چرا نباید از ربات برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کرد؟

ربات برای افزایش فالوور اینستاگرام

به عنوان مقدمه باید بگوییم امروزه استفاده از فضای مجازی در همه زمینه ها افزایش و کارایی یافته اند. یکی از برنامه های اینترنتی که کاربران زیادی را به خود جلب کرده محبوبیت زیادی بدست آورده اینستاگرام می باشد. اینستاگرام برنامه ای است که بر اساس همرسانی تصویر و ویدیو پایه گذاری شده است. یعنی کاربر اگر بخواهد از طریق اینستاگرام پیامی یا متنی را به اشتراک بگذارد حتما بایستی در کنار تصویر یا فیلم ویدئو باشد. در ادامه و در متن پیش رو از وب سایت اینستابولد در مورد اینستاگرام و ضرر استفاده از ربات ها برای افزایش فالوور توضیحاتی خواهیم داد. می خواهیم بدانیم چرا نباید از ربات ها برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کرد؟

دیده شدن در اینستاگرام

کسانی که فعالیت هایی در اینستاگرام دارند به خوبی می دانند که هر چه جذب فالوور بالاتر باشد پیج شما بیشتر دیده خواهد شد و کاربران بیشتری کنجکاو خواهند شد که از پست هایی که گذاشته اید بازدید کنند. قطعا هستند افرادی که بخواهند برای بهتر وبیشتر دیده شدن فالوور خریداری کنند و همچنین هستند سایت هایی که اقدام به فروش بالا می کنند. قطعا خرید فالوور در کنار منافعی که دارد ضررهایی نیز دارد. اگر قصد خرید فالوور دارید قبلا تحقیق کرده و مروری بر این مقاله نیز بیاندازید.

 همین حالا برای خرید لایک کلیک کنید

چرا فکر می کنید باید فالوور اینستاگرام بخرید؟

اگر بخواهیم واقعیت را بگوییم در کل ما به سه دلیل اکانت اینستاگرام باز می کنیم:

 •  ارتباط با خانواده و دوستان
 • بیزنس و یا بازاریابی برند تجاری یا محصولات یک شرکت
 • اینفلوئنسری

با توجه به این سه مورد می خواهیم یک بررسی انجام دهیم که چرا برخی از افراد تصور می کنند خرید فالوور می تواند در ادامه راه به آنان کمک کند. با توجه به حرف های گفته شده این نکته ضروری است که افراد را باید به سه دسته تقسیم کنیم. افراد دسته اول که فقط برای ارتباط داشتن با افراد نزدیک خود مانند دوستان و فامیل پیج اینستاگرام باز می کنند. در واقع می خواهند در مورد زندگی روزمره خود پست  بگذارند. قطعا این دسته هیچ اشتیاق و احتیاج به خرید فالوور ندارند. دسته دوم نیز نمی توانند محصولات خود را به فالوور های تقلبی بفروشند و در نهایت اینفلوئنسر ها هم نمی توانند روی فالوور های تقلبی تاثیر گذاری داشته باشند و این کار هیج فایده ای برایشان ندارد. از این رو لازم است برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام اقدام نمود. می توانید از طریق متخصصان وب سایت نبولا اقدام نمایید.

چرا خرید فالوور اینستاگرام فیک و غیر واقعی و ربات هیچ فایده ای ندارد؟

به دلایلی که در ادامه به شما خواهیم گفت خواهید فهمید که خرید فالوور فیک و غیر واقعی هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

 • فالوور های خریداری شده واکنشی نسبت به فعالیت های پیج نشان نمی دهند.
 • ممکن است بعضی از این فالوور ها ربات باشند و یاحتی در صورت واقعی بودن نظرات غیر کارشناسانه زیر پست هایتان بگذارند.
 • زمانی که فالوور می خرید در صورت رعایت نکردن تعادل پیج شما امتیاز اسپم دریافت می کند.
 • در صورتی که از منابع مطمئن و یا گاها مطمئن خریداری کنید اینستاگرام فالوور های تقلبی را شناسایی و حذف خواهد کرد و حذف می کند.
 • خرید فالوور غیر واقعی بر خلاف قوانین اینستاگرام می باشد. پس در حجم های زیاد خریداری نکنید و مطمئن باشید حداقل نصف فالوور های خریداری شده تان اصلی باشند.
 • داشتن فالوور های خریداری شده اعتبار شما به عنوان یک اینفلوئنسر از بین می رود. پس باز هم تعادل را حفظ کنید.
 •  با داشتن فالوور های خریداری شده غیر واقعی نمی توانید کاری کنید. می توانید در عین حال برای خرید فالوور اینستاگرام اقدام کنید‌. این مسئله منجر به بهبود شرایط صفحه شما می شود.

Robot to increase Instagram followers۱ - چرا نباید از ربات برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کرد؟

فالوور گیر اینستاگرام چیست؟

فالوور گیر اینستاگرام به اپلیکیشن هایی می گویند که می توان با استفاده از آن فالوور دریافت کرد. اپلیکیشن های فالوور گیر اینستاگرام انواع مختلفی دارند و هر یک عملکرد متفاوتی دارند. اما ربات اینستاگرام چیست؟

ربات برای افزایش فالوور اینستاگرام

ربات اینستاگرام یکی دیگر از روش هایی است که معمولا کسب و کارهایی که قصد تبلیغ را دارند. از ان برای افزایش بازدید و لایک و فالوور های اینستاگرام استفاده می کنند. اما به دلایل زیر نباید از ربات اینستاگرام استفاده کرد. ربات اینستاگرام نمی تواند محتوای کپشن و تصویر پست های اینستاگرام را درک کند. همین امر باعث می شود که ربات ها کامنت های نامناسب زیرپست ها بگذارند. خیلی از مردم بین ربات و اکانت واقعی را تشخیص می دهند. در نتیجه واکنشی نسبت به کامنت ربات ها نشان نمی دهند. استفاده از این ربات ها بر خلاف قوانین اینستاگرام  است و قطعا طی چند روز حساب کاربری شما بسته خواهد شد.

سخن آخر

نکته آخر این که به جای خرید فالوور غیر واقعی خودتان تلاش کنید با گذاشتن پست های خوب و تبلیغ زبانی و تلاش بیشتر سعی در جذب فالوور کنید. چرا که در هر صورتی فالوور های رباتی و فیک پاسخگوی شما نخواهند بود. خرید فالوور واقعی منجر به بهبود شرایط می شود. می توانید برای خرید با متخصصان نبولا ایران در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها