بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام

بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام

یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین قابلیت های اینستاگرام استوری است. در واقع میزان انتشار پست در اینستاگرام کاهش یافته و بیشتر وقت خود را صرف گذاشتن استوری می کنند. البته بایستی گفت که موفقیت از طریق استوری نیاز به آگاهی از یک سری نکات و ریزه کاری ها دارد.  در ادامه ودر مقاله پیش رو از اینستالولد به بررسی بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام خواهیم پرداخت.

بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام

در صورتی که قصد آنرا دارید  یک کسب و کار اینستاگرامی فعال و موفق داشته باشید بایستی از بهترین زمان برای گذاشتن استوری در اینستاگرام نیز مطلع باشید تا بتوانید محتوای کار خود را در اختیار مخاطبان بالقوه بیشتری قرار دهید. در نهایت باعث افزایش فالوور اینستاگران شده و تعداد بیشتری از کاربران اینستاگرام را علاقه مند پیج خود کنید. در ادامه ابتدا در مورد استوری اینستاگرام و تعریف آن توضیحاتی خواهیم داد.

در تعریف استوری اینستا گرام بایستی بگوییم که کلمه استوری ( Story ) در زبان انگلیسی همان معنی داستان را می دهد. این قابلیت به گونه ای است که شما می توانید لحظات و اتفاقات روزانه و یا حتی پیام های تجاری خود را به صورت یک داستان برای مخاطبان بیان کنید. هر چه استوری های ببشتری منتشر کنید اینستاگرام و مخاطبان به این نتیجه می رسند که پیج شما فعال بوده و حرف های زیادی برای گفتن دارید. اگر بتوانید در استوری های تان از داستان ها و وقایع جذاب و جالب صحبت کنید مطمئن باشید که مخاطبان خیلی راحت به سمت شما جذب خواهند شد.

قابلیت استوری در اپلیکیشن اینستاگرام در بالای صفحه (feed) ظاهر می شود. به این ترتیب اگر پیج هایی که دنبال کرده اید در پیج خود استوری منتشر کنند عکس پروفایل آنها در بالای صفحه (feed)  دیده خواهد شد. با زدن روی آن می توانید استوری مورد نظر را ببینید. نکته مهمی که بایستی متذکر شویم این است که محدودیتی در انتشار استوری وجود ندارد. با اطلاع از بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام می توانید روزانه هر جقدر تمایل داشتید استوری منتشر کنید. از خصوصیات دیگر استوری این می باشد که فقط ۲۴ ساعت ماندگاری دارد. در پایان حذف خواهد شد.

مزایای استفاده از استوری اینستاگرام

امروزه استفاده از قابلیت استوری در اینستاگرام دارای مزایای فراوانی می باشد. می تواند به کسب و کار شما کمک فراوانی کند و فروش شما را به طرز قابل توجهی افزایش دهد. دقت کنید که اطلاع از بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام می تواند شما را وارد چرخه افزایش فالوور کند‌. گرچه با خرید فالوور هم می توان این کار را کرد. مزیت های استوری عبارتند از:

The best time to publish an Instagram story - بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام

برند شما را به مخاطبان و افراد بیشتری نشان خواهد داد

در حال حاضر هر یک از کاربران اینستاگرام تعداد زیادی پیج را دنبال می کنند. به همین دلیل انتشار پست ممکن است بازدهی خوبی نداشته باشد. از طرفی دیگر خود کاربران و مخاطبان نیز علاقه ای به بازدید از پست های شما نداشته باشند و از دیدن استوری احساس رضایت بیشتری می کنند. نکته دیگر این که سعی کنید در استوری تان به معرفی برندتان نیز پرداخته و سعی کنید مخاطبان و دیگر افراد را با برندتان آشنا کنید.

استوری موجب افزایش فالوور های پیج شما خواهد شد

یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام این است که استوری های جذاب منتشر کنید. با این کار مخاطبان زیادی جذب پیج شما شده  و هر لحظه منتظر استوری های جدید شما هستند. همچنین سعی کنید به خاطر این که مخاطبان بیشتری استوری های شما را ببینند بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام را پیدا کنید.

تعامل یا اینگیجمنت پیج شما را ارتقاء خواهد داد

افزایش تعامل در شبکه های اجتماعی یکی از دغدغه‌های مهم بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای اینستاگرامی می باشد. وقتی تعامل را بالا ببرید اینستاگرام محتوای شما را به مخاطبان بالقوه بیشتری نشان خواهد داد. در نتیجه مخاطبان بیشتری به سمت شما جذب خواهند شد. در مورد مزیت های انتشار استوری موارد دیگری نیز هستند که به همین چند مورد بسنده می کنیم.

زمان های پربازدید اینستاگرام برای گذاشتن استوری

شما برای گذاشتن استوری باید ساعت های پربازدید اینستاگرام را بشناسید تا بتوانید در قدم اول استوری خود را زمانی منتشر کنید که توسط مخاطبان و کاربرانتان دیده شود. بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام به صورت زیر است:

اول صبح (بین ساعت ۸ الی ۱۰ صبح)در این ساعات بخاطر این که آغاز روز بوده و معمولا افراد اینستاگرام خود را چک می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است.

بعد از ظهر (بین ساعت ۱۶ الی ۱۹) این بازه زمانی نیز بخاطر این که بلافاصله پس از اتمام شدن ساعات کاری می باشد می تواند یکی از ساعات پر بازدید اینستاگرام باشد.

نیمه شب (بین ساعات ۲۲ الی ۱ بامداد)در این ساعت نیز چون آخر شب بوده و معمولا افراد قبل از خواب سری به اینستاگرام خود می زنند بهترین ساعت برای گذاشتن استوری می باشد.

سخن آخر

در این مقاله ما به بررسی بهترین زمان انتشار استوری اینستاگرام پرداختیم. هر چند ساعت گفته شده بهترین ساعت بازدید استوری می باشند اما باز هم بایستی خودتان با شناختی که از مخاطبان خود کسب می کنید ساعات و حتی روزهای گذاشتن استوری را انتخاب کنید. چرا که شاید بعضی از ایام هفته شاید اصلا پیج شما از طرف مخاطبانتان بازدیدی نداشته باشد. شناخت زمان و ایام نکته مهمی است که شناخت آن فقط توسط خودتان امکان پذیر خواهد بود.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 8 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها