چگونه و با چه شرایطی می توانیم تیک آبی اینستاگرام را بگیریم؟

تیک آبی اینستاگرام
Rate this post

اگر در حال گشت و گذار در اینستاگرام هستید حتما متوجه این مسئله شده اید که در کنار بعضی از اسامی تیک آبی وجود دارد.  در کنار خرید لایک و فالوور این فرآیند تیم آبی اینستاگرام نیز بسیار محبوب شده است. خصوصا افراد هنرمند و معروف مانند سلیبرتی ها و یا شخصیت های معروف جامعه یک تیک آبی معروف کنار اسمشان وجود دارد. در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد این تیک آبی اینستاگرام و این که نشانه آن چیست توضیح داده و این که اینستاگرام این تیک را به چه افرادی می دهد نیز اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

تیک آبی در اینستاگرام به چه معنی است؟

اینستاگرام به عنوان یک اپلیکیشن پر طرفدار امروزه کاربران زیادی دارد به جرأت می ‌توان گفت بالای ۷۰۰ میلیون نفر از این برنامه استفاده می کنند.  این اپلیکیشن هر روز برنامه های جدیدی را ارائه می دهد و همین امر باعث گردیده روز به روز برجذابیت آن افزوده شود.  در اینستاگرام هر کس می تواند برای خودش یک پروفایل بسازد. این بین افرادی هستند که از خود خلاقیت وتفکری ندارند واقدام به ساخت اکانت های جعلی بنام افراد مشهور می کنند.  افرادی مانند ورزشکاران، هنرمندان، شخصیت های علمی و فرهنگی از این نمونه ها هستند.

اکانت های جعلی و ارتباط آن با تیک آبی

دیده شده که اکانت های جعلی افراد از خودشان بیشتر فالوور جذب کرده اند. افزایش فالوور اینستاگرام با خرید فالوور واقعی نیز ممکن است. به خاطر همین مسئله و این که نوع جعلی یک اکانت از اصلی آن تشخیص داده شود توسط اینستاگرام انجام می شود. در این زمان اینستاگرام وارد عمل شده و استفاده از تیک آبی اینستاگرام را برای هر شخصی مشخص می کند. اما تیک آبی چیست؟ در این مورد در ادامه توضیحاتی خواهیم داد.

تیک آبی چیست؟

تیک آبی یا ( VerifedBadge ) کنار نام هر کاربری که قرار گیرد نشان دهنده واقعی بودن صفحه آن فرد یا برند است. هر جا که تیک آبی اینستاگرام را مشاهده کردید اطمینان حاصل کنید که صفحه واقعی و متعلق به خود فرد می باشد. یا تحت نظر مستقیم خود شخص اداره می شود این تیک آبی باعث شناسایی پروفایل واقعی شما برای طرفدارانتان می شود.

اینستاگرام به چه افرادی تیک آبی می دهد؟

عملکرد اینستاگرام درباره تیک آبی روشن ومشخص نیست.  این که مسئله مورد نظر چگونه تشخیص داده می شود و واقعا چه کسانی تیک آبی اینستاگرام را دریافت می کنند هنوز مشخص نیست. مسئولین اینستاگرام در سایت رسمی شان اعلام کرده اند که فقط برخی افراد و نهاد‌ های عمومی و برند های معروف این نشان را دریافت کرده اند. امکان درخواست و خرید آن نیز برای برخی افراد مقدور نیست.

How to get an Instagram blue tickس - چگونه و با چه شرایطی می توانیم تیک آبی اینستاگرام را بگیریم؟

اما شواهد نشان می دهد هم آدم های معمولی می توانند تیک آبی را بگیرند و هم افرادی که خرید فالوور را انجام می دهند. دیده شده صفحه ای با ٩میلیون فالوور تیک آبی ندارد. اما صفحه دیگری با ۵٠ هزار فالوور این تیک را دارد. از این رو شما هم می‌ توانید این تیک آبی را دریافت کنید.  هر چند کار دشواری است. اما غیر ممکن نیست. اما در ادامه به شما خواهیم گفت چگونه می توانید برای اکانت خود تیک آبی دریافت کنید.

دریافت تیک آبی از اینستاگرام چگونه ممکن است؟

همان گونه که گفتیم دقیقا معلوم نیست که اینستا چگونه و به چه کسانی تیک آبی می دهد. اما چیزی که مشخص است این مسئله می باشد که صفحه شما باید معتبرباشد.  این کار باعث می شود که اینستاگرام آن را تایید کند. این تائیدیه احتیاج به گذراندن مراحل مختلف دارد که عبارتند از:

فالوور های خیلی زیادی داشته باشید

درست است که در اینستاگرام برخی با فالوور کم موفق به دریافت تیک آبی شده اند. اما داشتن فالوور زیاد شانس شما را برای دریافت تیک آبی اینستاگرام افزایش می دهد. شما می توانید یک فعال اینستاگرامی پر طرفدار شوید . فقط این نکته رایادآوری کنیم که باید فالوور هایتان واقعی باشد. برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

دست روی دست نگذارید و سریع اقدام کنید

اگر در اینستاگرام فعالیتی ندارید دلیلی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام وجود ندارد. چرا که در اینستاگرام همه چیز بستگی به فعالیت شما دارد. در صورت فعال بودن و ارتباط با دیگر کاربران یک اصل مهم در اینستاگرام رعایت شده است. همین فعالیت و تعامل بادیگران می تواند پله موفقیت در اینستاگرام باشد. خیلی زود به تاثیر معجزه آسای ان پی خواهید برد.

سخن آخر

برای این که این رسمیت شناخته و مورد دید قرار گیرد کافی است آدرس وب سایت خود را در بیو گرافی اینستاگرام قرار دهید. این کار باعث حرفه ای تر شدن  صفحه شما در اینستاگرام شود. در این مقاله از اینستا بولد ما به بررسی تیک آبی اینستاگرام پرداختیم تا تمامی موارد در این زمینه مشخص شود.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها