مخفی کردن لایک اینستاگرام چگونه ممکن است؟

مخفی کردن لایک اینستاگرام چگونه ممکن است؟

اینستاگرام یک برنامه اینترنتی همگانی است که طرفداران زیادی دارد. در خیلی از مواقع به راحتی می توان به برای بازدید به پیج ها به آنها سر زد. این امر در صورتی میسر نمی باشد که پیج توسط مسئول آن قفل شده باشد. اما برخی از کاربران مایل نیستند که لایک های شان در اینستاگرام دیده شود و می خواهند مخفی بماند. پس سوال این است که‌ مخفی کردن لایک اینستاگرام امکان پذیر می باشد یا خیر؟ این سوالی است که سعی خواهیم کرد در مقاله پیش رو از اینستا بولد به آن پاسخ دهیم. در عین حال اگر تمایل به خرید لایک دارید می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

مخفی کردن لایک در اینستاگرام

جذب لایک و داشتن لایک بالا در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. اما خیلی از کاربران ترجیح می دهند به دلیل حفظ حریم شخصی تعداد افرادی که پست های آنها را لایک کرده اند نمایش داده نشود. به همین منظور قابلیت جدیدی به اینستاگرام افزوده شده که شما می توانید نسبت به مخفی نمون تعداد لایک ها اقدام کنید. در ادامه به بررسی مخفی کردن لایک اینستاگرام می پردازیم. دقت داشته باشید که لایک کمک زیادی به افزایش فالوور اینستاگرام می کند. البته شما می توانید برای خرید فالوور هم اقدام کنید.

نحوه مخفی کردن لایک اینستاگرام و تعداد آنها

هر چند داشتن لایک بالا در اینستاگرام یک مزیت به حساب می آید. اما خود مدیران اینستاگرام قصد دارند به تدریج تعداد لایک ها را محدود کنند. لازم به ذکر است این قابلیت برای برخی از اکانت های اینستاگرام فعال گردیده. اما این که علت عدم نمایش لایک ها در اینستاگرام چیست سوالی است که درادامه به آن پاسخ خواهیم داد. فضای مجازی موجب گردیده تا سلامت روحی و روانی بسیاری از افراد تحت تاثیر قرار بگیرید. ممکن است برخی از کاربران بخواهند تا با تعداد بالای لایک مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنند. همین امر سبب گردد دست به هر کاری بزنند. این مسئله مدیران اینستاگرام را بران داشته تا نسبت به حذف اطلاعات آماری اقدام کنند و در مورد برخی از کاربران فعال گردیده. البتا در واقع این ویژگی در مرحله تست می باشد.

چگونه لایک دیگران را در اینستاگرام پنهان کنیم؟

کاربران می توانند در این شبکه اجتماعی نه تنها لایک پست های خودشان را مخفی نگه دارند بلکه لایک پست دیگران نیز برای شان به نمایش گذاشته نمی شود. برای این کار در اینستاگرام، برنامه را باز کنید. پس از آن روی قسمت پروفایل خود در پایین صفحه بزنید. در مرحله بعد روی منوی سه خطی در سمت راست و بالای صفحه بزنید. در گوشی های اندروید منویی از سمت چپ و در گوشی های آیفون منویی در سمت پایین صفحه باز خواهد شد. در این قسمت روی تنظیمات (Settings) بزنید. سپس Privacy را انتخاب کنید. بعد از این کار Posts را انتخاب کنید. سپس علامت Hide Like and Vive Counts را روشن کنید تا لایک ها مخفی شوند. در این مرحله اگر به پست ها دقت کنید متوجه می شوید که دیگر شماره ای برای تعداد لایک ها وجود ندارد. برای این که بتوانید دوباره لایک ها را نشان دهید کافی است روی علامت (Hide Like and View Counts) بزنید. با این روش می توانید برای مخفی کردن لایک اینستاگرام اقدام کنید.

How is it possible to hide Instagram likes - مخفی کردن لایک اینستاگرام چگونه ممکن است؟

چگونه تعداد لایک پست را ببندیم؟

برای عدم نمایش لایک تنها برای برای یک پست و مخفی کردن لایک اینستاگرام،  پست مورد نظر را پیداکنید. روی آن بزنید تا باز شود. سپس روی منوی سه نقطه ای که در سمت راست و بالای پست قرار دارد بزنید. بعد روی(Hide Like Couut) بزنید. در این مرحله پست را مشاهده می کنید. دیگر عددی وجود ندارد. با زدن روی Others می توانید تعداد لایک ها را ببینید. میزان لایک ها صرفا برای خودتان نمایش داده می شود. اما برای نمایش دوباره لایک ها تنها کافیست همین مسیر را بروید. اما  در این مرحله (Unhide Like Count) را انتخاب کنید.

چگونه تعداد لایک ها را مخفی کنیم؟

تنظیمات مخفی نمودن لایک اینستاگرام را قبل از اشتراک گذاشتن پست هم می توان انجام داد. بدین صورت که زمانی که دارید برای پست کپشن می نویسید روی (Advanced Setting) بزنید. در این بخش برای عدم نمایش تعدادل ایک پست اینستاگرام علامت ( Hide Like and View Counts On This Poste) را روشن کنید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستابولد ما به بررسی روش های مخفی کردن لایک اینستاگرام پرداخته ایم. اگر تمایل دارید لایک های خود را پنهان کنید می توانید از این روش ها استفاده نمایید. در عین حال برای خرید لایک و خرید فالوور می توانید با متخصصان ما در اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − دو =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها