات می تواند بسیار مناسب باشد.

همین حالا برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید لایک کلیک کنید

راه های افزایش فروش در اینستاگرام

اولین اقدام این است که حساب کاربری (اکانت) تجاری داشت باشید. امروزه بسیاری از کاربران به جای جستجو در گوگل به اینستاگرام روی آورده اند. بنابراین قدم اول و مهم برای این کار ساخت یک اکانت تجاری می باشد. شما به هر مقدار که برای بروز رسانی پیج تان تلاش می کنید برای اکانت اینستاگرامتان نیز وقت بگذارید. این (اکانت) یا حساب کاربری خاص کسب و کار و برند شما باشد.

The effect of followers on increasing sales on Instagram - تاثیر فالوور بر افزایش فروش در اینستاگرام

برای افزایش فروش در اینستاگرام یک پروفایل حرفه ای بسازید.

پروفایلی که استفاده می کنید معرف و نشان دهنده کسب و کار شماست. پس حتما پروفایلی را طراحی و بسازید که شرایط زیر را داشته باشد.

عکس پروفایل تان مناسب با کسب و کار برندتان باشد.

در بیوی اینستاگرام خود بیوگرافی مختصری از کسب و کارتان را به مشتری بدهید. بیوگرافی را به گونه ای بنویسید که فالوور هایتان در کوتاه ترین زمان بدانند شما چه کاری انجام می دهید. تاثیر فالوور بر افزایش فروش در اینستاگرام با بیو خوب و عکس عالی افزایش می یابد.

پاسخگوی فالوور های تان باشید.

برای جذب بیشتر فالوور پاسخگوی آنان باشید. پاسخگویی سریع در کامنت ها و دایرکت ها نشانه پشتیبانی خوب شما می باشد. پاسخ گویی سریع به فالوور هایتان به آنها حس اطمینان می دهد. همین که حس کنند با افرادی روبرو هستند که حرفه ای عمل می کنند سبب افزایش اعتماد فالوور ها و مشتریانتان خواهد شد. در نهایت افزایش فروش شما را به همراه خواهد داشت.

خرید از اینستاگرام را برای مخاطبان تان راحت کنید

تاثیر فالوور بر افزایش فروش در اینستاگرام  با راحتی مخاطبان ارتباط دارد. استقبال از اینستاگرام و حتی برقراری ارتباط باعث می شود که همه روزه مشتریان بیشتری به آن مراجعه کنند. پس بهتر است فرایند خرید در اینستاگرام خود را راحت و کوتاه طراحی کنید تا با کمترین هزینه، زمان و دانش بتوانند خدمات و محصولات شما را خریداری کنند. سعی کنید محصولات تان را در زندگی روزمره به نمایش بگذارید و از نقش آن ها در زندگی صحبت کنید. این کار باعث می شود فالوور های بیشتری جذب شده تا در این مورد اطلاعات دقیق تری دریافت کرده و نسبت به خرید آن محصول اقدام کنند.

سخن آخر

از تر فندهای دروغین برای افزایش فالوور استفاده نکنید. اگر اقدام به خرید فالوور فیک کنید خواه ناخواه روزی مخاطبانتان وحتی خود اینستاگرام متوجه خواهد شد. آن روزی است که ضربه مهلکی خواهید خورد. چرا که حس اعتماد مشتریان و فالوور های خود را به صورت شدیدی از دست خواهید داد. بهترین کار در این زمینه این است که به فعالیت و تلاش خود اعتماد کرده و با استفاده از ترفند های صحیح و قانونی و ابتکارات عالی به جذب مشتری و فالوور حقیقی بپردازید. تاثیر فالوور بر افزایش فروش در اینستاگرام منجر به بهبود پیج شما می شود. در این راستا می توانید برای خرید فالوور واقعی با مشورت متخصصان ما اقدام کنید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها