قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام

قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به خاطر فراگیر شدن جهانی و به خاطر راحتی کار با آن و تنوع قابلیت ها به یکی از جذابترین اپلیکیشن های فضای مجازی تبدیل گردیده است. اینستاگرام محل خوبی برای رقابت های سالم کسب و کار و تجارت نیز تبدیل شده. بایستی بگوئیم به دلیل رقابتی که امروزه بین کسب و کارهای اینستاگرامی وجود دارد هر ابزار و برنامه ای که بتواند به پیشرفت بیشتر کار کمک کند مورد استقبال کاربران قرارخواهد گرفت. در ادامه مقاله اینستابولد به توضیح درمورد بیو و قراردادن لینک در آین بخش جهت تبلیغ و غیره خواهیم پرداخت. هدف ما بررسی تکنیک های قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام است.یادگیری این روش ها منجر به افزایش فالوور اینستاگرام نیز می شود. البته شما می توانید برای خرید فالوور واقعی با متخصصان ما در ارتباط باشید.

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که بتوانند لینک وب سایت، شبکه های اجتماعی و دیگر لینک های دلخواه خود را در قسمت بیو اینستاگرام خود قرار دهند. آن ها از این طریق می توانند مخاطب برای خود جذب کنند. اما مسئله ای که به آن بایستی توجه کنید این است که گاهی کاربران نمی توانند بیش از یک لینک در بخش بیو قرار دهند. برای قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام کافیست چند مرحله را اجرا کنید.

یکی از بخش هایی که برای بیزنس های اپلیکیشن اینستاگرامی دارای اهمیت می باشد بخشی از بیوی پیج می باشد که به گذاشتن لینک اختصاص دارد. صاحبان مشاغل و کارها در اینستاگرام می توانند از این طریق کاربران را به سمت وب سایت خود هدایت کرده و بر تعداد مشتریان خود بیافزایند. علاوه بر وب سایت ها، دارندگان پیج های بیزنسی و شخصی در سایر شبکه های اجتماعی نیز می توانند از طریق گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام برای خود مخاطبان زیادی جذب کنند. در ادامه مقاله نحوه قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید بهترین استفاده و بهره برداری از آن را انجام دهید.

قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام

همانگونه که قبلا گفتیم برای گذاشتن لینک تکی بیو در اینستاگرام خیلی کار مشکلی نخواهید داشت. این کار را به راحتی می توانید عملی کنید. کافی است مراحل زیر را انجام دهید.

 • وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
 • با لمس آیکون پروفایل در قسمت پایین به صفحه پروفایل خود بروید.
 • روی گزینه (Edit Perofile) کلیک کنید.
 • برای گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام، لینک مورد نظر خود را در کادر Website قراردهید.
 • سپس روی آیکون(تیک) کلیک کنید.

نکته مهم این که پس از قراردادن لینک در بیو اینستاگرام یکبار روی آن کلیک کنید تا از انجام کار مطمئن شوید. الان مخاطبان و بازدید کنندگان می توانند با کلیک روی لینک موجود در بیو پیج اینستاگرام شما به آدرس لینک هدایت شوند. قرار دان چندین لینک در بیو اینستاگرام اما روش های خاص خود را دارد.

Put multiple links in Bio Instagram۱ - قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام

قرار دادن چندین لینک در بیو اینستا گرام

همانگونه که گفتیم کاربران برای گذاشتن بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام با محدودیت مواجه خواهند شد. با استفاده از اپلیکیشن رسمی اینستاگرام، نمی توانید چند لیک را در بیو اینستاگرام قرار دهید. اما در ادامه با ابزاری که به شما معرفی می کنیم می توانید این محدودیت را برطرف کنید. این ابزار عبارتند از:

گذاشتن چند لینک در بیو با Zilink

وب سایت زیلینک یک وب سایت  خاص می باشد. یکی از قابلیت های آن گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام می باشد. درادامه روش گذاشتن چند لینک دربیو اینستاگرام را به شما خواهیم گفت برای این منظور مراحل زیررا اعمال کنید:

ابتدا وارد وب سایت شوید‌. با کلیک روی گزینه ثبت نام، یک حساب کاربری برای خود در این سایت ایجاد کنید. در صفحه ثبت نام باید آدرس، ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. همچنین یک رمز عبور برای حساب کاربری خود انتخاب کنید. در این مرحله پس از وارد کردن اطلاعات روی آیکون سبز رنگ ثبت نام کلیک کنید.

سپس در داشبورد سایت روی گزینه “ساخت اولین زیلینک” لمس کنید. در صفحه باز شده باید برای خود یک پروفایل بسازید. برای این کار یک نام پروفایل، تصویر پروفایل، عنوان و یک زیرعنوان برای یک خود تنظیم نمائید. سپس روی گزینه ذخیره بزنید. درصفحه بازشده روی گزینه افزودن بلاک جدید کلیک کرده و نوع آن را انتخاب نمایید. جهت تولید لینک به منظور گذاشتن در بیو اینستاگرام، پس از انتخاب گزینه لینک متن و آدرس لینک را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات روی ذخیره کلیک کنید.

به داشبورد سایت باز گشته و درکنار لینک شخصی خود روی گزینه کپی لینک بزنید. این لینک را از طریق تنطیمات اینستاگرام در بخش ویو و در کادر Website قراردهید.

سخن آخر

استفاده از قابلیت قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام می تواند کمک شایانی به رشد پیج های اینستاگرامی کند. البته استفاده از این قابلیت برای پیج هایی که کارهای تجاری می کنند و تمام افرادی که از اینستاگرام کسب درآمد می کنند از اهمیت بیشتری برخوردار است. در این مقاله اینستابولد ما این تکنیک را به طور کامل برای شما آموزش دادیم.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها