نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام

نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام

یکی از ویژگی‌های بسیار مفید اینستاگرام که تازگی‌ها به آن اضافه گردیده igtv است. این قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد تا بتواند ویدئو‌های بیشتر از یک دقیقه را در صفحه خود آپلود کند. تا قبل از این قابلیت امکان انتشار فیلم حداکثر یک دقیقه بود. در مقاله پیش رو از اینستابولد در مورد نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد. این گزینه جدید با تکنیک‌های ویژه خود منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می‌شود.

معنی Igtv اینستاگرام چیست؟

igtv اینستاگرام یک کانال ویدیویی می‌باشد که به برندها و کسب و کارها در اینستاگرام این اجازه را می‌دهد تا ویدیو‌هایی با مدت زمان طولانی پخش کنند. این قابلیت به صورت یک برنامه مجزا نیز توسط اینستاگرام تولید شده‌. کاربران تائید شده در اینستاگرام در این کانال می‌توانند به انتشار فیلم تا یک ساعت بپردازند. برای کاربران معمولی این زمان ۱۰ دقیقه می‌باشد. در ابتدا قابلیت  igtv اینستاگرام به صورت یک کانال تلوزیونی معرفی شده و برای دیدن ویدیو‌های طولانی باید به بخش جداگانه ای که در برنامه اینستاگرام تعریف شده بود مراجعه می‌کردید. یا باید  برنامه igtv را بر روی موبایل خود نصب می‌کردید. نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام را در ادامه توضیح خواهیم دادیم.

نحوه ایجاد کانال IGTV

هر پیج اینستاگرام می‌تواند ویدیو در IGTV آپلود کند. دیگر نیازی به ساخت کانال نیست. اما این که نحوه گذاشتن IGTV در اینستاگرام  چگونه است نیاز به توضیحاتی خواهیم داشت. در ادامه در مورد چگونگی این قابلیت توضیح خواهیم داد. در واقع گذاشتن IGTV از دو طریق امکان پذیر است‌. روش اول از طریق اینستاگرام انجام می‌گیرد.  روش دوم از طریق IGTV است.

نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام

گذاشتن ویدئو در IGTV اینستاگرام تکنیک‌های خاص خود را دارد. یکی از روش‌های گذاشتن این قابلیت به ساده ترین روش امکان پذیر است. در ادامه به این سوال که چگونه IGTV بگذاریم پاسخ خواهیم داد.

گام اول نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام

در ابتدا باید بر روی (+) در برنامه اینستاگرام کلیک کنید تا لیست عکس‌ها و ویدیو‌های شما برای آپلود در اینستاگرام باز شود.

گام دوم

یک فایل ویدیویی ۶۰ ثانیه ای یا بیشتر را انتخاب کنید. دقت کنید که ویدیوی شما کمتر از ۶۰ ثانیه نباشد.

گام سوم

اکنون در‌ این قسمت بخش جدیدIGTV اینستاگرام به شما نمایش داده می‌شود. شما باید برای آپلود فیلم به صورت IGTV گزینه Long Video را انتخاب کنید. اگر بر روی Short Video بزنید‌ ویدیو شما نهایت در یک دقیقه منتشر می‌شود.

 گام چهارم نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام

تا اینجا شما انتخاب کرده اید که ویدیو خود را به صورت IGTV منتشر کنید. اکنون در این قسمت باید یک کاور برای ویدیوی خود انتخاب کنید. این کاور می‌تواند بخشی از یک ویدیوی شما باشد. با تصویری که از قبل طراحی کرده اید می‌توانید در بخش انتخاب تصویر کاور مشاهده کنید.

گام پنجم

بعد از انجام تمامی‌مراحل بالا شما به بخش تنظیمات ویدیو وارد می‌شوید. حال باید در این قسمت یک عنوان(Title ) به همراه توضیحات ( Descrioption )  برای ویدیوی خود اضافه کنید. بعد از تکمیل این دو قسمت باید گزینه Post aPreview را فعال کنید تا فیلم به صورت یک پست در Feed شما قرار بگیرد‌. همچنین اگر حساب شما تجاری می‌باشد و به فیسبوک نیز متصل است می‌توانید MakeVisible on Facebook را فعال کنید‌. در آخر لازم است بگوییم بخشی به تازگی در IGTV اضافه شده است به نام Add  to Series.

گام ششم نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام

پس از انجام تمامی‌مراحل بالا شما باید در گوشه سمت بالا سمت راست بر روی Post ضربه بزنید. در این مرحله شما توانسته اید یک پست به صورت IGTVدر اینستاگرام منتشر کنید.

در برنامه IGTV چگونه فیلم بگذاریم؟

همانگونه که قبلا اشاره کردیم اینستاگرام یک برنامه نیز برای IGTV منتشر کرده است. شما می‌توانید فیلم‌های طولانی خود را در آن منتشر کنید. در ادامه به صورت گام به گام به نحوه انتشار پست در آن خواهیم پرداخت.

گام اول

در کنار نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام این تکنکی را نیز یاد بگیرید. ابتدا برنامه IGTV را از لینک‌های مناسب یا سیستم عامل گوشی خود دانلود کنید. صبر کنید تا بر روی گوشی شما نصب شود.

گام دوم نحوه گذاشتن igtv

در این مرحله  بر نامه IGTV را باز کنید و در بالا سمت راست بر روی + ضربه بزنید.

گام سوم

بعد از ضربه زدن بر روی + پوشه تصاویر و ویدیوهای شما باز می‌شود. مانند حالت قبل در این قسمت نیز باید یک ویدیوی طولانی بیش از ۶۰ ثانیه انتخاب کنید.

گام چهارم

در این مرحله بایستی یک کاور برای خود انتخاب کنید.

گام پنجم نحوه گذاشتن igtv

در این قسمت نیز مانند حالت قبل عنوان و توضیحات برای  ویدیوی خود مشخص کنید. در اینجا نیز می‌توانید تعیین کنید که ویدیو شما به صورت یک پست در پروفایل شما منتشر شود یا خیر. همچنین مانند حالت قبل در اینجا نیز می‌توانید تعیین کنید که ویدیو شما در فیس بوک منتشر شود یا خیر

گام ششم

نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام و اپ تقریبا با هم یکسان هستند. بعد از انجام تمامی‌مراحل بالا بر روی Post در گوشه بالا و سمت راست تصویر ضربه بزنید تا ویدیو IGTV شما منتشر شود.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستابولد ما به بررسی نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام پرداختیم. این‌ تکنیک‌ها کمک می‌کنند تا صفحه ای موفق داشته باشیم. در عین حال با خرید فالوور می‌توان موفقیت را تضمین کرد. در این باره می‌توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 15 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها