چگونه از واتس اپ برای افزایش فروش اینستاگرام استفاده کنیم؟

چگونه از واتس اپ برای افزایش فروش اینستاگرام استفاده کنیم؟

امروزه استفاده از فضای مجازی به گونه های مختلف رواج دارد. در زمینه های مختلف در حال فعالیت هستند. اپلیکیشن های مختلفی امروزه وجود دارند که در زمینه های گوناگون مانند اطلاع رسانی، علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی فعالیت دارند. اما نکته مهم این است که باتوجه به پیشرفت فناوری در دنیای اینترنت امکان استفاده از دو برنامه و به اصطلاح همیاری نیز فراهم شده است. به عنوان مثال می توان از واتس اپ برای افزایش فروش اینستاگرام استفاده کرد. در ادامه مطلب از اینستا بولد پیرامون این مسئله توضیحاتی خواهیم داد.

چگونگی استفاده از اپلیکیشن واتس اپ برای افزایش فروش در اینستاگرام

اگر تصمیم دارید در برنامه اینستاگرام کار کنید و از این طریق فروش بالاتری داسته باشید می توانید دکمه (WhatsApp) را در نمایش خود انتخاب کنید. همانگونه که می دانیم شبکه اجتماعی اینستاگرام به یک ویترین نمایشگاهی برای مشاغل کوچک تبدیل شده است. کاربران این برنامه می توانند از این طریق محصولات خود را در سرتاسر جهان به معرض فروش بگذارند. همانگونه که مطلع هستید فروش در اینستاگرام از طریق پلتفرم تصویری به انجام می رسد. در حالی که کارآفرین شاغل در این اپلیکیشن با ارائه اطلاعات دقیق تردر مورد خدمات یا محصولات با خریداران خود در ارتباط می باشند.

بررسی گزینه(Clik For WhatsApp)

استفاده از وانس اپ برای افزایش فروش اینستاگرام نیاز به کسب اطلاعات دقیق دارد. در این بخش ما گزینه مربوط به فعال سازی این امکان را برای شما توضیح می دهیم. کاربران فعال اقتصادی در اینستاگرام مجبور بودند شماره تماس و راه ارتباطی خود را به صورت دستی به نمایه اینستاگرام اضافه کنند. زیرا دو عامل فیسبوک به صورت جداگانه کار می کنند. با این حال از همین چند مدت قبل (WhatsSpp) یک دکمه بر روی نمایه فروشندگان اپلیکیشن اینستاگرام قرار می دهد تا خریداران بتوانند به صورت مستقیم با آن ها گفتگو کنند. این هفته فیس بوک همچنین تبلیغات(Click For WhatsApp) را در اینستاگرام راه اندازی نموده است.

به کاربران فعال اقتصادی و شاغل در اینستاگرام اجازه می دهد پست هایی ایجاد کنند که مشتریان را مستقیما به مکالمه تجاری در WhatsApp راهنمایی می کند. قبلا این کار تنها از طریق (Ads Manager) با حساب فیسبوک امکان پذیر بود. از این رو به راحتی می توان از واتس اپ برای افزایش فروش اینستاگرام استفاده کرد‌. البته با افزایش فالوور اینستاگرام از طریق خرید فالوور واقعی هم می توان این کار را کرد. در این مسیر با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

مراحل مشارکت واتس اپ با اینستاگرام

در مرحله نخست این عملکرد فقط برای حساب های حرفه ای یعنی مؤسسات و شرکت ها فعال خواهد بود. مطمئنا می توانید این گزینه را در( Ios) و (Android) مشاهده نمایید. اگر قصد دارید حساب خود را به حرفه ای تغییر دهید به قسمت تنظیمات بروید و روی گزینه(Change to a Perofissionala ccount) یا همان حساب کاربری حرفه ای کلیک کنید.

How to use WhatsApp to increase Instagram sales۱ - چگونه از واتس اپ برای افزایش فروش اینستاگرام استفاده کنیم؟

در مرحله بعد مشخصات خود را وارد کرده و روی گزینه (Edit. Profile) کلیک کنید. در این قسمت اطلاعات اولیه حساب خود را مانند نوع مؤسسه یا شرکتی که دارید وارد کنید‌. شما  محتوا و گزینه های تماس را مشاهده خواهید کرد. به همین صورتی که هست، روی گزینه های تماس کلیک کنید. در این مرحله گزینه ای که اینستاگرام به شما ارائه می دهد را مشاهده خواهید کرد که عبارتند از:

 • ایمیل شرکت،
 • شماره تماس 
 • Whates. App

روی این گزینه کلیک کنید و شماره تلفن خود را وارد کنید. (Facebook Business) یک کد ۵ رقمی را برای شما ارسال خواهد کرد که برای تائید در اینستاگرام بایستی وارد حساب خود شوید. بعد از این مراحل مشتریان شما می توانند با دکمه Whats App به شما مراجعه کنند. از این رو می توانید از واتس اپ برای افزایش فروش اینستاگرام استفاده کنید.

سخن آخر

اگر قصد استفاده از این گزینه و برنامه را دارید بهتر است قبل از استفاده از مزیت ها و معایب آن مطلع گردید. برای بهره گیری بهتر است با مشاورین این امر مشورت های لارم را انجام دهید. در این راستا می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید. ما در این مقاله به این سوال پاسخ دادیم که چگونه از واتس اپ برای افزایش فروش اینستاگرام استفاده کنیم؟ تمامی نکات را در این مقاله بیان نمودیم. در عین حال می توانید با خرید فالوور واقعی و خرید لایک فروش خود را زیاد کنید. در این مرحله بهتر است با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نوزده =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها