آموزش بستن کامنت‌ ها در اینستاگرام یا سانسور آن‌ها

آموزش بستن کامنت‌ ها در اینستاگرام یا سانسور آن‌ها
۵/۵ - (۲ امتیاز)

یکی از قابلیت هایی که در نسخه های جدید اینستاگرام اضافه گردیده قابلیت بستن کامنت ها در  اینستاگرام می باشد. این قابلیت برای پیج ها و افراد مشهوری که فالوور های زیادی دارند می تواند بسیار کاربردی و مهم باشد. برای آنها این امکان را فراهم کند که در هر پستی که مایل بودند و صلاح دانستند امکان ارسال کامنت را غیر فعال کنند. در مقاله پیش رو از اینستابولد در مورد این موضوع یعنی آموزش بستن کامنت‌ ها در اینستاگرام توضیحات بیشتری خواهیم داد. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور واقعی می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

قبل از آنکه به آموزش بستن کامنت ها در اینستاگرام یا فیلتر کامنت در اینستاگرام بپردازیم بهتر است در مورد نحوه ثبت و لایک کامنت توضیحاتی بدهیم.

نحوه ثبت کامنت در اینستاگرام

برای این که کامنت را در پست اینستاگرام ثبت کنید وارد پست مورد نظر می شوید. روی آیکون کامنت که به شکل یک ابر می باشد و در کنار آیکون قلب قرار دارد ضربه می زنید‌. سپس در کادر Add Comment متن مورد نظر خود را تایپ کنید و دکمه ارسال را بزنید.

لایک کردن کامنت

یکی از قابلیت های اینستاگرام که در بروز رسانی های جدید خود اضافه کرده است امکان لایک کردن کامنت ها می باشد. البته پاسخ دادن به آنها نیز ممکن است. باید از نسخه های جدید و بروزرسانی شده اینستاگرام استفاده کنید. در آن علاوه بر آیکون قلبی که در زیر هر پست قرار دارد، یک قلب کوچک نیز در کنار هر کامنت قرار گرفته. به شما این امکان را می دهد با انتخاب آن کامنت مورد نظرتان را لایک کنید. همچنبن با انتخاب دکمه Reply که در زیر هر کامنت وجود دارد می توانید به کامنت دلخواه تان پاسخ دهید.

حال که با این دو مورد یعنی نحوه ثبت لایک در اینستاگرام و لایک کردن کامنت آشنا شدید بهتر است در مورد بستن کامنت ها در اینستاگرام یا فیلتر کردن آن در اینستاگرام نیز توضیحاتی بدهیم.

نحوه بستن کامنت‌ ها در اینستاگرام

در اینستاگرام قابلیت کامنت گذاری را می توان مهم ترین بخش این شبکه اجتماعی پر طرفدار جهت تعامل کاربران با یکدیگر قلمداد کرد. اما همانگونه  که در بخش های قبلی گفته شد این قابلیت می تواند برای برخی از افراد و پیج های مشهور مشکلاتی را به وجود بیاورد. به خاطر همین اینستاگرام در بروزرسانی های جدید خود این قابلیت را فراهم کرده تا بتوانید کامنت های مورد نظر خود را ببندید.

Learn how to close or censor comments on Instagram - آموزش بستن کامنت‌ ها در اینستاگرام یا سانسور آن‌هابرای بستن یا فیلتر کردن کامنت ها دو راه وجود دارد که عبارتند از:

بستن کامنت اینستاگرام هنگام گذاشتن پست

برای این کار به روش عادی پست خود را منتشر کنید. در هنگام گذاشتن پست در قسمت (Advanced Settings) قسمت (Turn off Commenting) را فعال کنید.

بستن کامنت ها در اینستاگرام بعد از گذاشتن پست

در این روش باید وارد پستی که مایل به بستن کامنت آن هستید شوید. بر روی آیکون سه نقطه در کنار آن پست ضربه بزنید. سپس قسمت (Turn Of Commenting) را فعال کنید.

نکاتی در ارتباط با بستن کامنت‌ ها در اینستاگرام

در پایان ذکر ۳ نکته مهم می باشد. نکته اول برای اینکه اگر این گزینه را در بخش تنظیمات پیشرفته خود نمی بینید. باید برنامه اینستاگرام خود را بروزرسانی کنید. نکته دوم این که درصورتی که بعد از بستن کامنت یک پست در اینستاگرام منصرف شدید وقت فعال سازی مجدد ارسال کامنت را دارید. بر روی آیکون سه نقطه کنار آن پست ضربه بزنید و گزینه (Turn onCommenting) را فعال کنید. نکته سوم این که در صورت بستن کامنت های اینستاگرام برای یک پست تمام کامنت هایی که برای آن پست ارسال شده اند از چشم کاربران پنهان می مانند. در صورت فعال سازی مجدد کامنت های آن پست، کامنت های قبلی مجددا نمایش داده می شوند.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستابولد ما به بررسی روش های آموزش بستن کامنت‌ ها در اینستاگرام پرداختیم. این تکنیک ها برای افرادی که فالوور های زیادی دارند گاها بسیار موثر است. از این رو می توانید با مطالعه این مقاله از روش های موجود استفاده کنید. در عین حال اگر تمایل دارید که فالوور های فعال داشته باشید می توانید از روش های دیگری هم استفاده کنید. می توانید با خرید فالوور فعال و بررسی شرایط با متخصصان اینستابولد به موفقیت بسیاری دست پیدا کنید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها