روش های بازیابی اکانت قبلی اینستاگرام | روش های بازیابی بدون ایمیل

روش های بازیابی اکانت قبلی اینستاگرام

استفاده از فضای مجازی از موارد مورد لزوم هر فرد یا گروه می باشد. یکی از این برنامه ها که طرفداران زیادی در فضای مجازی دارد برنامه اینستاگرام می باشد. بعضی مواقع به هر دلیلی اکانت شما در اینستا گرام پاک یا حذف می شود. در ادامه و مقاله پیش رو در مورد بازیابی اکانت قبل در این برنامه توضیحاتی خواهیم داد. روش های بازیابی اکانت قبلی اینستاگرام می تواند منجر به افزایش اطلاعات شما در این زمینه شود. اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با اینستاگرام  و شرایط آن دارید می توانید از طریق وب سایت اینستابولد اقدام نمایید.

بازیابی برنامه اینستاگرام

اینستاگرام برنامه ای است که شبکه ای اینترنتی و اجتماعی را نشان می دهد. در این شبکه کاربران با اشتراک گذاشتن عکس و فیلم در آن فعالیت می کنند. اینستاگرام با اولویت عکس و فیلم و محتوای تصویری فعالیت می کند. اما با این حال امکان گذاشتن پیام در قسمت کپشن پست ها و استوری ها وجود دارد. در بهترین حالت این برنامه محبوب محل مناسبی برای انجام فعالیت های گوناگون از جمله فعالیت های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و حتی اقتصادی نیز می باشد. همین مسئله باعث شده که بیشتر اشخاص دارای یک حساب در اینستاگرام باشند و از آن به بهترین نحو استفاده می کنند. در این مسیر می توان با خرید لایک و خرید فالوور به موفقیت های بیشتری دست پیدا کرد. روش های بازیابی اکانت قبلی اینستاگرام برای افرادی که در حساب خود دچار مشکل شده اند مورد نیاز است.

روش های بازیابی اکانت قبلی اینستاگرام

یکی از دغدغه‌ها و نگرانی ها برای کاربران، غیرفعال شدن پیج اینستاگرام شان می باشد. در این مدت کاربر دیگر به اکانت خود دسترسی ندارد. ولی راه هایی برای حل این مشکل وجود دارد. در ادامه شما را باا ین راه ها آشنا می کنیم و در مورد آن توضیحاتی خواهیم داد. برای باز گرداندن اکانت قبلی اینستاگرام بدین نحوه اقدام کنید:

 • باز کزردن برنامه اینستا گرام
 • وارد کردن اطلاعات: اسم کاربری به همراه پسورد خود را وارد کنید. در صورتی که پسورد اکانت خود را ندارید بایستی پسورد اکانت را رسیت کنید.
 • رسیت کردن پسورد اکانت: با انتخاب گزینه Password forgot your شما می توانید به اکانت قبلی خود باز گردید. (لازم به ذکر است اینستاگرام خیلی از وقت ها حساب کاربران را به دلایلی قطع می کند. در این مواقع کاربران باید به دنبال راه حل دیگری باشند).

انتخاب یکی از راههای ریست کردن پسورد

در روش های بازیابی اکانت قبلی اینستاگرام شما با روش های مختلفی از ریست کردن مواجه می شوید. شما در این مورد سه راه برای برگرداندن اکانت دارید که عبارتندار:

 • ارسال از طریق ایمیل شما باشد
 • از طریق حساب فیسبوک log in wite facebook
 • گزینه سوم از راه ارسال پیامک به تلفن شما send an sms . اگر شما در هنگام نصب اینستاگرام خود و برای ساخت اکانت از این موارداستفاده کرده اید می توانید برای برگرداندن اکانت خود استفاده کنید.

روش های بازیابی اکانت قبلی اینستاگرام بدون ایمیل

در حالی که آدرس ایمیل خود را از یاد برده اید می توانید از راه حساب فیسبوک و یا شماره موبایل خود اقدام کنید. با در اختیار داشتن جزئیات فیسبوک خود اقدام به برگرداندن اکانت و یا پیج اینستاگرام خود کنید. فقط نکته مهم این است که باید فیسبوک خود را به اکانت اینستاگرام خود متصل کرده باشید. که این کار از دو راه امکان پذیر می باشد:

 • اینستاگرام خود را باز و روی گزینهFacebook log in with کلیک کنید.  صفحه ای روبروی شما باز می شود که شامل دو بخش است. در آن دو بخش اطلاعات خود را وارد می کنید و روی گزینه.log in کلیک کنید.
 • در مرحله دوم روی بازنشانی ضربه بزنید و در نهایت با این دو کار پیج شما باز خواهد شد.

سخن آخر

اگر بنا به هر دلیلی از فضای مجازی و اینستاگرام خسته شده اید حتما به صورت دستی حذف موقت کنید. از حذف دائم آن خودداری کنید. برای جلوگیری از هک شدن حتما هر چند وقت یک بار رمز خود را تغییر و نسبت به ورود فالوور های سود جو جلوگیری کنید. در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما در ارتباط با روش های بازیابی اکانت قبلی اینستاگرام صحبت کردیم. تمامی راه های مهم را برای شما ارائه داده ایم. با این توصیفات اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق تر دارید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هفت =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها