درخواست تیک آبی اینستاگرام

درخواست تیک آبی اینستاگرام
Rate this post

تیک آبی یکی از روشهایی است که قدرت شما را به دیگران نشان می دهد. در داقع قابلیت تیک آبی یا(Verified Badge)  به شما کاربر اینستاگرام این امکان را می دهد اکانت رسمی یک برند یا فرد مشهور را در میان انبوهی از اکانت های فیک شناسایی کنید. اما اگر می خواهید همه چیز در مورد تیک آبی اینستاگرام را بدانید به ادامه مقاله  از اینستا بولد توجه کنید. ما سعی داریم در گفتار  پیش رو در مورد ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام و چگونگی دریافت آن از اینستاگرام با شما صحبت کنیم باشد که مفید واقع شود.

تیک آبی در اینستاگرام چیست و چه فایده ای دارد؟

همانگونه که همه اطلاع داریم در کنار همه خوبی های فضای مجازی یکی از مشکلاتی که بعد از گسترش یافتن فضای مجازی دامن خیلی از کاربران را گرفته و آنان را به زحمت می اندازد افزایش حساب های کاربری فیک می باشد. در واقع افراد زیادی هستند که به دلایل مختلف اقدام به ایجاد صفحات فیک از افراد معروف و سلبریتی ها و یا برند های معروف بازار کردند. بالاخره هر شخصی می تواند در اینستاگرام یک حساب کاربری بسازد و مدعی گردد که یک برند معتبر یا یک سلبریتی می باشد.

درحالی که اینستاگرام به هیچ وجه قادر به جلوگیری از آن نخواهد بود. به همین دلیل شبکه اجتماعی اینستاگرام تصمیم گرفت تا با ارائه برنامه و روش خاصی حساب های کاربری رسمی را از نمونه های فیک جداکند و همه به راحتی این موضوع را بفهمند. بدین گونه بود که تیک آبی یا (Verified Badge) بوجود آمد. در ادامه در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شرایط دریافت تیک آبی

در این قسمت برخی از مواردی که باعث می شود اینستاگرام به شما تیک آبی بدهد معرفی خواهیم کرد. شما باید یک حساب کاربری (اکانت) داشته باشید. بدین معنی که حساب کاربری که معرفی کرده اید، منحصربه فرد باشد. درصورتی که چندین حساب کاربری دارید تنها یکی از آنها تیک آبی را دریافت خواهد کرد. معتبر بودن حساب کاربری شما  شرط اصلی اینستاگرام برای دریافت تیک آبی می باشد. در واقع این نشان به برندهای معتبر و افراد معروف داده خواهد شد. بنابراین اگر قصد دارید برای اکانت های فان یا آنهایی که به دنبال اخبار زرد هستند، تیک آبی بگیرید وقت تان را هدر ندهید.

Request a blue Instagram tick۱ - درخواست تیک آبی اینستاگرام

برای دریافت تیک آبی حساب کاربری شما باید کامل باشد. یعنی بایستی شامل نام، صفت و بیوگرافی کامل باشد. تمامی موارد گفته شده برای دیگران نیز قابل دیدن باشد. همچنین شما باید حداقل یک پست در حساب کاربری خود منتشر کرده باشید‌. نباید لینکی برای دعوت از فالوورها برای انتخاب شما در شبکه های اجتماعی دیگر در پروفایل تان وجود داشته باشد.  در پایان کافی است که حساب کاربری شما فعال باشد. به اندازه ای که توسط سایرین جستجو شود و دارای اسم و رسمی باشد.

ارسال درخواست تیک آبی از اینستاگرام

با توجه به موارد گفته شده اگر شرایط بالا را داشته باشید می توانید به اینستاگرام درخواست رسمی تیک آبی را بدهید. برای دریافت تیک آبی بایستی مراحل زیر را انجام دهید. برای این کار ابتدا وارد صفحه پروفایل خودتان شوید. بعد از باز کردن منو از قسمت پایین صفحه وارد تنظیمات شوید. حالا بایستی در قسمت حساب کاربری گزینه ( Request Verification )  را انتخاب کنید. در این حالت صفحه جدیدی پیش روی شما قرار خواهد گرفت که شامل گزینه هایی برای معرفی شما می باشد. فیلد اول که یوزرنیم یا همان حساب کاربری تان بوده که معمولا از قبل نوشته شده.

اما برای اطمینان دوباره آن را چک کنید. فیلد دوم نام کامل شما را می خواهد. توجه داشته باشید که نام شما بایستی همانی باشد که در مدارک معتبرتان درج شده است. در بخش آخر به ارسال مدارک مربوط می شود. شما بایستی تصویری از گواهی نامه رانندگی، پاسپورت، شناسنامه و یا هر مدرک معتبری را که نشان دهنده هویت شماست ضمیمه اطلاعات ارسالی کنید. در نهایت روی گزینه Send کلیک کنید تا بعد از بررسی توسط اینستاگرام تیک آبی به شما داده شود.

سخن آخر

تیک آبی نشان از اعتبار و شهرت صفحه شما دارد. دریفت تیک آبی یعنی شما یا برندتان شناخته شده است و برنامه اینستاگرام اعتبار و هویت شما را تایید می کند. اما این را نیز بدانید که دریافت تیک آبی آنچنان هم آسان نیست. اگر قصد دارید تیک آبی بگیرید در یک کلام ((باید شناخته شده باشید)). در این مقاله از اینستا بولد ما به بررسی روش های ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام پرداختیم و نکات مهم آن را نیز بیان نمودیم. در عین حال اگر تمایل به خرید فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام دارید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 4 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها