مدیریت هشتگ ها در اینستاگرام

مدیریت هشتگ ها در اینستاگرام
۵/۵ - (۱ امتیاز)

هشتگ ها در اپلیکیشن اینستاگرام نقش تاثیر گذاری را در ارتقاء و بهتر دیده شدن پست های صفحه شما دارند. این که بدانیم چطور از هشتگ ها استفاده کنیم نکته قابل توجهی است که به راحتی نمی توان از آن گذشت. استفاده از هشتگ در برنامه اینستاگرام کار آسانی می باشد. در ادامه توضیحات کاملی درباره شیوه مدیریت هشتگ ها در اینستاگرام را خواهیم داد.

هشتگ چیست؟

تگ ها مانند برچسب های سایت ها عمل می کنند. این هشتگ ها عباراتی هستند که با # شروع می شوند. این برچسب ها می توانند توضیحاتی درباره پست باشند و‌ می توانند آگاهی شما را کامل تر کنند. همچنین برای بیشتر دیده شدن پست می توانید در آخر کپشن پست چند تگ اضافه کنید تا افراد بتوانند از طریق تگ نیز پست های شما را مشاهده کنند. برای یافتن و مشاهده تگ ها آن ها را می توانید در استوری ها و یا در کپشن(متن زیرین پست ها) پست ها مشاهده کنید. با کلیک روی آن ها می توانید پست ها و استوری های دیگری که از این تگ استفاده کرده اند را مشاهده کنید. می توانید بر چسب مرتبط با موضوع خود را جستجو کنید و دریایی از پست های مربوط به آن را مشاهده کنید.

منوی جستجوی تگ ها

مدیریت هشتگ ها در اینستاگرام نیاز به اطلاعات دقیق در این باره دارد. اینستاگرام در بخش جستجوی خود یک گزینه بخصوص برای این نوع جستجو قرار داده است. در این بخش می توانید متن و عباراتی را بدون# و به هر زبانی تایپ کنید تا گزینه های مرتبط با متن شما را نمایش دهد. سپس می توانید وارد تگ مورد نظر خود شوید و عکس ها ویدیو ها و استوری هایی را که از این برچسب استفاده کرده اند را مشاهده کنید.

مدیریت هشتگ ها در اینستاگرام

پس از دنبال کردن هشتگ های مورد نظر می توانید هشتگ های مورد نظر خود را مشاهده کنید. در قسمت دنبال شده ها می توانید بر جسب های دنبال شده خود را نیز مشاهده کنید. همین طور می توانید تگ های دنبال شده دوستان خود را به همین روش مشاهده کنید. ببینید که دوستانتان به چه تگ هایی علاقه مند هستند و آنرا فالو کرده اند. وارد صفحه پیج خود یا دوستانتان بشوید سپس وارد قسمت دنبال شده ها یا (Followers) شوید. در این جا وارد منوی هشتگ ها (Hashtags )شوید و سپس تگ های دنبال شده را مشاهده کنید.

آنالیز هشتگ ها در اینستاگرام

این آنالیز و تجزیه و تحلیل به چند روش انجام می شود. برای مدیریت هشتگ ها در اینستاگرام الزامی می باشد. این روش ها عبارتند از:

Manage hashtags on Instagram - مدیریت هشتگ ها در اینستاگرام

تحزیه و تحلیل صفحه اینستاگرام با اپلیکیشن (Command)

این برنامه یک ابزار بسیار عالی برای تجزیه و تحلیل صفحه اینستاگرام می باشد. با استفاده از آن می توانید بازدید صفحه خود را آنالیز کنید. مهمترین قدم برای داشتن یک صفحه موفق در اینستاگرام پس از تولید محتوای خوب آنالیز صفحه می باشد. با این کار نقاط ضعف و قدرت صفحه خود را خواهید شناخت. برای دیدن آنالیز پست خود وارد بخش(PostS tats) شوید‌. در بخش(Hashtags) شما می توانید به آنالیز هشتگ اینستاگرام خود بپردازید و متوجه شوید که هر یک از هشتگ ها به چه اندازه تعامل برای شما ایجاد کرده‌اند. همچنین شما می توانید به تحلیل فاکتورهای دیگر پست خود بپردازید.

آنالیز دقیق مدیریت هشتگ اینستاگرام با استفاده از ابزار (Sprout. Social)

یکی دیگر از ابزارهای دقیق برای آنالیز هشتگ اینستاگرام همین برنامه(Dpriut. Sicial) است. این ابزار برای مدیریت اکانت اینستاگرام است. می توانید پست های خود را که به صورت کاملا منظم منتشر کنید. اما آنالیز خوبی از صفحه اینستاگرام هم در دسترس کاربران قرار می دهد. جالب است بدانید در بخش آنالیز هشتگ اینستاگرام آمار دقیقی در اختیارتان قرار می دهد. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم این ابزار برای آنالیز صفحه اینستاگرام نیست بلکه برای مدیریت پست ها، کامنت ها و …  استفاده می شود.

گزارش دقیق هشتگ اینستاگرام با استفاده از ابزار(Simply Meas ured)

د و ابزار قبلی آنالیز برای مدیری هشتگ ها در اینستاگرام را با دقت خوبی انجام نمی دهند. ولی ابزار(Simply Measur ed) ابزاری است که با استفاده از آن می توانید آنالیز دقیقی از صفحه اینستاگرام خود داشته باشید. همچنین این ابزار آنالیز هشتگ اینستاگرام را با دقت بسیار بالایی انجام می دهد. می توانید نرخ مشارک کاربران را در هشتگ خود ببینید. همچنین شما می توانید هشتگ های مختلفی که در پست های خود استفاده کرده اید را با هم مقایسه کنید تا ببینید کدام هشتگ ها به افزایش بازدید و تعامل پست ها کمک بیشتری می کند.

سخن آخر

در پایان این نمودار ها برای مدیریت هشتگ ها در اینستاگرام اطلاعات مفیدی را ارائه می کند که عبارتند از: قابلیت مشاهده ساعتی که بیشترین کاربران در آن فعالیت می کنند. قابلیت مشاهده هشتگ هایی که کاربران زیادی با آن تعامل دارند. قابلیت مشاهده موقعیت جغرافیایی کاربران و فالورهای صفحه اینستاگرام. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با خرید فالوور و خرید لایک می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − دو =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها