افزایش فالوور اینستاگرام با ویدیو

افزایش فالوور اینستاگرام با ویدیو
Rate this post

اینستاگرام به عنوان پربیننده ترین و یکی از پرطرفدارترین برنامه های اینترنتی می باشد که امروزه جایگاه ویژه ای در بین استفاده کنندگان از اینترنت و فضای مجازی دارد. استفاده آسان از این برنامه باعث گردیده تا در امر اقتصادی و کسب و کار عمومی نیز از آن استفاده شود. در ادامه و در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد افزایش فالوور اینستاگرام با ویدیو در اینستاگرام خواهیم پرداخت. اگر تمایل دارید تا فالوور های خود را افزایش دهید می توانید این کار را با خرید فالوور واقعی انجام دهید. در این مسیر متخصصان اینستا بولد راهنمای شما هستند.

تعریف اینستاگرام و فالوور

در تعریف اینستاگرام بایستی گفت شبکه ای اجتماعی است که برای همرسانی عکس و ویدیو می باشد. بدین معنی که اگر تمتیل داشته باشید مطلبی را به اشتراک بگذارید بایستی از عکس و ویدیو استفاده کنید. همین امر باعث گردیده که استقبال زیادی از این برنامه در امر تجاری و کسب و کار و دیگر زمینه ها گردد. اما در تعریف فالوور نیز بایستی گفت که به معنی دنبال کننده می باشد. هر چه تعداد فالوور یک پیج بالاتر باشد بدین معنی است که بازدید کننده و دنبال کننده بیشتری دارد. راه های مختلفی برای جذب فالوور(دنبال کننده) وجود دارد. ‌مانند گذاشتن استوری، عکس هاو مطالب بروز و ویدیو. که در ادامه به افزایش فالوور اینستاگرام با ویدیو خواهیم پرداخت. البته ابن کار با خرید فالوور هم صورت می گیرد.

ویدیو و جذب فالوور

همانگونه که گفته شد یکی از راه های جذب فالوور استفاده از ویدیو در پست اینستاگرامی می باشد. ویدیو می تواند بصورت دیداری این امکان را برای مخاطب ایجاد کند تا محصول و یا خدمات شما را از نزدیک مشاهده کرده با خصوصیات و مشخصات کالا و یا خدمات اشنا شود. حتی نظر خود را نیز با استفاده از مشاهدات بیان کند. اما ویدیویی که در پست خود می گذارید باید دارای چه خصوصیاتی باشد تا کاربر را خسته نکرده و مشتاق دیدن آن کند. در ادامه در مورد افزایش قالوئر اینستاگرام با ویدیو توضیح خواهیم داد.

خصوصیات ویدیو برای افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاکرام با ویدیو به خاطر خصوصیات آن است.  در حقیقت اگر خصوصیات و مشخصات ویدیوی شما مناسب باشد، منجر به افزایش دنبال کننده های شما می شود. اما این ویژگی های با اهمیت چیست؟ ویدئویی که در صفحه خود قرار می دهید باید دارای شرایط و ویژگی های زیر باشد:

Increase Instagram followers with video - افزایش فالوور اینستاگرام با ویدیو

طولانی نباشد

ویدیو نبایستی به صورتی باشد که مخاطب را خسته کرده و از ادامه دیدن آن منصرف کند. در حقیقت ویدیوهای طولانی فقط حوصله مخاطب را سر می برد. پس تلاش کنید با ارائه ویدیو های کوتاه، پیروزی خود را ضمانت کنید.

کوتاه و مفید بودن ویدیو برای افزایش فالوور

ویدیویی که در مورد کالا و یا خدمات تهیه می کنید بایستی این نکته را رعایت کرده که کوتاه و در همین زمان کوتاه توضیحات مفیدی از کالا یا خدمات خود در آن به نمایش بگذارید. اگر پست های شما در مورد مناطق تفریحی و یا تاریخی می باشد بهتر است ویدیوی تهیه شده در چند مرحله بوده و هر قسمت توضیحات خاص خود را داشته باشد.

ارائه توضیحات مناسب

در صورتی که می خواهید در مورد قیمت و یا هزینه خدمات توضیحاتی بدهید. بهتر است جداگانه و جدا از فیلم ویدئویی این کار را انجام دهید. اگر می خواهید در یک ویدیو معرفی این کار را انجام دهید، ممکن است با طولانی شدن ویدیوهای خود مواجه شوید که می تواند منجر به کاهش فالوور های شما شود. حتما در انتهای هر ویدیو از مخاطب خود تشکر کرده و از آنها تقاضا کنید تا فیلم و پیج شما را به دوستان خود نیز معرفی کنند. در ویدئو هایی در مورد محصولات و یا خدماتی که در آینده ارایه می دهید نیز توضیح مختصری بدهید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام با ویدیو صحبت کردیم. سعی کنید به گونه ای کار نمایش و تبلیغات ویدئویی پیج خود را برنامه ریزی کنید که فالوورهای شما ضمن احساس رضایت مشتاق و منتظر ویدیو های بعدی شما نیز باشند. سعی کنید از طنز غیر زننده نیز استفاده کنید. البته این مرتبط به تجربه تان می باشد. اگر تجربه ای در این زمینه  ندارید می توانید از افراد دیگری که اطلاعات بیشتری دارند استفاده کنید. ولی حتما این نکته را رعایت کنید که به شخصی و یا فرهنگی توهین نشود.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + سیزده =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها