کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

اگر شما هم اوقاتی از شبانه روز خودتان را در اینستاگرام می گذرانید و باصطلاح یک اینستاگرام گرد هستید احتمالا بایستی مطلب های خاصی را در قالب متن های IG، بیوگرافی های خاص و هشتگ های جذاب که می خواهید کپی کنید پیدا کرده باشید.‌شاید برای شخص خودتان نیاز داشته باشید یا آن را در جای دیگری به اشتراک گذاشته باشید. اما برای کپی کردن یک متن یا کامنتیک پست در اینستاگرام چگونه بایستی اقدام کرد؟ این موضوعی است که در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد به آن خوهیم پرداخت. ‌هدف ما بررسی این مطلب است که کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

چگونه از نوشتن شرح تصاویر IG نقل قولها و نظرات دیگران استفاده کنیم؟

تایپ کردن شرح تصاویر در اینستاگرام به صورت دستی خصوصا اگر خیلی طولانی باشد کاری بسیار خسته کننده خواهد شد. ما راه حل هایی را به شما پیشنهاد می کنیم. متنی را از  IG ,نظرات و Bio در تلفن هوشمند خود کپی و جای گذاری کنید. اما اصلی ترین این راه حل ها عبارتند از:

روش اول برای کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام

استفاده از مرورگر وب برای کپی کردن متن زیرنویس ها از برنامه اینستاگرام: یکی از آسان ترین راه ها برای کپی کردن متن شرح تصاویر، نظرات، نقل قول های بیوگرافی و هشتگ در اینستاگرام است. فقط با استفاده از مرورگر معمولی خود، کار را به صورت کارآمد انجام دهید. تنها کار شما این است که روش های زیر را دنبال کنید.

 • برنامه اینستاگرام را بر روی تلفن همراه خود راه اندازی کنید. به پروفایل یا پست مربوطه از جایی که می خواهید، عنوان بیوگرافی یا نظرات را کپی کنید بروید.
 • لینک پروفایل را کپی کنید(البته اگر تصمیم دارید نقل قول بیوگرافی اینستاگرام را کپی کنید). یا پست(درصورت تمایل به کپی نمودن عنوان یا نظر) برای کپی پیوند پروفایل:
 • روی نماد سه نقطه ای‌ واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. گزینه (Copy Profile URL) را انتخاب کنید.

برای کپی کردن لینک پست IG: پست مورد نظر را باز کنید. روی نماد سه نقطه ضربه بزنید و گزینه”Copy Link” را انتخاب کنید.

 • در این مرحله از کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام، پس از کپی کردن لینک، مرورگر وب مورد نظر خود را باز کنید. شما می توانید از (Google Chrome) استفاده کنید. حال پیوند کپی شده را در این بخش باز کنید.
 • به محض باز کردن URL به راحتی می توانید عنوان مربوط به یک پست اینستاگرام شرح حال یا نظرات نمایه یا متنی را کپی کنید.
 • فقط روی متن مورد نظر ضربه بزنید. انگشت خود را بکشید و رها کنید تا بخشی که می خواهید کپی کنید. دکمه Copy را انتخاب کنید و در جایی که ترجیح می دهید متن را پست کنید. بدین ترتیب می توانید به راحتی متن های الهام بخش بیوگرافی های خلاقانه اینستاگرام یا سایر شرح های جالب IG را کپی کنید.

روش دوم استفاده از برنامه های کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام

روش دیگری برای کپی کردن بیوگرافی، نظرات و زیرنویس ها برای عکس اینستاگرام استفاده از یک برنامه ویژه Android برنامه جهانی کپی است. این برنامه با استفاده از خدمات قابلیت دسترسی، به بازرسی و بازیابی محتوای متنی که در صفحهAndroi d شما نمایش داداه شده است. برنامه در فروشگاه GooglPlay موجود است. بنابراین استفاده از آن بی خطر است. بیایید یاد بگیریم که چگونه از یک برنامه جهانی کپی استفاده کنیم تا بهترین زیرنویس های اینستاگرام، هشتگ ها و نظرات را به سرعت کپی کنید.

How to copy a comment or text from an Instagram post - کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

مراحل کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام

برنامهUniversal Copyرا در تلفن هوشمند اندروید خود نصب کنید. آن را راه اندازی کنید.

از‌ صفحه اصلی، بر روی دکمهUniversal Copy در بالای صفحه بزنید.

از شما خواسته می شود تا به خدمات دسترسی به دستگاه خود داشته باشید. برای انجام این کار بر روی گزینه Open Settings ضربه بزنید. اکنون شما به تنظیمات (Accessibility) یا مکانهای دسترسی منتقل شوید. بخشی که باید اپ کپی کردن را پیدا کرده و دسترسی را برای کار اپ فعال کنید.

هنگامی که مجوز های لازم را اعطا کردید همه شما برای کپی برداری از بهترین شرح های اینستاگرام بایگانی، نظرات یا هشتگ های مورد نظر خود انتخاب شده اید. پس می توانید برای کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام اقدام کنید.

برنامه اینستاگرام را راه اندازی کنید. به پستی مراجعه کنید که قصد دارید متن آن را کپی کنید. به مرکز اعلان خود بروید . روی گزینه Universal Copy ضربه بزنید تا وارد شوید. حالت Copy که در گوشه سمت راست صفحه قرار دارد ضربه بزنید. متن شما به طور خودکار کپی می شود. برای استفاده بیشتر متن را در دفترچه یادداشت بچسپانید.

سخن آخر

این کارها برای کپی کردن کامنت یا متن پست اینستاگرام در مدت چند ثانیه بسیار مفید است. نکته قابل توجه این است که برنامه Universal Copy نه تنها با اپلیکیشن اینستاگرام کار می کند بلکه اگر وب سایتی پیدا کردید که شرایط کپی در آن فعال نباشد می توانید از این گزینه برای کپی کردن استفاده کنید. در عین حال می توانید  برای افزایش فالوور اینستاگرام و خرید لایک با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − شش =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها