تکنیک های سئو اینستاگرام

تکنیک های سئو اینستاگرام

امروزه استفاده از فضای مجازی از ضروریات و جزء لاینفک زندگی بشر شده است. به جرات می توان گفت اینترنت و فضای مجازی بیش از۹۰ در صد امور روزمره را تحت نظر داشته و به نوعی خدمت رسان هستند. یکی از این مجاری اینترنتی که امروزه جایگاه خوبی را نزد عموم کسب کرده اینستاگرام می باشد. در این مقاله از وب سایت اینستا بولد در ارتباط با تکنیک های سئو اینستاگرام صحبت می کنیم.

یکی از برنامه ها و اپلیکشن های پرطرفدار در فضای مجازی که کار با آن نیز بسیار آسان می باشد برنامه اینستاگرام است. این برنامه طرفداران و کاربران زیادی دارد. در مورد ارائه یک تعریف ازاینستاگرام بایستی گفت برنامه ای است در فضای مجازی که بر پایه ارسال عکس و ویدئو پایه گذاری شده. بدین معنی که اگر بخواهید پیامی را ارسال کنید باید به همراه عکس یا فیلم باشد. امروزه به جرأت می توان گفت اینستاگرام از پر طرفدارترین برنامه های دنیای مجازی می باشد. این نکته نیز حائز اهمیت است که برنامه اینستاگرام برای جذب کاربر بیشتر احتیاج به برنامه های بروز رسانی شده و امکانات جدیدی دارد. یکی از مهم ترین این موارد افزایش فالوور اینستاگرام می باشد.

نقش تکنیک های سئو اینستاگرام

برای بهتر شدن جایگاه تان در اینستاگرام باید مسیری را طی نمائید و بهترین مسیر برای بهبود کیفیت استفاده از مسیر صحیح سئو در اینستاگرام می باشد. برای این کار بایستی به موارد زیر اشاره کرد:

انتخاب نام کاربری مناسب

اولین اصلی که در تکنیک های سئو اینستاگرام باید به آن توجه کرد انتخاب نام کاربری درست و مناسب می باشد. شاید این سوال برای تان پیش بیاید که چه نامی مناسب می باشد. بایستی گفت نام کاربری باید ساده و متناسب با فعالیت شما در اینستاگرام باشد. چرا که با همین نام کاربران شما را در اینستاگرام پیدا می کنند و بایستی برند شما به گونه ای باشد که نشان دهنده هویت فعالیت شما باشد.

در تکنیک های سئو اینستاگرام، از بیو غافل نشوید

بیو پیچ یکی از پربازدید ترین قسمت های یک پیج در اینستاگرام است. بایستی نکات مهم و کلی را در آن بیان کنید. این نکات عبارتند از:

 • درباره خودتان بگوئید و از کلمات کلیدی برای معر فی خود و خدمات تان استفاده نمائید.
 • اگر سایت دارید آدرس سایت خود را در بایو اینستاگرام ذکر کنید.

بهینه کردن عکس

همانگونه که می دانیم اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر می باشد. بنابراین برای جذب مخاطب بیشتر از تصاویر زیبا با وضوح کافی استفاده کنید. البته لازم به یادآوری است که رعایت قانون کپی رایت الزامی می باشد.

استفاده از موقعیت جغرافیایی یکی از تکنیک های سئو اینستاگرام

با درج موقعیت جغرافیایی خود به دیگران کمک کنید تا نزدیکترین فروشگاه ها یا مراکزعرضه کننده خدمات را پیدا کنند.

از کلمات کلیدی در کپشن های ارسالی استفاده کنید

درست است که تصاویر در پست های اینستاگرامی حرف اول را می زند. اما اگر کپشن را متناسب با حوزه کاری خود انتخاب نمائید، می توان از تاثیر شگرف آن در ماندگاری و واکنش کاربران به پست خود بهره مند شوید.

ساخت هشتک بهترین وسیله برای برند سازی

در صورتی که می خواهید در اینستاگرام بهتر دیده شوید باید از هشتگ های هدفمند استفاده نمایید تا مخاطبان هدف خود را بیابید و مخاطبانتان را به راحتی پیدا کنید. ساخت یک برند خوب با هشتگ سازی مقدور می شود که یکی از اصلی ترین تکنیک های سئو اینستاگرام است. خیلی از بازدید کنندگان شما از طریق هشتگ برندتان می توانند بیایند. همچنین سایرین شما را به راحتی و با سرچ کلمات کلیدی مد نظر خود پیدا می کنند.

پارامتر های شناسایی عملکرد پیج اینستاگرام

در اینستاگرام ۴ پارامتر مختلف برای ناسایی عملکرد یک پیج وجود دارد. این چهار پارامتر کلیدی عبارتنداز :

 • Like لایک کمترین میزان ارزش را در این پارامترها داراست
 • Comment
 • share به معنی باز نشر پست یا استوری کردن
 • Save بیشترین میزان تاثیر در پارامترها را دارد.

بهتراست به خاطر جذب کاربر و فالوور بیشتر حتما عمل سئو در اینستاگرام را انجام دهیم.

نکته پایانی

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی تکنیک های سئو اینستاگرام پرداخته ایم. این تکنیک ها مولفه های بسیاری دارند و رعایت آن ها نقش اساسی در بازخورد افراد و افزایش فالوور اینستاگرام دارد. البته در این راستا می توانید با خرید فالوور واقعی نیز اقداماتی صورت دهید. در این باره می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها