تکنیک های اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام

تکنیک های اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام

یکی از زبان های احساسی بین همه مردم جهان موسیقی می باشد. اگر قبول کنیم موسیقی زبان احساس است خواهیم دانست که نقش مهمی در به اشتراک گذاشتن لحظه های خاص زندگی فرد با اطرافیانش دارد. اپلیکیشن اینستاگرام پیشرفت زیادی کرده است. در آخرین بروز رسانی شاهد افزودن قابلیت گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام هستیم. افزودن آهنگ در استوری بدون شک بر جذابیت های آن خواهد افزود. بدون شک برجذابیت های اینستاگرام و بیشتر دیده شدن در این شبکه جذاب اجتماعی نقشی کلیدی دارد. با ذکر ابن مقدمه در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد تکنیک های اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد.

چگونه از طریق خود برنامه روی استوری آهنگ بگذاریم؟

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چگونه روی استوری آهنگ بگذاریم؟ این کار بسیار آسان است. اپلیکیشن اینستاگرام اکنون برای شما این امکان را فراهم کرده است تا موسیقی مورد علاقه خود را در استوری هایتان قراردهید و آن را به محلی جذاب تر برای تعامل بیشتر با دوستاننان تبدیل کنید. اما این که چگونه از طریق خود اینستاگرام روی استوری آهنگ بگذاریم را در ادامه توضیح خواهیم داد. با همکاری فیسبوک و بسیاری از مؤسسات و شرکت های موسیقی امکان انتخاب اهنگ مورد علاقه خود وگذاشتن آهنگ روی استوری از طریق خود برنامه اینستاگرام فراهم گردیده است.‌ ب

Techniques for adding songs to Instagram stories۱ - تکنیک های اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام

رای اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام بهتر است مراحل زیر را انجام دهید:

 • عکس یا ویدئویی به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید
 • روی نماد بر چسب ها در بالا بزنید.
 • برچسب Music را انتخاب کنید.
 • موزیک استوری خود را از فهرست موسیقی ارائه شده توسط خود اینستاگرام انتخاب کنید.
 • هنگامی که یک آهنگ را انتخاب کردید یک اسلایدر مشاهده خواهید کردکه می توانید با کشیدن آن بخشی از آهنگی را که می خواهید به استوری خود اضافه کنید، علامت گذاری کنید. برای اینکه اینستاگرام قطعه قابل پخش را به ۱۵ ثانیه محدود خواهد کرد.
 • وقتی قسمت استوری آهنگ مورد نظر را مشخص نمودید روی گزینه”Done” ضربه بزنید. اکنون می توانید برچسب موسیقی را در هر کجای استوری خود قرار دهید.
 • در آخر روی Story ضربه بزنید تا آن را در حساب خود منتشر یا برای افراد خاصی ارسال کنید. در این صورت وقتی دوستانتان در حال تماشای استوری شما هستند با قابلیت موزیک استوری اینستاگرام هنگام مشاهده عکس با ویدئوی شما همزمان آهنگ استوری هم برای آن ها پخش می شود.

با این روش می توانید برای اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام اقدام کنید.

گذاستن آهنگ روی عکس در استوری اینستاگرام و ویدیو با استفاده از برنامه (SoundCloud)

این برنامه نیز به شما امکان می دهد با استفاده از منوی اشتراک، با گذاشتن موزیک در استوری آنها را منتشر کنید. برای گذاشتن موزیک در استوری از طریق SoundCoud)l) می توانید به روش زیر عمل کنید و به راحتی و به سادگی طریقه گذاستن آهنگ در استوری را یاد بگیرید.

 • برای اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام برنامه (Sound Cloud) را نصب کنید. سپس حساب خود را فعال کنید.
 • آهنگ استوری اینستا خود را انتخاب کنید و روی نماد اشتراک گذاری در پایین ضربه بزنید.
 • نماد (Inestagram Stories) را از نوار پایین انتخاب کنید.
 • آهنگ انتخابی شما به عنوان برچسب در Story شما نمایان خواهدشد. درصورت تمایل آن را به اطراف حرکت دهید یا اندازه را تغییر دهید.
 • در نهایت روی گزینه (Yonur Story) کلیک کنید تا در حساب کاربری تان در اینستاگرام منتشر شود.
 • در نهایت با انتشار استوری آهنگ انتخابی شما به صورت یک لینک در استوری قرار گرفته که دنبال کنندگان پیج شما می توانند با ضربه زدن روی گزینه.(PlayonSoundCloud) و سپس گزینه (OpenSoundCloud) آهنگ را در برنامه.(SoundCloud) پخش کنند.

این روش نیز یکی از تکنیک های اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام می باشد. روشی که می تواند منجر به موفقیت صفحه شما شود. در عین حال برای خرید فالوور اینستاگرام هم اقدام کنید. این اقدام با کمک متخصصان اینستابولد منجر به بهبود شرایط صفحه می شود.

سخن آخر

در اطلاعیه شرکت اینستاگرام فعلا برنامه آهنگ گذاری در استوری اینستاگرام فقط در برخی کشورهای منتخب موجود است که این کشورها عبارتند از: استرالیا، نیوزلند، فرانسه، آلمان، سوئد، انگلیس و ایالات متحده آمریکا. احتمالا کشورهای دیگر نیز به آن افزوده خواهند شد. در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی تکنیک های اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام پرداختیم. این روش ها منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می شود. البته شما می توانید برای خرید فالوور واقعی هم اقدام نمایید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها