چگونه هزار فالوور اول خود را در اینستاگرام جذب کنیم؟

چگونه هزار فالوور اول خود را در اینستاگرام جذب کنیم؟
Rate this post

یکی از برنامه های پرطرفدار اینترنتی که کاریران زیادی رابه سمت خود جذب کرده است برنامه اینستاگرام می باشد. این برنامه بر پایه ارسال تصویر و ویدئو برنامه ریزی گردیده است. بدین معنی که اگر تصمیم به ارسال پیامی داشتید بایستی همراه با تصویر یا فیلم باشد. اینستاگرام برنامه ایست که اگر بخواهید می توانید مسائل فرهنگی و اجتماعی و یا حتی اقتصادی را در آن به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است که در این برنامه هر چه بازدید کنندگان و فالوور های شما بیشتر باشد پست شما دارای اعتبار بیشتری خواهد شد. در ادامه و در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد جذب فالوور خصوصا هزار فالوور اول در اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد.

راه های جذب فالوور

شاید شما بتوانید صد ها فالوور را جذب کنید. اما ناگهان طی چند روز ممکن است دوباره بخش بزرگی از آن ها را از دست بدهید. برای جذب فالوور های جدید و ازدیاد به جز روش خرید فالوور اینستاگرام بهتر است چند گام اساسی بردارید. این گام ها عبارتند از:

ایجاد محتوای گیرا و جذاب در اینستاگرام

در این قسمت به سه بخش کلیدی اشاره خواهیم کرد:

ایجاد محتوا برای مخاطبان هدف و خاص

اولین اولویت این است که شما بدانید قرار است چه کاری را در اینستاگرام خود انجام دهید و چه کسی قرار است این محتوا را ببیند. پاسخ به این سوال به شما کمک می کند هنگامی که شما موفق به جذب چند فالوور اول شدید متوجه می شوید که محتوایی می تواند کاربران را جذب خود کند. ایجاد یک هدف ماندگار می تواند تولید محتوای سازگار با فالوور ها را بسیار راحت تر کند.

اگر پست هایتان را بدون در نظر گرفتن هدف یا استراتژی خاصی می گذارید همین امروز به عقب برگردید و در برنامه های خود تجدید نظر کنید. هنگامی که اطمینان پیدا کردید فالوورهای شما چه می خواهند مهم است که به رقبای خود نزدیک شوید. آن هم بدین منظور که بدانید در حوزه کاری شما در اینستاگرام چه می گذرد. وقتی که متوجه شدید فالوورهای شما رو به افزایش است بهترین راه برای این که آن چه را که مخاطبان شما می خواهد ببینید این است که از خود مخاطبانتان درباره این موضوع سوال پرسیده و نظر سنجی کنید.

موضوعی زیبا و پایدار پیدا کنید

اکنون که دانستید چه مطالبی درصفحه اینستاگرام شما جذابیت بیشتری دارد آن ها را دوباره امتحان کنید. اما تندروی نکنید. یک تم برای کار خود در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که چه طیفی از رنگ ها به کارتان می آید. فرقی ندارد رنگ تند، سرد یا شفاف باشد. مهم این است که طیف رنگ مشخصی داشته باشد. نرم افزارهای متفاوتی برای ویرایش عکس وجود دارد که می تواند به افزایش کیفیت محتوای اینستاگرام شما کمک کند. این را نیز در نظر بگیرید که تنها محتوا کار ساز نیست و یک برنامه ریزی خوب به همراه زمانبندی می تواند در موفقیت شما و جذب هزار فالوور اول مهم باشد.

با تولید محتوای بهتر قدمی رو به جلو بردارید

به این مسئله فکر نکنید که محتوای شما به اندازه کافی خوب است. با فعالیت و نوآوری بیشتر می توانید نگاه بینندگان بیشتری را به خود جلب کرده و فالوور های جدیدی را جذب کنید.

محتوای اینستاگرام خود را برای بیشتر دیده شدن و جذب هزار فالوور اول بهینه سازی کنید

همانگونه تاکنون متوجه شده اید مسیر موفقیت در اینستاگرام تنها شامل تولید محتوای عالی نمی شود. بلکه بایستی محتوای تولید شده را بر اساس قوانین اینستاگرام بهینه سازی و به روز رسانی کنید. ما در این قسمت برای جذب هزار فالوور اول اینستاگرام  راهکار هایی را برای بهینه سازی محتوای اینستاگرامی برای موفقیت شما توضیح می دهیم.

How to attract our first thousand followers on Instagramس - چگونه هزار فالوور اول خود را در اینستاگرام جذب کنیم؟

بهینه سازی پروفایل

یکی از عواملی که ممکن است باعث از دست دادن فالوور هایتان در اینستاگرام گردد عدم توجه به بهینه سازی نمایه شماست. منظور از نمایه همان اطلاعات اولیه پروفایل شماست. برای این بهینه سازی بهتر است قبل از هر چیزی از قابل جستجو بودن نام خود مطمئن شوید. اطمینان حاصل کنید که کاربران می توانند به راحتی شما را پیدا کنند.

همیشه نوشته های خود را تگ کنید: همواره پست ها و استوری های خود را تگ کنید. شما می توانید با توجه به موقعیت مکانی، سایر حساب های کاربری کار هشتگ گذاری و تگ کردن را انجام دهید. اگر می توانید هرسه را برای یک پست استفاده کنید. تگ کردن مطالب با استفاده از هشتگ ها امکان دیده شدن شما را افزایش می دهد. به طور کلی این کار شانس خوبی یرای دیده شدن محتوای شما در هنگام جستجوی تگی خاص توسط کاربران فراهم می کند

از هشتگ های هوشمندانه استفاده کنید و برای خودتان هشتگ هایی بسازید: برای این که به بهترین هشتگ های خود دست پیدا کنید نیازمند آن هستید که یک انتخابگر باشید. این را بدانید که هیچ وقت با انتشار تعداد بالای هشتگ اینستاگرام به دنبال بهترین پاسخ ها نباشید.

ترویح چند کاره حساب کاربری اینستاگرام

با استفاده از پست الکترونیک و سایر کانال های اجتماعی حساب کاربری خود در اینستاگرام را ترویج دهید. اطمینان حاصل کنید که همه کاربرانتان می توانند شما را دنبال کنند.

 پست خودرا (Boost) تبلیغ کنید

برای بهتر دیده شدن می توانید از تبلیغ در اینستاگرام و (Boost) بهره مند شوید. برای افزایش کاربران وافزایش محتوا رقابت بیشتری برای دیده شدن مطالب شما و جذب هزار فالوور اول اینستاگرام جدید می شود. ارتباط با جامعه اینستاگرام

یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های استفاده از پلتفرم اینستاگرام بدون در نظر گرفتن این که در چه زمینه ای فعال هستید ارتباط با افرادحاضر در اینستاگرام می باشد. احتیاجی نیست خیلی احساسی شوید اما بدون  ارتباط هیج دلیلی برای حصور افراد در اینستاگرام وجود ندارد.

سخن آخر

چند گام کوچک می توانند تغییراتی اساسی ایجاد کنند. اینها موارد مهمی هستند که برای رشد حساب کاربری نیاز به صرف زمان دارند تا به ۱۰۰۰ فالوور اول اینستاگرام برسید. اما دست یابی به این مهم فقط با تعهد به صرف زمان و تلاش مناسب قابل دسترسی می باشد. در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما تکنیک هایی را برای جذب هزار فالوور اول اینستاگرام توضیح دادیم. گرچه شما می توانید برای خرید فالوور نیز اقدام کنید. در این باره با متخصصان ما در اینستا بولد همراه شوید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 10 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها