مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام چگونه به وجود می آید؟

مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام چگونه به وجود می آید؟

آیا تا به حال برای شما این مسئله اتفاق افتاده است که نتوانید در اینستاگرام خود شخصی را فالو کنید؟ پستی را لایک کنید یا کامنت بگذارید. آیا تا به حال با پیغام (Action Blocked) مواجه شده اید؟مشکلی را که به نام اکشن بلاک در اینستاگرام می شناسیم ممکن است برای همه بوجود بیاید. در مقاله پیش رو از اینستا بولد هم در مورد مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام توضیح خواهیم داد. این مشکل می تواند بر افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر بگذارد. جهت کسب اطلاعات دقیق تر و خرید فالوور می توانید با متخصصان اینستابولد در ارتباط باشید.

علت بروز اکشن بلاک در اینستاگرام

اکشن بلاک شدن پیج شما در اینستاگرام خودسرانه نیست و دلایلی دارد که عبارتند از:

به اندازه کافی پست داشته باشید

ممکن است در ابتدا که یک حساب کاربری می سازید به دلایل لایک و کامنت های زیاد و  نداشتن هیچ پستی، اینستاگرام شما را یک حساب کاربری فیک تشخیص دهد. پس شما را بلاک خواهد کرد. برای جلوگیری از این موضوع ابتدا بایست خودتان را به عنوان یک شخص واقعی نشان دهید. نه یک حساب کاربری مشکوک به ربات. پس بهترین کار این است که پست های به اندازه کافی داشته باشید.

اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید

مانند گفته های ما در مورد قبل ابتدا خودتان را به عنوان یک شخص واقعی به اثبات برسانید. اطلاعات تکمیلی مانند بیو،  عکس پروفایل و دیگر مواردی که نشان دهنده واقعی بودن حساب کاربری شما خواهد بود را تکمیل کنید. این مسئله باعث می شود تا اینستاگرام شما را به عنوان یک شخص واقعی بشناسد. از این رو برای این که با مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام مواجه نشوید به اطلاعات حساب خود دقت کنید.

لایک زیاد و مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام

مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام به دلیل لایک هم پیش می آید. این کار، شما را بیشتر شبیه اکانت اسپم کننده نشان خواهد داد. شما اجازه دارید ۳۵۰ لایک در یک ساعت انجام دهید. اگر بیشتر از آن را انجام دهید منجر به بروز مشکل می شود. ممکن است شما را به عنوان یک ربات تشخیص دهد. همین امر منجر به بروز مشکلات بسیاری خواهد شد. پس سعی کنید لایک زیادی را در یک مدت پیاپی انجام ندهید.

How does the action block problem arise on Instagram - مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام چگونه به وجود می آید؟

فالوی زیاد از حد

برای فالو کردن نیز حوصله داشته باشید. همانند لایک و پست، فالوی بیش از اندازه بدون در نظر گرفتن زمان باعث می شود بلاک شوید. اگر تمایل دارید فالوور زیادی جذب کنید این کار را با دقت انجام دهید. البته شما می توانید با خرید فالوور واقعی از اینستابولد هم این کار را انجام دهید. در این راستا می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

محتوای تکراری

حتما تا به حال پیج های زیادی را دیده اید که یک مطلب را به دفعات پست می کنند. این صفحات فیک  برای هوش مصنوعی اینستاگرام اصلا خوب نیستند. بنابراین شانس بلاک شدن شما افزایش می یابد. در واقع این کار منجر به بروز مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام خواهد شد. پس باید در این زمینه دقت زیادی را به خرج دهید.

 دعوت(منشن)کردن بیش از حد

این کار نیز مانند موارد گفته شده باعث بلاک شدن شما خواهد شد. اگر شما افرادی زیادی را منشن کنید، اینستاگرام باز با توجه به الگوریتم های خود، شما را یک اکانت مشکل دار می بیند. پس برای این که مشکل اکشن بلاک را نداشته باشید از این کار دوری کنید.

استفاده کردن از ربات و مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام

حتما از وجود ربات هایی که فالو و آنفالو می کنند اطلاع دارید. اینستاگرام نسبت به وجود چنین مواردی حساس می باشد و در صورتی که به صورت صحیح از این ربات ها استفاده نکنید بلاک خواهید شد. پس سعی کنید برای موفقیت خود از روش های مناسب افزایش فالوور اینستاگرام استفاده نمایید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام پرداخته ایم. در واقع نکاتی که منجر به بروز این مشکل می شوند را بررسی کرده ایم. شما با اطلاع از این موارد می توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید. در عین حال دقت کنید که تکنیک های مختلفی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارند. توجه داشته باشید که متخصصان اینستا بولد به شما کمک بسیاری در این زمینه می کنند. از این رو با متخصصان ما در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها