چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

optimized mtzq - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

اینستاگرام به‌سرعت اولین اثرگذاری خود را به‌عنوان یک اپلیکیشن سرگرم کنندۀ مردمی رشد داده است، و تبدیل به بازاریاب محتوا، فروش، شبکه و ابزار ایجاد مخاطب جدی برای افراد و برند‌ها شده است. اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین سایت‌های شبکه‌های اجتماعی در این سیاره است که بیش از ۲۰۰ میلیون عضو فعال ماهانه نزدیک به ۶۰ میلیون عکس را به اشتراک می‌گذارند، و ۱٫۶ میلیارد لایک در روز دریافت می‌کنند.

اینستاگرام واقعاً چقدر اعجاب برانگیز است؟ نرخ اشتراک برای برند‌ها در اکثر شبکه‌های اجتماعی کمتر از ۰٫۱٪ است، اما اینستاگرام از این نظر از همگی آن‌ها پیشی گرفته است. میانگین نرخ اشتراک اینستاگرام برای برندها در مطالعه‌ای که فورستر در سال ۲۰۱۴ انجام داده است، این نرخ ۵۸ برابر بیشتر از فیس‌بوک بوده است.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟ (۲ votes, average: ۵,۰۰ out of 5)
loading - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟Loading...

شکل ۱) مطالعۀ فورستر دربارۀ نرخ اشتراک برند‌ها در شبکه‌‌های اجتماعی در سال ۲۰۱۴

compressed qqwr - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

این ارقام قابل بحث نیست، اما این تنها یک میانگین است. همان‌طور که باید از کلیۀ روش‌های بازاریابی آنلاین و خرید فالوور و خرید لایک طرفداری کرد، شما باید بالاتر از سطح میانگین قرار گیرید! این رؤیا و یا یک هدف نیست، بلکه واقعیت است.

مسلماً نرخ اشتراک برند‌ها ۵۸ برابر بیشتر از فیس‌بوک عالی به‌نظر می‌رسد، اما شما می‌توانید خیلی بهتر از اینستاگرام عمل کنید. فرقی نمی‌کند که شما دارای یک برند بزرگ باشید و یا شاید فقط از این مسئله تعجب کنید که چگونه در اینستاگرام معروف می‌شوید، شما نباید برای متوسط بودن تلاش کنید؛ شما باید به ستاره تبدیل شوید و یکی از اسطوره‌های اینستاگرام شوید. تک‌شاخ (یونی‌کورن) دیجیتال موجود جادویی و نادری است که به واسطۀ مرتبه‌ای از دیگران برتر است.

و شما با به‌کار‌گیری این یازده ایدۀ اینستاگرامی جذاب و شگفت‌انگیز می‌توانید راهبرد اجتماعی خود را کامل کنید. این ایده‌های جذاب را برای کپشن‌ها، هشتگ‌ها، پروفایل و موارد دیگر اینستاگرام خود بررسی کنید و ببینید چه چیزی را باید در اینستاگرام ارسال کنید تا فالوور بیشتری پیدا کنید و همچنین بیشتر دیده شوید و تعامل بیشتری داشته باشید.

۱-هشتگ اختصاصی خود را از نظر عرضی افزایش دهید.

اینکه برای شرکت خود از هشتگ‌های محبوبی مانند #joesgarage استفاده کرده اید، خوب است؛ اما چه کسی می‌داند که از آن برای به‌اشتراک گذاشتن محتوای خود استفاده کرده‌اید؟ مطمئن شوید که آن را در پروفایل خود قرار داده اید، اما این‌کار را به صورت آفلاین انجام دهید و آن را در رسیپت‌ها، در تبلیغات چاپی، بر روی نشانه‌های فروشگاه، و در رویدادهای مربوطه چاپ کنید.

کارزار‌های آنلاین و آفلاین را ادغام کنید، و از اینکه هشتگ در پروفایل‌های اجتماعی دیگر خود، در وب سایت خود، و در انبوه ایمیل‌های‌تان ذکر شده است، اطمینان یابید. دست روی دست نگذارید و تنها به این امید نباشید که مردم آن‌را ببینند.

شکل ۲) به‌کارگیری هشتگ

optimized r89c - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

۲-خلاقیت در هشتگ‌گذاری

هنگامی‌که هشتگ با ایده‌های کپشن اینستاگرام همراه باشد، باید به فراتر از یک کلمه، هشتگ‌های واضح نگاه کنید. مطمئناً، قصد استفاده از آن‌ها را دارید، اما باید آن را درهم آمیزید و با استفاده از هشتگ‌ها، بخشی از داستان خود را به‌اشتراک بگذارید. این هشتگ درهم آمیخته می‌تواند خنده‌دار، عجیب و غریب و یا ظالمانه باشد- فقط باید نترس باشد. فضای کاری مشترک با شرکت WeWork در این زمینه عالی است و شامل ترکیب سرگرم کننده محتوای اینستاگرام نیز می‌شود.

شکل ۳) خلاقیت در هشتگ‌گذاری

compressed wgfo - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

۳-شرکت در گفتگو‌های انبوه و محبوب

برای هر پست، از ترکیب هشتگ‌های مربوطۀ محلی مانند «#woodworking» برای مثلاً یک شرکت مبل‌سازی و همچنین، در هر جا که می‌توانید از هشتگ ابرمحبوب استفاده کنید.

هشتگ‌های واقعاً خاص مانند کلمات کلیدی همچون خرده‌فروشی هستند که نشان‌دهندۀ تمایل بیشتر آن‌ها برای یافتن افراد مناسب جهت کمک به شما است، اما هشتگ‌هایی که به‌طور معمول در حال رشد هستند مانند #instagood و یا  #tbtو یا #photooftheday و یا حتی هشتگ قدیمی #fun شما را در مقابل مردم بیشتری قرار می‌دهد. به‌طور کلی شما باید هر دو نوع هشتگ را در شبکۀ اجتماعی شلوغ و بزرگی نظیر اینستاگرام به‌کار برید.

شکل ۴) شرکت در گفتگو‌های انبوه و محبوب

compressed seyu 440x400 - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

۴-تا آنجا که ممکن است از نشانی وب بیو‌اینستاگرام خودتان استفاده کنید

این نخستین مالکیت بر پروفایل اینستاگرام شما است … واقعاً اکنون و برای همیشه می‌خواهید بیو‌اینستاگرام خود را فقط به صفحه اصلی وب سایت خود لینک کنید؟ کسل‌کننده است. بیو‌اینستاگرام خود را حداقل دو بار در هفته تغییر دهید و با استفاده از آن لینک قابل کلیک شدن در بیو‌اینستاگرام خود، ترافیک مطالب را به جدیدترین و یا محبوب‌ترین محتوا هدایت کنید.

۵-به توصیف کپشن‌های خود بپردازید

یک تصویر ارزش هزار کلمه دارد، اما شما نباید کلمات را به‌طور کامل حذف کنید. مجلۀ ناشیونال جئوگرافیک در استفاده از داستان‌سرایی در کنار عکس‌های اینستاگرام خود برای ایجاد تعامل و به‌اشتراک گذاری فوق‌العاده است. در حالی‌که برند‌های رسانه‌ای سنتی به‌شدت کاهش یافته است،  مجلۀ ناشیونال جئوگرافیک در تمامی عرصه‌های دیجیتال رشد کرده است و به یکی از برترین برند‌های اینستاگرام تبدیل شده است که بیش از ۵۰ میلیون فالوور دارد.

۶-همیشه فالوور بازاریاب‌های اثرگذار باشید

از پروفایل‌های هر فردی که در فضای اینستاگرام شما به‌عنوان یک تأثیرگذار (AKA شخصی که بر افرادی که می خواهید بر آن‌ها پیشی بگیرید، تأثیر می‌گذارد) شناسایی کرده‌اید، بازدید کنید و «پست نوتیفیکیشن اینستاگرام را فعال کنید» تا هر زمان که آن‌ها مطلب جدیدی را به‌اشتراک گذاشتند، مطلع شوید. سپس می‌توانید با آنها به طور مرتب ارتباط برقرار کنید و یکی از محبوب‌ترین افراد یا برند خود شوید.

شکل ۵) فعال کردن «پست نوتیفیکیشن اینستاگرام»

compressed ikoj - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

۷-پاک‌کردن عکس‌های تگ شدۀ ناخواسته شما از پروفایلتان

شما قادر هستید که تنها بهترین مطالب تولید شده توسط کاربر در مورد خود و یا برند خود را در پروفایل اینستاگرام خود داشته باشید. اگر در حال حاضر نمی‌توانید عکس‌های تگ‌دار شده خود را از سایت به‌طور کامل حذف کنید، با انتخاب «ویرایش تگ‌ها»، انتخاب آن‌هایی را که می‌خواهید حذف کنید و «مخفی کردن از پروفایل» را انتخاب کنید (ممکن است لازم باشد تأیید کنید). این ترفند را انجام دهید.

۸-تگ‌های عکس را قبل از اینکه محتوا را در پروفایل خود نشان دهید، تأیید کنید

در هنگام صحبت کردن دربارۀ اعمال کنترل بیشتر بر روی عکس‌های تگ‌دار شده در پروفایلتان، می‌توانید تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید تا عکس‌های تگ‌دار پیش از تأیید آن‌ها توسط شما نمایش داده نشوند. شما این عمل را تحت «گزینه‌ها»، «عکس‌های شما» و «اضافه کردن دستی» خواهید یافت.

سعی بر آن است که به آن دلیلی فکر شود که چرا هیچ شرکتی نمی‌خواهد این کار را انجام دهد … شما باید این را به‌نحو کاملی تنظیم کنید تا موقعیت‌های بالقوۀ ناخواسته را از بین ببرید.

شکل ۶) 

optimized ovi7 - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

۹-سبک اختصاصی‌تان را در اینستاگرام خود بسازید

این طبیعت انسانی است که می‌خواهد در جایگاه مناسبی قرار گیرد، اما در اینستاگرام، شما باید ایستادگی کنید. فروتی با برند نوشیدنی هندی چنان سبک منحصر به فرد بصری را توسعه داده است، که هر بار که کاربر یک پست فروتی را در خبرخوان خود می‌بیند، فوراً قابل تشخیص است.

شکل ۷) پروفایل شرکت نوشابه‌سازی فروتی

compressed rng6 559x400 - چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم؟

۱۰-تهیۀ عکس و خبر از موقعیت محلی‌تان

با رفتن به صفحه جستجو و انتخاب برگۀ مکان‌ها، در یک منطقۀ خاص (به‌عنوان مثال، محلۀ خودتان، شهری که در تبلیغات قرار دارد و یا حتی یک رویداد در یک مکان خاص) را ببینید. سپس نام محل را تایپ کنید تا همۀ پست‌های جغرافیایی آن مکان را مشاهده کنید.

۱۱-به یاد داشته باشید که تماس‌های خود را عملی کنید!

اینستاگرام، مانند سایر شبکه‌های اجتماعی، یک سایت گفتگو است، و نه یک پلت‌فرم پخش. توقع دارید که افرادی که از پست شما بازدید می‌کنند، چه واکنشی را از خود بروز دهند؟ اگر این را نمی دانید، شروع به کار کنید و آن را بیابید. اغلب افرادی که دست به عمل می‌زنند هوشمندانه می‌توانند افراد را به‌اشتراک بگذارند.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  بایگانی‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها

   بایگانی‌ها