روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام

روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام
Rate this post

استفاده از فضای مجازی امروزه جز لاینفک زندگی  مردم شده است. اینترنت فضایی را به وجود آورده که چیزی حدود ۸۰ درصد کارهای روزمره و اداری توسط آن انجام می پذیرد. کاربران فضای مجازی در بخش های مختلف فعالیت های گوناگون و خاص را انجام می دهند. اپلیکیشن های مختلف هر کدام بخشی از فعالیت ها و کارها را برعهده دارند. در ادامه با توضیحاتی مختصر در مورد روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام صحبت می کنیم. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

منظور از فضای مجازی و اینترنت چیست؟

در تعریف از فضای مجازی می توان گفت محیطی است که در آن امکان برقراری ارتباط، دیدن و انتقال آن فراهم شده باشد. بدین معنی که شما در فضای مجازی موضوع، متن یا عکسی را دیده و در صورت تمایل می توانید آن را ذخیره یا منتقل کنید. در واقع با این تعریف می توان به سه نکته اشاره کرد:

 • فضای مجازی محیط است و نامحدود نیست
 • خدمات و ارتباطات ارائه شده کنترل می شود
 • موارد مختلفی در قالب خدمات ارائه می شود.

اما در اینجا لازم است این نکته یادآوری شود که لازمه ورود به فضای مجازی داشتن اینترنت است. در تعریف اینترنت هم می توان گفت سامانه ای جهانی از شبکه های کامپیوتری به هم پیوسته می باشد. حال که در مورد اینترنت و فضای مجازی توضیحات اندکی دادیم به بررسی روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام می پردازیم.

تعریف اینستاگرام

فضای مجازی دارای برنامه های مختلف و متنوعی می باشد که هر یک کارایی و ویژگی های خاص خود را دارند. یکی از این برنامه ها که اتفاقا طرفداران و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است برنامه اینستاگرام می باشد. در مورد این برنامه نیز می توان گفت  برنامه ‌ای است که بر مبنای همرسانی عکس و فیلم پایه گذاری شده است. بدین معنی که کاربر اگر بخواهد پیام یا متنی را به اشتراک بگذارد بایستی همراه با ویدئو یا عکس باشد.

همین امر باعث گردیده که خیلی از کاربران از این طریق به تبلیغ و یا حتی فروش کالا به همراه توضیحات آن بپردازند. این موضوع باعث گردیده که برای بهتر دیده شدن و تنوع و رقابت بعد ازمدتی به بهینه سازی پیج خود پرداخته و با اضافه یا حذف مواردی به این کار اقدام کنند. برای بهینه سازی پیج اینستاگرام بایستی اقداماتی را انجام داد تا منجر به جذب بازدید کننده بیشتر شود. در ادامه در مورد روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد.

روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام

برای بهتر دیده شدن پیج اینستاگرام حتما بایستی یک سری بهینه سازی هایی انجام گردد که برخی از آنها عبارتند از:

Instagram page optimization methods - روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام

عکس با کیفیت برای پروفایل تان استفاده کنید

لازم است این نکته بیان کنیم که عکس پروفایل خود را بر مبنای فعالیت تان انتخاب کنید. اگر کارتان تجاری است سعی کنید عکسی را انتخاب کنید که نشان دهنده برند کالا همراه با مشخصات آن باشد.

انتخاب کلمات کلیدی در نام پروفایل یکی از روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام

در کنار پروفایل خود از یک کلمه کلیدی استفاده کنید. مثلا اگر در کار آموزش هستید یا فعالیت فرهنگی دارید حتما سعی کنید در نام پروفایل از نام موسسه فرهنگی یا آموزشی استفاده نمایید. کاربر به راحتی متوجه شده و حس کنجکاوی او تحریک خواهد شد. یا اگر کاربران شما در منطقه خاصی هستند و شهر خاصی محل فعالیت شماست بهتر است در نام پروفایل تان از آن منطقه و یا شهر نام یا الگویی وجود داشته باشد.

قوانین پست گذاری را رعایت کنید و محتوایی با کیفیت ارائه نمایید

همانگونه که می دانیم اینستاگرام یک فضای اجتماعی است. بر مبنای عکس و ویدئو بنا شده. پس یکی از روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام اصول پست گذاشتن است. بنابراین تصاویر وعکس های شما نشان دهنده برند و فعالیت تان می باشد. بهتر است بدانید مخاطبان تان از چه سبک تصاویری خوششان می آید و یا چگونه می توانید احساساتشان را تحریک کنید.

برای نشان دادن محتوا و پیشنهادات خود از هایلایت استوری استفاده کنید

هایلات استوری به قابلیتی گفته می شود که به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید استوری های خود را روی پروفایل نگه دارید. استوری  تا ۲۴ساعت روی حساب کاربریتان باقی می ماند.

مستقیم به پست های اینستاگرام تان لینک بدهید.

یکی از روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام لینک دهی است. شما می توانید با تولید محتوای با کیفیت جایگاه خوبی در اینستاگرام کسب کنید. اما با اشتراک گذاشتن آن موقعیت خود را تثبیت کنید. این را بدانید که لینک دادن مستقیم به پست های اینستاگرام یکی از مهم ترین کارها برای بهینه سازی پیج تان در اینستاگرام می باشد.

سخن آخر

شما از طریق پیج تان در اینستاگرام به سراغ مردم می روید. یادتان باشد با بهینه سازی، بروز رسانی و تغییر در پست ها نسبت به جذب مخاطبان بیشتر اقدام کنید. روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ارائه شده اند. توجه کنید فضای مجازی نیز دارای قوانین خاص خود می باشد. به گونه ای عمل نکنید که با مشکل نا خواسته مواجه شوید. در کنار فعالیت تان قوانین را نیز رعایت و محترم بشمارید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پنج =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها