آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام

ارسال گیف در استوری اینستاگرام
Rate this post

اینستاگرام برنامه ای جذاب است که بر پایه همرسانی تصویر و ویدئو قرار گرفته است. یعنی اگر بخواهید پیامی را ارسال کنید حتما باید در کنار عکس یا فیلم باشد. با توجه به راحتی کار و این که اپلیکیشن و طرفداران زیادی دارد به صورت مداوم بروز رسانی و امکانات جدیدی و متنوعی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. یکی از این امکانات استفاده از گیف در استوری می باشد که در ادامه و در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد ارسال گیف در استوری اینستاگرام توضیحات بیشتری خواهیم داد.

گیف چیست؟

فایل های گیف تصاویر متحرک کوچک و بی صدایی هستند که  مدتی است از آن‌ ها در برنامه های پیام رسان مختلف استفاده می شود. تصاویر متحرک گیف به دلیل حجم پایینی که دارند برای ارسال ویدئو های کوچک بسیار مناسب هستند. اپلیکیشن اینستاگرام هم با توجه به محبوبیت گیف ها مدتی است که قابلیت اضافه کردن گیف و اموزش ارسال گیف در استوری را برای کاربران ارائه کرده است. متاسفانه خیلی از کاربران با نحوه انجام این کارآشنا نیستند.  در ادامه درمورد چگونگی ارسال گیف در استوری اینستاگرام توضیح خواهیم داد. و برای خرید لایک میتوانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید

آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام برای متقاضیان

اموزش ارسال گیف در استوری کار سختی نیست و شما می توانید به راحتی طی مراحلی این کار را انجام دهید این مراحل عبارتند از:

 • اول اطمینان حاصل کنید همین نسخه به روز رسانی شده اینستاگرام را دانلود کرده اید. پس از اطمینان اپلیکیشن اینستاگرام را باز نموده و در بخش   homeاینستاگرام روی آیکون دوربین درگوشه بالاسمت چپ تصویر ضربه بزنید.
 • در این مرحله عکس یا فیلم مورد نظرتان را برای استوری انتخاب کنید.
 • برای گذاشتن تصویر متحرک در استوری اینستاگرام در بالای صفحه ویرایش استوری، آیکون صورتک را لمس کرده و گیف را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در این لیست شکلک های متحرک زیادی برای شما وجود دارد.
 • این نکته را در نظر داشته باشید. در صورتی که آیپی خود را تغییر داده باشید می توانید لیست گیف های موجود در اینستاگرام را به طور کامل ببینید.
 • موضوعی را که به دنبال آن هستید را در کادر متنی جستجو کنید. در این صورت تصاویر متحرک مربوط به آن نمایش داده می شود. در پایان یکی از چند شکلک دلخواه خود را انتخاب کرده و به استوری تان اضافه کنید.

Post gifs on Instagram story - آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام

نکته ای که باید بدانید این است که با نگه داشتن انگشت خود روی گیف می توانید اندازه آن را تغییر یا آن را جا به جا کنید.

علت باز نشدن گیف در دایرکت اینستاگرام چیست؟

ممکن است که گیف های انتخابی شما دردایرکت اینستاگرام باز نشود. اما چرا؟ این بدین دلیل است که این گیف ها از سایت ( Giphy) بارگیری می شوند.  Giphy یکی از معروف‌ترین پلتفرم های ارسال گیف است. این سایت که در حال حاضر با اینستاگرام در حال همکاری می باشد برای ایرانیان با محدودیت دسترسی همراه است.  بنابراین تا زمانی که آیپی خود را تغییر ندهید با مشکل باز شدن گیف در دایرکت اینستاگرام مواجه هستید.

ویژگی های انواع گیف ها در استوری اینستاگرام

در اینستاگرام افراد می توانند از گیف های مختلف استفاده کنند. گیف ها هر کدام دارای ویژگی خاصی هستند. گیف های اینستاگرام نشان دهنده موضوعات مختلف است. برای مثال برخی از گیف ها می تواند نشان دهنده خرید کردن از فروشگاه های مختلف باشد. در دوره کرونا برخی از گیف ها نشان دهنده ماندن در خانه یا همان stay at home  می باشد. از این گیف ها کاربران مختلف و پزشکان برای اطلاع رسانی به مردم استفاده می کنند. آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام نیز چه در استوری های جدید و چه در استوری های قدیمی در سایت های مختلف قرار داده شده است.

سخن آخر

ما در این مقاله در ارتباط با گیف ها در اینستاگرام صحبت کردیم. یکی از موضوعاتی که باید بدانید این است که گیف ها به نوعی یک فرایند جدید برای برقراری ارتباط هستند. آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام موضوع این مقاله بود. ما سعی کردیم آموزش های لازم را در این مقاله برای شما بگوییم . نکته آخر این که برای اطلاع دوستان از نحوه استفاده از گیف حتما باید آپی خود را تغییر دهید و این را به اطلاع دوستان و آشنایان خود برسانید. در آخر باید بدانید که هر کدام از گیف ها در اینستاگرام ویژگی خاصی دارند. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با خرید فالوور و خرید لایک می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 9 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها