ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

optimized ghgh400x400 - ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام
Rate this post

ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام به سرعت هر چه تمام تر در میان کاربرانی که از این اپلیکیشن محبوب استفاده می کنند جای خودش را پیدا کرده و خیلی از کسب و کارهای کوچک و بزرگ و حتی افراد عادی هم از این ترفندها برای افزایش دنبال کننده ها و بعضاً کسب درآمد استفاده می کنند.
شاید به جرأت بتوان گفت که یکی از دلیل هایی که باعث می شود اشخاص به سمت استفاده از ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام بروند، کسب درآمد باشد و به طور حتم اگر اکانت شما در این اپلیکیشن به صورت بیزینسی یا همان کسب و کار باشد تنها راه حل رسیدن به درآمد را می توان افزایش دنبال کننده یا همان افزایش فالوور دانست.

اگر در اینترنت جستجو کرده باشید با ترفندهای خیلی زیادی در مورد افزایش فالوور در اینستاگرام مواجه خواهید شد اما به وضوح می توان این را مشاهده کرد که همه ی آنها تنها راه حل را خرید فالوور می دانند. اما این مورد در برخی موارد جوابگوست. به طور مثال اگر به قصد کسب درآمد در اینستاگرام فعالیت می کنید  خرید فالوور توصیه می شود.
در این مقاله قصد داریم ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام را برای شما بیان کنیم. البته همان طوری که گفتیم ترفندها و تکنیک های افزایش فالوور خیلی زیاد هستند اما برای شروع سعی می کنیم به چند مورد اشاره کنیم.

Instagram followers - ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ترفند اول: برای افزایش فالوور حتماً هدف گذاری کنید

شاید خیلی از اشخاصی که در اینستا فعالیت می کنند از ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاعی نداشته باشند اما این ترفند اولین موردی است که می تواند باعث افزایش دنبال کننده های شما شود. برای این منظور حتماً سعی کنید هدف خودتان را از قرار دادن پست ها و فعالیت در این شبکه محبوب مشخص کنید.

اگر توجه کرده باشید خیلی ها بدون هدف هر تصویر یا فیلمی که دستشان بیاید را در این برنامه قرار می دهند و صد البته برایشان مهم هم نیست. اما افراد خیلی زیادی هستند که با برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق سعی دارند از این اپلیکیشن محبوب درآمد کسب کنند.

حتماً مشخص کنید که چه نوع پست هایی می خواهید قرار دهید. ورزشی، شخصی، هنری، دلنوشته، عکس نوشته، طنز، بیوگرافی، آشپزی و یا مواردی که مربوط به کسب و کارتان است را قرار می دهید. اگر هدفتان مشخص باشد به طور حتم دنبال کننده های شما مشخص و تعیین شده هستند و به مرور زمان همین دنبال کننده ها به مشتری های دائم و وفادار کسب و کارتان تبدیل خواهند شد. انتخاب هدف اولین قدم ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام است.

InstaFollowers hero ART - ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ترفند دوم: ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام در پروفایل شخصی شما خلاصه می شود

نظم دادن به صفحه شخصی موردی است که خیلی ها به آن توجه ویژه و خاصی ندارند اما اگر برای صفحه خودتان لوگو انتخاب کنید و یک تصویر پروفایل زیبا و شیک طراحی کنید به طور حتم باعث می شود تا کاربران و دنبال کننده های بیشتری به سمت شما جذب شوند.

فعالیت منظم را فراموش نکنید. این مورد یعنی به صورت منظم پست ارسال کنید و اگر این پست ها به صورت روزانه و در یک ساعت خاص ارسال شود که چه بهتر اما سعی نکنید در یک روز دهها پست ارسال کنید. این عمل شما باعث می شود دیگران از دنبال کردنتان پشیمان شوند و وقتی نارضایتی بین کاربران و فالوورهایتان به وجود بیاید به راحتی شما را آنفالو کنند.

همچنین در قسمت اطلاعات شخصی برای اینکه اعتبار بخشی به صفحه اینستاگرام تان داشته باشد سعی کنید بهترین نام به فارسی، بهترین آی دی، آدرس وب سایت اینترنتی در صورتی که دارید و از همه مهمتر یک بیوگرافی از کارهای انجام داده را در قسمت Bio همراه با هشتگ های مناسب را قرار دهید. این یعنی بالا بردن کلاس کاری در میان رقبا و از همه مهمتر اینکه تصاویر ارسال شده تان را به لوگو سایت تان یا لوگو پیج تان مزین کنید. این مورد هم در اعتبار بخشی به صفحه پیج تان و یک ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام خواهد بود.

جلب توجه مخاطبین زمانی اتفاق می افتد که دیگر کاربران از پروفایل تان دیدن کنند. اگر این پروفایل آن ها را جذب خودش کند در عرض چند ثانیه تصمیم می گیرند که شما را دنبال کنند یا نه و تمام اینها بستگی به این دارد که پروفایل تان چقدر برای کاربران جذاب است.

compressed 3csm 600x400 - ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

معرفی چند ابزار برای ایجاد کردن یک پروفایل زیبا و جذب کننده:

 ابزار اول: یکی از ابزارهای رایگان که حرفه ای هم هست استفاده از اپلیکیشنLightroom که کمکی که می تواند به شما بکند این است که تصاویر شما را قبل از ارسال، زیبا و جذاب می کند و این خودش ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام است.

 ابزار دوم: استفاده از اپلیکیشن های Canva و Unfold است. این اپلیکیشن ها یک سری قالب های آماده برای استوری در اختیار دارند و تنها کاری که شما بایستی انجام دهید این است که اطلاعات مورد نیاز در آن را با توجه به نیاز خودتان تغییر دهید.

 ابزار سوم: روش سوم این است که از طریق هایلایت استوری ها برند کسب و کار خودتان را به دیگران معرفی نمایید. فقط کافی است که محتوای جذاب خودتان را با یک سری توضیحات خاص از کارهایی که انجام می دهید در این قسمت قرار دهید.

ترفند سوم: از لینک وب سایت تان به نحو احسن استفاده نمایید

قسمت پروفایل یا همان بایو Bio از اهمیت ویژه برای جذب فالوور برخوردار است به خصوص قسمت مربوط به آدرس اینترنتی یا همان آدرس وب سایت که متأسفانه خیلی ها این قسمت را تغییر نمی دهند. اما برای اینکه ترافیک زیادی را به سمت سایت تان ارسال کنید حتماً سعی کنید دو الی سه هفته ای یک بار این لینک را تغییر دهید تا از تمام لینک های سایت تان ترافیک جذب کنید.

ترفند چهارم: ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده از کپشن های جذاب است

شاید خیلی ها به این موضوع واقف نباشند اما تصاویر درک صحیحی را به مخاطبین منتقل می کنند و چه بسا خیلی از مخاطبین با دیدن یک تصویر به سمت آن جذب شده و دنبال کننده آن شوند. پس سعی کنید تصاویر زیبا، جذاب و با کیفیت را قرار دهید و از همه مهمتر برای جذب فالوور می توانید درباره تصویر مورد نظر چند خط مطلب بنویسید و به آن هشتگ های مناسب اضافه کنید. این دو در کنار هم می تواند جذب فالوور شما را افزایش دهد و در اصل ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام با این عمل امکان پذیر خواهد بود.

Instagram Followers 1 545x400 - ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 5 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها