چگونه در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام قرار بگیریم؟

چگونه در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام قرار بگیریم؟

استفاده از فضای مجازی یکی از نیاز ها و احتیاجات امروزی اکثر افراد جامعه می باشد. امروزه به جرات می توان گفت بیش از ۷۰ درصد از کارهای روزمره را تنها می توان با استفاده از امکانات اینترنت به سرانجام رساند. یکی از برنامه های اینترنتی که امروزه طرفداران خاص خود را دارد اینستاگرام می باشد. این برنامه همراه با مزایای بسیاری است. سوال مهم این است که چگونه در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام قرار بگیریم؟ در این مقاله از وب سایت اینستا بولد با بررسی این مسئله می‌ پردازیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام و راه های آن به نتیجه اساسی در زمینه کسب و کار های خود برسید.

منظور از لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام چیست؟

در ادامه در مورد لیست پیشنهادی اینستاگرام را مورد بررسی قرار خواهیم داد. یکی از نکاتی که هر فردی پس از ورود به اینستاگرام جذب آن می شود کسب فالوور است. نکته حائز اهمیتی که برای هر کسی مهم به شمار می رود تعداد فالوور های پیج آن شخص است. نکته مهم اینجاست که قرار گرفتن در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام می تواند در افزایش فالوور های پیج تان کمک کند. معنی(suggested) در اینستاگرام چیست؟

این واژه به معنای لیست پیشنهاد شده ای از کاربران است. احتمالا خیلی وقت ها دیده اید که اپ اینستاگرام یک لیست پیشنهادی جهت دنبال کردن به شما می دهد. هدف این است که اطرافیان و فالوورهای شما را معرفی کند. اما اجازه دهید ببینیم که لیست (duggested) یا لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام کاربران بر چه اصولی نمایش داده می شود؟! این گزینه قابلبت جذاب و جدیدی است که توسط برنامه اینستاگرام ارائه شده است.

How to be on the follow offer list on Instagramس - چگونه در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام قرار بگیریم؟

این مسئله فقط در دو حالت به نمایش گذاشته می شود. این موارد عبارتند از:

 • حالت اول زمانی است که شما به پیج شخصی می روید و آن فرد را فالو می کنید. در آن لحظه لیستی به نمایش گذاشته می شود که در ان لیستی برای فالوکردن و دنبال کردن را به شما پیشنهاد می دهد. در این لیست می توانید شخص مد نظر خود را دنبال کنید.
 • در دومین حالت زمانی است که شما به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه می کنید. در این بخش سمتی به عنوان (Suggested) وجود دارد. این بخش افرادی را برای فالو کردن به شما پیشنهاد می کند. اما این سوال در بین خیلی ها وجود دارد که این لیست بر چه مبنایی نمایش داده می شود؟ پس ببینیم لیست پیسنهاد فالو در اینستاگرام بر چه مبنایی ارائه می شود؟

اصول نمایش کاربران مختلف اینستاگرام

اصول نمایش کاربران مختلف در قسمت سرچ اینستاگرام متفاوت تر می باشد. مبنا و اصول نمایش کاربران مختلف در این قسمت به موارد زیر بستگی دارد:

 •  تعداد فالوورهای ان پیج تعداد بازدید ها از ان پیج
 • تعداد پست ها و تعداد لایک های پست ها
 • تعداد کامنت های درج شده

چگونه می توانیم در لیست (suggested) یا لیست پیشنهاد فالو اینستاگرام قرار بگیریم؟

قرار گرفتن در این لیست بستگی به فعالیت تان در اینستاگرام دارد. اما برای این کار بایستی چهار نکته کلیدی را رعایت کنید:

 • بایستی فعالیت تان در اینستاگرام بالا باشد. تا حد امکان سعی کنید پخش زنده یا همانLive از خودتان بگذارید. با این کار بهتر می توانید در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام قرار بگیرید.
 •  پست و استوری های زیادی بگذارید. همچنین لایک و کامنت ها نیز از آمار و تعداد بالایی برخوردار باشد.
 • سومین نکته ای که باعث می شود تادر لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام قرار بگیرید بایستی تعداد فالوورهای بالایی داشته باشید.
 • چهارمین نکته که در این مسیر می تواند کارآمد باشد تعداد کامنت ها یا پیام هایی است که برای شما فرستاده می شود. از این رو می توان به راحتی در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام قرار بگیرید.

نکته اخر این که هر میزان تعداد کامنت های دریافت شده یا حتی فرستاده شده بیشتر باشد احتمال قرار گرفتن در لیست (suggested) یا لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام بیشتر می باشد. از این رو به این مطلب دقت زیادی داشته باشید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی مطلب ویژه ای پرداخته ایم. فالوور داشتن در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. این کار را می توان با خرید فالوور و در عین حال با خرید لایک انجام داد. ما در این مقاله به این سوال پاسخ دادیم که چگونه در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام قرار بگیریم؟

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 13 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها