کامنت اینستاگرام چگونه اعتبار پیج شما را بالا می برد؟

کامنت اینستاگرام چگونه اعتبار پیج شما را بالا می برد؟
Rate this post

همانگونه که تا به حال شما هم با این مسئله مواجه شده اید یکی از کارهایی که بازدیدکنندگان اینستاگرام به آن دقت می کنند این است که به تعداد فالوورها، میزان لایک و کامنت آن نگاه می‌کنند. اگر هر کدام از این سه از آمار بالایی برخوردار باشد کاربران به این فکر می کنند که حتما پیج مذکور از اعتبار بالایی برخوردار است. امروزه به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینستاگرام و آشنایی انان با اجزاء و قسمت های مختلف تقریبا اکثر کاربران آشنایی کامل با آن دارند. در مقاله پیش رو از اینستا بولد می خواهیم بدانیم کامنت اینستاگرام چگونه اعتبار پیج شما را بالا می برد؟

شما جهت خرید فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

کامنت های بالا و تبلیغات

معمولا یکی از عواملی که برای پیج های کسب و کار اهمیت زیادی دارد این مسئله است که میزان کامنت های آن پیج بالا باشد. این کامنت ها می تواند هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی باشد. بعضی از کسب و کارها برای افزایش کامنت های پست خود می توانند از ربات هایی که در این زمینه هستند استفاده کنند. به عبارت دیگر برخی از برنامه ها هستند که از طریق آن پیج های اینستاگرام می توانند تعداد کامنت های خود را افزایش دهند.

این نکته را یادآوری کنیم وقتی که برای یک پست منتشر شده کامنت های مختلفی گذاشته می شود احتمالا کاربران جدید این کامنت ها را می خوانند. معمولا این کامنت ها روی تفکرات افراد تازه تاثیر می گذارد. به همین علت اگر کامنت ها مثبت باشند روی نگاه مخاطب جدید هم تاثیر مثبتی خواهند گذاشت. در نهایت پیج کاری شما افزایش می یابد. پس این گونه می توان فهمید کامنت اینستاگرام چگونه اعتبار پیج شما را بالا می برد؟

عوامل تاثیر گذار در افزایش کامنت اینستاگرام

برای افزایش کامنت در پیج اینستاگرام تان راه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید با استفاده از آن فالوور واقعی خود در اینستاگرام را افزایش دهید. برای مثال شما می توانید در پیج  خود مسابقه اینستاگرامی برگزار کنید. از فالوورهای خود بخواهید برای شما کامنت بگذارند یا این که پست های شما را برای افراد دیگری بفرستند. آنها را نیز از این مسابقه مطلع کنند. این کار به افزایش کامنت اینستاگرام شما کمک می کند.

How does Instagram comment increase the credibility of your page1 - کامنت اینستاگرام چگونه اعتبار پیج شما را بالا می برد؟

شما می توانید از کاربران خود بخواهید که در مقابل پستی که منتشر کرده اید نظرات خود را بگویند. به عنوان مثال یک مشکل یا مسئله را مطرح کنید. از کاربران خود بخواهید که اگر راه حلی دارند با شما در میان بگذارند. این کار در افزایش کامنت مؤثر خواهد بود.

گاهی اوقات پست هایی که حاوی مطالب خنده دار و طنز هستند و به نظر کاربران جالب هستند بگذارید. آنان را تحریک کنید برای این که واکنش نشان دهند. این مسئله نیز می تواند در افزایش میزان کامنت موثر باشد.

برای این که بدانیم کامنت اینستاگرام چگونه اعتبار پیج شما را بالا می برد  روش دیگری هم موجود است. این راه خرید کامنت از اینستاگرام می باشد. در عین حال می توانید با خرید فالوور و خرید لایک نیز صفحه خود را با سرعت رشد دهید.

چرا باید کامنت اینستاگرام بخرید؟

بالا بودن تعداد کامنت های که پیج اینستاگرامی تاثیر بسیار زیادی در بدست آوردن فالوورهای جدید دارد. زیرا وقتی که یک کاربر جدید وارد پیج شما می شود علاوه بر توجه به تعداد فالورهای تان حتما به پست هایی که در پیج وجود دارد نیز سر می زند. اگر تعداد لایک ها یا کامنت های یک پست بسیار کمتر از حدی که با توجه به فالوور ها از پیج انتظار می رود باشد مخاطب حدس خواهد زد که این پیج دارای فالورهای فیک می باشد. به همین دلیل از آن خارج خواهد شد‌. زیرا هیچ کس علاقه ای به دنبال کردن پیج هایی که غیر قابل اعتماد به نظر می رسند ندارد. البته این مسیله زمانی دارای اهمیت بیشتری خواهد شد که هدف شما از راه اندازی یک پیج اینستاگرامی فروش آنلاین باشد.

سخن آخر

پیج هایی که با هدف فروش راه اندازی می شوند باید برای جلب اعتماد فالوور های شان تلاش زیادی به کار گیرند. زیرا کاربران اینستاگرام از پیج هایی که قابل اعتماد نیستند خریدی انجام نخواهند داد. در نهایت خرید کامنت اینستاگرام می تواند به شما در اعتمادسازی فالوورهای تان کمک کند. ما در این مقاله از اینستابولد به این سوال پاسخ دادیم که کامنت اینستاگرام چگونه اعتبار پیج شما را بالا می برد؟

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − سه =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها