کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام

کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام
Rate this post

یکی از برنامه های اینترنتی در فضای مجازی اینستاگرام می باشد. امروزه یکی از پر طرفدارترین و معروف ترین اپلیکیشن ها شناخته می شود. برنامه اینستاگرام بر مبنای همگرایی عکس و ویدئو تنظیم گردیده است. بدین معنی که اگر شما قصد ارسال پیام از طریق اینستاگرام را دارید حتما بایستی در پست ارسالی خود از عکس یا فیلم استفاده کنید. همین مسئله باعث استفاده بالا از اینترنت می شود. در ادامه در مورد استفاده از اینترنت کمتر اینستاگرام موقع استفاده از اینترنت سیم کارت توضیحاتی خواهیم داد. البته در اینستاگرام برای افزایش فالوور، خرید فالوور و خرید لایک نیز می توان اقدام کرد. در ادامه به بررسی کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام می پردازیم.

چرا باید به دنبال کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام باشیم؟

همانگونه که گفتیم اپلیکیشن اینستاگرام مبتنی بر اشتراک گذاری عکس و ویدئوهای کوتاه می باشد. به همین دلیل متاسفانه مصرف اینترنت بالایی دارد. اگر از اینترنت سیم کارت استفاده می کنید باعث می گردد که خیلی زود حجم اینترنت شما پایان پذیرد که همین امر باعث می گردد هزینه های گزافی را به شما تحمیل کند. بنابراین بایستی در پی راه هایی باشیم تا مصرف اینترنت خصوصا اینترنت سیم کارت را کاهش دهیم. البته خبر خوب این که این کار امکان پذیر می باشد. در ادامه در این مورد توضیح خواهیم داد. هدف ما در این مقاله از اینستابولد بررسی کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام‌ می باشد.

با چه گزینه ای می توان برای کاهش مصرف اینترنت اقدام نمود؟

در این بخش از مقاله می خواهیم بدانیم کدام گزینه اینستاگرام به ما برای کاهش مصرف اینترنت کمک می کند؟ یا این گزینه می توان اقدام ویژه ای را صورت داد. برای این منظور یک گزینه اختصاصی در منوی تنظیمات اینستاگرام موجود است به نام .Use. less Data در بخشی از تنظیمات اینستاگرام که با نام داده مصرف سلولی (سیم کارت) مشخص شده قابل دسترس می باشد. شما با استفاده از این گزینه می توانید نسبت به کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام اقدام کنید. در ادامه مقاله اینستا بولد در مورد کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام توضیح خواهیم داد.

Reduce SIM card internet usage on Instagram - کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام

فعال سازی مصرف داده کمتر و تغییر در برنامه اینستاگرام

با فعال کردن مصرف داده های کمتر شما می توانید از مصرف اینترنت کمتر بهره مند شوید. بنا بر اظهار اینستاگرام هنگامی که کاربر در حال استفاده از این برنامه می باشد ویدئوهای آن قبل از اینکه کاربر آن ها را باز کند بارگذاری می شوند. با استفاده از گزینه مصرف داده کمتر (UseLessData) این قابلیت در حین استفاده از اینترنت سیم کارت یا همان موبایل دیتا غیر فعال می شود. همین موضوع سبب می گردد تا سرعت بارگذاری و اجرای ویدیو های اینستاگرام کاهش یابد.

آموزش کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام

با استفاده از گزینه مصرف داده  کمتر می توان روشی برای کم کردن مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام را داشت. برای این منظور بهتر است مراحل زیر را انجام دهید:

 • در مرحله اول وارد بخش اپلیکیشن اینستاگرام شوید. با لمس گزینه سمت راست موجود در لیست زیرین اینستاگرام که با نماد یک آدمک نمایش داده شده وارد بخش پروفایل شوید.
 • اکنون آیکون چرخ دنده موجود در گوشه سمت راست بالای صفحه را لمس کنید. اگر از سیستم اندرویدی اینستاگرام استفاده می کنید این آیکون به صورت سه نقطه می باشد.
 •  اکنون که وارد منوی تنطیماتی یا همان(Setting) اینستاگرام شده اید باید گزینه(Cellular DataUse) را انتخاب کنید. آن را فعال کنید. با این کار این گزینه در اینستاگرام شما فعال شده و بدین ترتیب پروسه کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام به پایان می‌ رسد.

در این صورت است که می توانید به راحتی برای کم نمودن مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام اقدام نمایید. این راه حل منجر به استفاده هر چه بهتر از سیستم اینترنتی می شود.

سخن آخر

در نظر داشته باشید این سیستم برای سیم کارت شما فعال می باشد و برای اینترنت وای فای کارایی نخواهد داشت. در این مقاله اینستا بولد با بررسی کاهش مصرف اینترنت سیم کارت در اینستاگرام مهم ‌ترین نکات را توضیح دادیم. اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق در این باره دارید و یا می خواهید با خرید فالوور واقعی به افزایش فالوور اینستاگرام کمک کنید می توانید با متخصصان ما در اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 16 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها