کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور

کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم

امروزه استفاده از فضای مجازی راه خیلی خوبی شده است. برای ارتباط با سراسر دنیا این ارتباط می تواند رابطه ای خانوادگی، فرهنگی یاتجاری باشد‌. اما اولویت ما در این مقاله مبحث تجاری آن می باشد که به کسب در آمد از اینستاگرام به عنوان یک اپلیکیشن در فضای مجازی می پردازیم. در مورد این کسب درآمد با فالوور کم توضیحاتی خواهیم داد. هدف ما در این مقاله از وب سایت اینستا بولد بررسی تکنیک های کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم است.

تعریف اینستاگرام

قبل از هر چیز اگر بخواهیم تعریفی از اینستاگرام کنیم می توانیم بگوییم برنامه ای اینترنتی است که بر مبنای همگرایی تصویر و ویدئو پایه گذاری شده است. بدین معنی که کاربران اگر قصد ارسال پیامی را دارند حتما بایستی به همراه عکس یا ویدئو باشد. این برنامه امروزه طرفداران زیادی دارد و خیلی از کاربرهای آن در زمینه تجاری و کسب و کار در ون فعالیت می کنند. البته موفقیت فعالیت در اینستاگرام در گرو جذب فالوور های بیشتر می باشد.

این کار را می توانید با خرید فالوور واقعی انجام دهید.  امروزه کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم یک چالش محسوب می شود و کمتر کسی تا به حال به این مسئله فکر کرده که با فالوور کم نیز می توان به کسب درآمد پرداخت. باید بدانیم که اینستاگرام بیش از یک میلیلرد کاربر دارد. یعنی چیزی حدود یک چهارم جمعیت جهان و هر روزه تعداد زیادی به این اپلیکیشن سر می زنند. اکثرا نیز منتظر دیدن چیز تازه ای در اینستاگرام هستند.

چرا تعداد فالوور بالای ده هزار اینستاگرام مهم است؟

در اپلیکیشن اینستاگرام داشتن ده هزار فالوور بسیار مهم و نقطه قوتی به حساب می آید. این به خاطر این است که اگر شما ۱۰هزار فالوور داشته باشید ویژگی خاصی از طرف اینستاگرام به شما تعلق خواهد گرفت که فعالیت شما را برای کسب درامد در این حوزه راحت تر می کند. شاید بیشتر کسب و کارها در استفاده از این ویژگی مشارکت نکنند. اما ویژگی ((swipe_up)) در استوری برای کسانی که کمتر از ۱۰ هزار فالوور دارند جذاب است.

این را بدانید به طور متوسط ۱۵ الی ۲۵ درصد از افرادی که استوری شما را چک می کنند با استفاده از این ویژگی به لینکی که قرار داده اید مراجعه می کنند. به بیان ساده تر یعنی نرخ تبدیل ۱۵ الی ۲۵ درصد بیشتر از برند ها و کسب و کارها. به همین دلیل افراد علاقه مند به این ویژگی هستند. می خواهند سریع به ده هزار فالوور برسند. اما این دلیل نمی شود که شما با کمتر از ۱۰۰۰۰ فالوور به این موفقیت نرسید. در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد.

Earn money from Instagram with low followers - کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور

کسب درآمد از اینستاگرام با کمتر از ده هزار فالوور

در ادامه به شما راه هایی را نشان می دهیم که می توانید برای شروع کار آن ها را انجام دهید. این روش ها منجر به کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم می شود.

از پست های اسپانسری کسب درآمد کنید. این یک کانال متداول کسب درآمد برای اینفلوئنسر هاست. اصولا یک برند به شما مبلغی را می پردازد تا برای آن ها یک محتوای تبلیغاتی مناسب و جذاب در پست ها و استوری ها تولید کنید. برای این کار شما بایستی بین فالوورهای خود بسیار تاثیر گذار و قدرتمند باشید تا بتوانید اعتماد آن ها را جذب کنید.

اگر صاحب کسب و کاری هستید با تبلیغ محصولات خود به درآمدزایی برسید. شما می توانید پست هایی از عکس ها و فیلم های جذاب بسازید. می توانید با استفاده از یک پس زمینه محصولات خود را به نمایش بگذارید.

کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم این است که شما به عنوان یک واسطه برای برند های مختلف فعالیت کنید. سپس کمیسیون خود را دریافت کنید. تفاوت اینفلوئنسر بودن و همکاری در فروش این است که شما به عنوان اینفلوئنسر به رشد یک برند کمک می کنید. اما در سیستم همکاری در فروش شما سعی می کنید تا افراد روی لینک های بیشتری کلیک کنند تا بدین وسیله کمیسیون بیشتری دریافت کنید. با این کار بسیاری از شرکت ها شما را به عنوان یک پیج با بیش از ده هزار فالوور می شناسند و می دانند که شما یک واسطه هستید. شاید به خاطر مشارکت در فروش سود کمی دریافت کنید. اما از هیچ بهتر است. شما می توانید به مرور زمان به سراغ شرکت های دیگری بروید. با تلاش بیشتر کمیسیون بیشتری دریافت می کنید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به بررسی کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم پرداخته ایم. البته شما می توانید این کار را با خرید فالوور اینستاگرام انجام دهید. در این راستا با افزایش فالوور اینستاگرام به شما کمک زیادی می شود. می توانید با متخصصان اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 2 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها