تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام و حذف فالوور فیک

در اینستاگرام حذف فالوور فیک به افزایش نرخ تعامل پیج اینستاگرام شما کمک می کند. در عین حال اکانت شما را تقویت می نماید. این امر حساسیت اینستاگرام را به اکانت شما کم می کند. امکان نمایش پست هایتان در اکسپلور را به شدت افزایش خواهد داد. اگر حس می کنید در بین فالوور های خود افرادی غیر فعال یا فیک دارید، اکنون زمان آن فرا رسیده که برای بلاک آن ها اقدام کنید. در ادامه و در مقاله پیش رو از وب سایت اینستا بولد در مورد راه های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام و حذف فالوور فیک توضیح خواهیم داد. شما می توانید برای خرید فاللور واقعی از طریق متخصصان ما اقدام کنید.

تشخیص و از بین بردن فالوور های غیر واقعی به روش دستی

این یک روش سنتی است که خودتان بدون هیچ کمک ابزاری فالوور های غیر واقعی پیج خودتان را تشخیص دهید. بعد به صورت دستی از لیست فالوور هایتان حذف کنید. در ادامه به تشخیص فالوور فیک به روش متعادل خواهیم پرداخت که بدین شرح است. اول این که باید بدانیم فالوور های فیک اغلب نام کاربری متعارفی ندارند. تصویر پروفایل و هیچ پستی ندارند و تعداد فالووینگ هایشان نسبت به تعداد فالوورهایشان بسیار بالاست. برای شناسایی فالوور های غیر واقعی پیجتان شما باید تک تک فالوور هایتان را بر اساس این پارامترها مورد بررسی قرار دهید. یعنی بایستی روی افرادی که به آن ها مشکوک هستید کلیک نموده و وارد پروفایل شان شوید. سپس بررسی کنید که تعداد فالوور هایشان چگونه است. بدیهی است که این روش در ابعاد زیاد کاری و طاقت فرسا و عملا غیر ممکن است. اما حذف فالوور فیک به روش دستی بدین گونه است:

 • مرحله اول: ابتدا بایستی وارد صفحه اینستاگرام خود شوید.
 • مرحله دوم: با لمس گزینه Followers وارد لیست فالوور های خود شوید. پس از شناسایی فالوور فیک روی گزینه Remove در مقابل نام فالوور کلیک کنید.
 • مرحله سوم: با تایید مجدد گزینه Remove فالوور فیک را پاک کنید.

حذف فالوور فیک اینستاگرام از طریق اپلیکیشن و سایت

در این روش از اپلیکیشن ها و سایت هایی کمک می گیرید که می توانند برای حذف فالوور فیک تا حدودی کمک تان کنند. در اکثر مواقع در گوگل به راحتی دنبال راه حلی برای حذف فالوور فیک هستید. گوگل شما را به استفاده از اپلیکیشن ها و سایت های حذف فالوور هدایت می کند. اما این نکته لازم به ذکر است که هیچ کدام از این اپلیکیشن ها و سایت ها به صورت خودکار قابل به حذف فالوور های فیک نیستند.

فالوور فیک اینستاگرام 711x400 - تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

این خود شما هستید که باید لیست فالوورهای فیک را شناسایی کنید. در واقع کار این اپلیکیشن ها و سایت ها ارایه آمار تحلیلی از صفحه اینستاگرام شما می باشد. نکته مهم و اساسی این است که بعضی از اپلیکیشن ها و سایت ها هستند که برای حذف فالوور فیک از شما تقاضای درخواست نام کاربری و پسورد حسابتان را می کنند. در چنین مواردی نباید به آن ها اعتماد کنید.

حذف و شناسایی فالوور های فیک با استفاده از ربات کاربر مجازی

اگرچه این روش های فوق برای حذف فالوور فیک کاربردی هستند. اما اگر تعداد فالوور های فیک تان بالاست با توجه به حجم بالای کار، استفاده از این روش ها چنان عملی نیست. پس بهترین پیشنهاد این است که اگر تعداد فالوور های فیک تان بالاست برای حذف شان از ربات اینستاگرام کاربر مجازی استفاده کنید. اما تشخیص فالوور های فیک به کمک ربات کاربر مجازی در چند مرحله انجام می پذیرد که عبارتند از:

مرحله اول تشخیص فالوور فیک اینستاگرام و حذف فالوور فیک با ربات

باید لیست همه دنبال کننده های های پیج اینستاگرام خود را داشته باشید. برای انجام این کار می توانید از ربات اینستاگرام فضای مجازی استفاده کنید. کافی است آی دی پیج خود را با ماکروی استخراج کننده ربات اینستاگرام کاربر مجازی بدهید تا تمامی فالوور های خود را در قالب یک فایل اکسل مشاهده کنید.

مرحله دوم

در این مرحله باید لیست اکسل فالوور های پیج اینستاگرام تام را به ماکروی تشخیص فالوور فیک ربات اینستاگرام کاربر مجازی بدهید. این اپ به شیوه خودکار در هر ساعت ۱۰۰ فالوور شما را بررسی می کند. نتیجه برگرفته از بررسی را در یک فایل اکسل به شما تحویل می دهد. در نتیجه این بررسی و با گزارشی که این برنامه در اختیار شما قرار خواهد داد. مشخص خواهد شد که آیا هر یک از فالوور های شما عکس پروفایل دارند یا خیر.

مرحله سوم تشخیص فالوور فیک اینستاگرام و حذف فالوور فیک با ربات

در مرحله سوم با نصب این فایل اکسل به آسانی صفحه موجود در لیست را بر مبنای مولفه هایی که نشان دهنده دنبال کننده فیک هستند فیلتر کنید. مثلا می توانید در فایل اکسل آی دی هایی را که تعداد پست هایشان صفر است فیلتر کنید. سپس از میان مواردی که عکس پروفایل ندارند فیلتر کنید. به این ترتیب در نهایت به لیست واقعی از فالوور های فیک دست یابید. اما شاید بگویید که همین لیست هم به اندازه کافی بلند بالاست و حذف تک ایدی ها به صورت دستی کاری طاقت فرسا و وقت گیر است. خبر خوب نیز این است که شما می توانید با ربات اینستاگرام کاربر مجازی به حذف فالوور های فیک نیز اقدام کنید.

حذف فالوورهای فیک به کمک ربات کاربر مجازی

تا اینجا که فالوور های فیک پیچ اینستاگرام خود را شناسایی کرده اید نوبت به حذف این فالوور ها می رسد. از طرف دیگر اینستاگرام برای حذف کردن هم محدودیت هایی دارد. یعنی در ساعت حداکثر ۶۰ ایدی را می توانید حذف کنید. برای حل این مشکل هم راه حلی در نظر گرفته شده  است. ماکروی بلاک ربات اینستاگرام کاربر مجازی می تواند بنا به درخواست شما لیست آی دی هایی را که به عنوان فالوورهای فیک شناسایی کرده اید ‌از میان فالوور هایتان حذف کند. به این ترتیب فقط با استفاده از سه ماکروی ربات اینستاگرام کاربر مجازی می توانید به راحتی از شر انبوه فالوور های فیک پیج تان خلاص شوید.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستا بولد ما به راهنمای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام و حذف فالوور فیک پرداخته ایم. اگر تمایل به کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور واقعی دارید با متخصصان ما در اینستا بولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها