مدیریت صحیح پیج اینستاگرام برای افزایش فالوور

مدیریت صحیح پیج اینستاگرام برای افزایش فالوور

بنیانگذاران اینستاگرام ادعا می کنند یکی از اهداف مهم راه اندازی اینستاگرام، ارتباط و تبادل مردم با یکدیگر بوده است. خرید فالوور ارزان با کمترین بودجه یکی از مهمترین عوامل در جهت پیشرفت کسب و کارهایی است که در فضای مجازی صورت می گیرند. اپلیکیشن اینستاگرام نقش پررنگی را در تحقق فعالیت های تجاری ایفا کرده است. زیرا اکثر این فعالیت ها بر پایه این محیط برقرار هستند. با ذکر این مقدمه از وب سایت اینستابولد در ادامه پیرامون مدیریت صحیح پیج اینستاگرام برای افزایش فالوور توضیحاتی خواهیم داد.

توصیه هایی برای جذب فالوور

برای اینکه بتوانید با مدیریت صحیح در پیج صفحه اینستاگرام خود فالوور های بیشتری جذب کنید بهتر است به توصیه های زیر فکر کرده و به کار گیرید:

ایجاد هوشمندانه پیج اینستاگرام

اولین قدمی که مدیریت صحیح برای جذب و افزایش فالوور اینستاگرام بایستی بردارد این است که نامی مناسب و جذاب انتخاب کند. به گونه ای که با کسب و کارتان مرتبط باشد. یا اگر کسب و کار شما نامی خاص دارد. صفحه پیج تان در اینستاگرام را به همان نام باز کنید. همچنین عکس پروفایل صفحه باید با فعالیت تجاری تان مرتبط باشد .  اگر لوگوی خاصی دارید حتما از همان لوگو برای عکس پروفایل تان استفاده کنید.

قسمت بعدی ساخت اکانت بیو است که باید با دقت و جذابیت نوشته شود. شما می توانید کسب و کار خود را در چند سطر توضیح دهید.

تبدیل اکانت به اکانت بیزنس(تجاری)

اینستاگرام برای اشخاصی که قصد دارند از  آن به عنوان بستری  مناسب برای تبلیغات و جذب مشتری استفاده کنند امکانات ویژه ای در نظر گرفته. مدیریت صفحاتی با چنین هدفی را ساده تر کرده. اجازه تحلیل مخاطبان، بازدیدها و حتی امکان تحلیل زمان بازدید مخاطبان را نیز به صاحبان پیج ها داده است. شما در این اکانت ها می توانید از ایمیل و شماره تلفن برای برقراری ارتباط با مخاطبان استفاده کنید.

پست های با کیفیت برای مدیریت صحیح پیج اینستاگرام

این را در نظر داشته باشید همیشه کیفیت محتوایی که ارائه می دهید اصلی ترین قسمت جذب فالوور اینستاگرام می باشد.

انتشار در زمان مناسب

سعی تان بر این باشد که زمان های مشخصی را مانند صبح و یا شب قبل از خواب پست منتشر کنید. تحقیقات نشان می‌ دهد رعایت زمان مناسب برای پست گذاشتن تاثیر زیادی بر روی دیده شدن و به دنبال آن افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی می شود.

استفاده از هشتگ ها برای مدیریت صحیح پیج

همیشه هشتگ ها نقش زیادی در افزایش عضو(ممبر) ارزان اینستاگرام دارند. افراد علاقه مند هستند هشتگ های به خصوصی که مرتبط به علایق آن ها باشد را دنبال کنند. با استفاده از هشتگ ها خواهید توانست صفحه اینستاگرام خود را در معرض دید دیگران قرار دهید.

استفاده صحیح از استوری ها

در سال های اخیر قابلیتی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه گردیده. شما می توانید با قرار دادن پیام رضایت مشتریان، پست های جدید، تخفیفات  و تبلیغات دیگر پیج ها از استوری سود ببرید.

مدیریت صحیح پیج اینستاگرام یعنی چه؟

همانگونه که گفتیم حضور توانمند اینستاگرام در زندگی امروز ما باعث بوجود آمدن کسب وکارهای جدید شده است. مدیریت اینستاگرام از جمله این کارهاست. یک کار تمام وقت و دائمی که می تواند موفقیت بسیاری از مشاغل را تضمین کند. مسئولیت مدیریت پیج اینستاگرام بر عهده ادمین پیج اینستاگرام است.

Proper management of Instagram page to increase followers۱ - مدیریت صحیح پیج اینستاگرام برای افزایش فالوور

بنابراین اگر خود شما یا شخص دیگری کار مدیریت صفحه را برعهده می گیرید به اصطلاح ادمین هستید. اما آیا در اینستاگرام استفاده از ربات را به عنوان ادمین وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم قوانین اینستاگرام استفاده از ربات را در حساب های کاربری ممنوع کرده است. بنابراین ممکن است پس از مدتی فعالیت دسترسی شما به اینستاگرام به کلی محدود شود. بنابراین بایستی این نکته را بدانید که استفاده از ربات به جای ادمین ممکن نیست.

وظیفه مدیر اینستاگرام چیست؟

برای اینکه مدیریت صحیح پیج اینستاگرام به خوبی پیش برود بایستی کارهایی را به صورت دقیق منظم انجام دهد. این موارد عبارتند از:

 •  انتشار منظم پست و استوری براساس زمانبندی انتشار محتوا
 • تسلط بر الگوریتم های مارکتینگ در اینستاگرام
 • نوشتن کپشن های مناسب وجذاب
 • انتخاب و استفاده از هشتگ های مناسب با کسب و کار
 • پاسخ دادن به کامنت ها و پیام های دایرکت به طور مداوم و در کمال صبوری
 • افزایش تعامل با کاربران
 • نظارت بر پیشبرد کمپین های تبلیغاتی
 • ایده پردازی و کمک به تیم محتوا برای تولید پست ها و استوری های جذاب تر.

در نهایت می توان گفت اصلی ترین وظیفه مدیریت صحیح پیج اینستاگرام بالا بردن میزان فالوور های واقعی می باشد.

سخن آخر

یک مدیر خلاق با به کار بستن ایده های جدید این راه را هموارتر می کند. همچنین قسمت اعظمی از موفقیت کسب و کار در رابطه با مشتریان است. مدیر باید با در نظر گرفتن خصوصیات منحصر بفرد هر شغلی استراتژی های مناسب تعامل و ارتباط با مشتریان را هم برنامه ریزی کند. نکته دیگر این که مدیریت پیج اینستاگرامی مهارتی است که نیاز به آموزش دارد. پس بهتر است این کار را به عهده کسی بسپارید که در این کار تخصص دارد. یا با تمرین های مختلف و یادگیری ها و تلاش توسط خودتان بر این امر مسلط شوید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها