افیلیت مارکتینگ اینستاگرام

افیلیت مارکتینگ اینستاگرام
Rate this post

یکی از راه های کسب درآمد در اینترنت  افیلیت مارکتینگ اینستاگرام است. ایفیلیت مارکتینگ در صورتی که به درستی انجام شود می تواند برای افرادی که اجرا کننده این کار هستند به طرز خوبی سودآوری داشته باشد. با ذکر این مقدمه کوتاه سعی داریم درادامه و در مقاله پیش رو از اینستابولد در مورد ایفیلیت مارکتینگ  اینستاگرام توضیحاتی داده وبدانیم که این روش کسب و کار چگونه انجام می شود؟ به نظر شما آیا این کار تاثیری بر افزایش فالوور اینستاگرام دارد؟!

تعریف ایفیلیت مارکتینگ اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه بزرگ اجتماعی است که فرصت های زیادی در آن وجود دارند. از خرید و فروش محصولات گرفته تا انجام تبلیغات و سایر مواردی از این دست. همه و همه می توانند روش های درآمدزایی در این فضا باشند. امروزه یکی از جدیدترین روش های کسب درآمد را می توان ایفیلیتینگ مارکتینگ اینستاگرام به شمار آورد. اما قبل از هر چیز بهتر است بدانیم که ایفیلتینگ مارکتینگ در اینستاگرام چیست و منظور از این کار چه می باشد.

مارکتینگ اینستاگرام : در تعریف آن می توان گفت نوعی بازاریابی در ازای دریافت پورسانت می باشد. نحوه انجام کار در این فضا هم بدین صورت است که شما یک کسب و کار و بیزنس در زمینه فروش محصولات دارید. به جای این که هزینه زیادی را برای بازاریابی و انواع روش های مختلف مارکتینگ خرج کنید. این هزینه را به افراد دیگری تحت نام بازاریاب می دهید و از آنها می خواهید محصولات شما را بفروشند و در قبال آن درصدی به عنوان پورسانت دریافت کنند. در مقابل شخصی که کار بازاریابی را برای شما انجام می دهد دیگر مشکلی از نظر فراهم آوردن کالای مورد نیاز نداشته و خیلی راحت می تواند کالاها ومحصولات را در اختیار داشته باشد.

نحوه دریافت ایفیلیت مارکتینگ در اینستاگرام

مارکتینگ اینستاگرام : برای این که بتوانید در ایفیلیت مارکتینگ ثبت نام کنید‌. خدماتی در این مورد دریافت کنید در اولین مرحله بایستی در یکی از سامانه های ایفیلیت مارکتینگ ثبت نام کنید. برای این منظور می بایست سایت ها، سامانه ها و شرکت هایی راجستجو کنید که چنین خدماتی را در دستور کار خود دارند. حتی خیلی از شرکت ها هم در حال حاضر کار راه اندازی این پروسه برای خود را دارند.

چگونه می شود کالاهای خود را ازطریق افیلیت مارکتینگ فروخت؟

یکی از مهمترین کارهایی که شما پس از این که مرجع مورد نظر را برای افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام پیدا کردید این است ببینیم که چگونه می توانیم این کالاها را برای فروش ارائه کنیم. روش های مختلفی برای فروش در اینستاگرام وجود دارد. در اینجا به برخی از این روش ها خواهیم پرداخت:

متمرکز شدن بر روی یک گروه خاص از محصولات

اولین کاری که در مورد افیلیت مارکتینگ اینستاگرام و فروش محصولاتی که از این روش دراختیار دارید این است که حتما یک نوع محصول را برای فروش انتخاب کنید. روی آن کار کرد. متمرکز بودن تنها بر روی یک محصول به شما کمک خواهد کرد تا پلن های فروش متنوعی داشته باشید. محصول خود را بهتر برای فروش ارائه کنید.

انجام کارهایی مانند بلاگری، اینفلوئنسری و غیره

یکی دیگر از راه های فروش از طریق افیلیت مارکتینگ اینستاگرام این است که کالاهای خود را تحت عنوان بلاگر یا اینفلوئنسر بفروشید. همانگونه که مطلع هستید این افراد در فضای اینستاگرام مشغول فعالیت هستند.

بهره گیری از تبلیغات

راهکار دیگر برای فروش محصولاتی که به دست شما می رسد و در اینستاگرام در اختیار دارید بهره گیری از تبلیغات در اینستاگرام این فضا می باشد. تبلیعات یکی از استراتژی های فوق العاده سودمند و مؤثر در زمینه فردش محصولات می باشد.

افیلیت مارکتینگ در اینستاگرام را به عنوان راهکار ثانویه برای درامد زایی در نظر داشته باشید

درنهایت هم نوبت به آخرین نکته ای می‌رسد که برای فروش محصولاتی که در اختیار شما برای فروش قرار گرفته می‌گوییم. سعی کنید به این کار به عنوان یک منبع درآمد ثانویه در کنار درآمد اصلی خود در اینستاگرام و فعالیت پایه ای خود نگاه کنید. مثلا اگر شما در یک بلاگر در حوزه آشپزی هستید و در کنار آن قصد دارید لوازم قنادی بفروشید لازم نیست یک صفحه جداگانه داشته باشید. بلکه در کنار فعالیتی که در صفحه خود در زمینه آشپزی دارید به فروش این محصولات نیز بپردازید.

سخن آخر

امروزه یکی از روش های نوین کسب درآمد از فصای مجازی را می توان افیلیت مارکتینگ اینستاگرام به شمار آورد. یعنی شما از یک مرجع تامین کننده محصولاتی را دریافت می کنید‌. برای فروش آن اقدام خواهید کرد و پورسانت خود را از این فروش به دست می آورید. بدین نحو برای خود درآمدزایی خواهید کرد. در این مقاله ما به بررسی این مطلب پرداختیم. برای خرید فالوور واقعی می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 8 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها