رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام

رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام

اکشن بلاک یکی از مشکلاتی است که می تواند منجر به ایراداتی در اینستاگرام شود. این مشکل دلایل بسیار زیادی دارد. اما خبر خوب این است که این مشکل می تواند به خوبی رفع شود. در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی راه های رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام پرداخته ایم. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با این تکنیک ها و خرید فالوور برای موفقیت بیشتر با متخصصان ما در ارتباط باشید.

روش های رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام

در صورتی که بدون دلیل مشکل اکشن بلاک برای شما بوجود آمد این مشکل را ریپورت کنید و به بهترشدن تنظیمات و هوش مصنوعی این پلتفرم کمک کنید. اما راه های رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام عبارتند از:

درخواست بازبینی برای خروج از اکشن بلاک

این روش به عنوان اولین و مؤثر ترین راه شناخته شده است. یک درخواست بازبینی برای اینستاگرام ارسال کنید. زمانی که پیام بلاک شدن برای شما نمایان شد می توانید این درخواست را ارسال کنید. این روش تاثیر زیادی دارد. زیرا زمانی که شما به صورت دستی پیاپی را ارسال کنید آن وقت اینستاگرام متوجه می شود که شما ربات نیستید. درخواست شما بررسی خواهد شد. در این روش اگر پس از ۱۲ ساعت مشکل برطرف نشد دوباره ارسال کنید. محدودیتی در ارسال چندین باره نخواهید داشت. پس برای رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام این کار را انجام دهید.

انجام دادن کارها به صورت دستی برای رفع اکشن بلاک

اگر قبلا همه برنامه ها و ابزارهای(third_party) را حذف نکرده اید و رمز عبور اینستاگرام خود را تغییر نداده اید، باید از اینستاگرام به صورت دستی استفاده کنید. اتوماسیون را متوقف کنید. در این موارد بلاک شدن به دلیل وجود اتوماسیون سازها رخ می دهد. توصیه می شود تا جای ممکان کارهای خود در اینستاگرام را به صورت دستی انجام دهید. از ابزارها و برنامه های جانبی اجتناب کنید. برای رفع چنین مشکلی تایید دو مرحله ای را فعال کنید.

بسیاری از افراد این موضوع را نمی دانند. اما وجود تایید دو مرحله ای به اینستاگرام اطمینان می دهد که شما از ابزارهای(third_party) استفاده نمی کنید. بنابراین سلامت و امنیت حساب شده افزایش می یابد. اگر هنوز به دلیل استفاده از این ابزارها بلاک نشده اید ممکن است در آینده این اتفاق برای شما بیافتد. پس هر چه سریع تر تایید دو مرحله ای را فعال کنید.

Fix the action block problem on Instagram۱ - رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام

 بررسی قسمت بیوگرافی برای رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

بیوی خود را بررسی کنید. آیا لینکی در آن وجود دارد؟ اگر پاسخ مثبت است پس آنرا بردارید. وجود لینک در قسمت بیوگرافی اینستاگرام شانس شما را برای بلاک شدن افزایش خواهد داد. بنابراین هر چه زودتر آن را بردارید. حتما برای شما نیز این سوال پیش می آید که این لینک ممکن است پل ارتباطی بین اینستاگرام و صفحه وب سایت شما باشد که در رابطه  با نگرانی شما این دو مورد پاسخ ان می باشد.

درصورتی که  لینک کاربران را به صفحه وب سایت هدایت می کند احتمال بلاک شدن کمتر است. زیرا اینستاگرام لینک هایی را تهدید می داند که رقبای او به ویژه دیگر شبکه های اجتماعی و یا پیام رسان به حساب می آیند. لینک را می توانید مجددا پس از رفع بلاک قرارد هید. اگر لینک شما مشکلی نداشته باشد احتمال بلاک شدن کمتر است و جای نگرانی وجود ندارد.

حذف و راه اندازی دوباره برنامه ابنستاگرام

در این روش رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام برنامه اینستاگرام را حذف کرده و دوباره نصب کنید. این کار احتمالا کوکی ها، حافظه پنهان یا کش و تمام مواردی را که اینستاگرام در حال ضبط است حذف می کند‌‌. این کار نیز بسیار ساده است و دلیل ندارد که از انجام آن اجتناب کنید.

آیا بلاک شدن حساب کاربری اینستاگرام چیز بدی است؟

در جواب به این سوال باید گفت خیر. این کار برای جلوگیری از ربات ها، اکانت های فیک و راه های دور زدن طراحی شده است.  بسیاری از افراد سعی می کنند به روش های مختلف و با استفاده از اکانت های فیک برای خودشان فالوو، لایک یا کامنت جمع می کنند‌. بنابراین نیاز است که اقدامی برای این مورد صورت بگیرد. هر چند که هوش مصنوعی اینستاگرام ممکن است به اشتباه حساب معمولی را بلاک کند. اما به مرور در حال یادگیری و بهبود خود است.

سخن آخر

بلاک شدن در اینستاگرام هر دلیلی داشته باشد قابل برطرف شدن است. در بدترین شرایط پس از دو هفته این مشکل برطرف خواهد شد. اگر واقعا کار اشتباهی انجام نداده اید جایی برای نگرانی نیست. زیرا این گونه موارد بلاکهای موقت می باشند که نهایتا پس از ۲۴ ساعت و یا حتی ۱۲ ساعت رفع خواهد شد. در این مقاله از اینستا بولد ما به بررسی رفع مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام پرداخته ایم. مسئله ای که می تواند با کمک متخصصان اینستا بولد به افزایش فالوور اینستاگرام منجر شود.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 11 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها