آنالیز پیج اینستاگرام

آنالیز کاربران قبل از فالو پیج اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام  به فناوری مجهز شده است که کاربران را قبل از فالوکردن شناسایی می کند. فالوور های فیک را به لیست سیاه خود انتقال می دهد. با این روش، افزایش فالوور اینستاگرام شما به بهترین شکل ممکن انجام شده. در ادامه شما از خرید فالوور حداکثر استفاده را خواهید برد. در مقاله پیش رو از اینستا بولد در مورد آنالیز کاربران قبل از فالو پیج اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد.

آنالیز اینستاگرام

تا به حال شده به اینستاگرام خود با دید تحقیقی و آماری سر بزنید؟ تعداد فالوور های خود را بسنجید. بدانید نرخ تعامل شما با دیگر کاربران چقدر است؟ آیا این را در نظر گرفته و می دانید از کدام پست های شما بیشتر استقبال شده است؟ اگر جوابتان به این سئوالات منفی است بهتر است کار آنالیز اینستاگرام خود را شروع کنید. با نگاهی به این آنالیز می توانید عملکرد این پلتفرم را به عنوان بخشی از استراتژی کل بازاریابی خود بشناسید. همچنین به شما این امکان را می دهد تا با این بستر اجتماعی قدرتمند و پر جمعیت در جهت رشد کسب وکار تان تلاش بیشتری کنید.

این سوال مطرح می شود که چرا آنالیز کاربران قبل از فالو پیج اینستاگرام این قدر مهم می باشد؟ توجه داشته باشید که ۲۵ میلیون حساب کاربری تجاری و ۲۰۰ میلیون بازدید روزانه از این اکانت ها فرصتی برای کسب و کارها می باشد. نمی توان به سادگی از آن چشم پوشی کرد. اگر به صورت مرتب اینستاگرام خود را آنالیز و ارزیابی نکنید، با این مشکلات روبرو خواهید شد.

 • انتخاب اشتباه مخاطب هدف
 • اشتباه بیش از حد محتوا (یا کمتر از حد لازم محتوا)
 • هدایت بازدید کنندگان نا مرتبط به وبسایت شما
 • ارسال محتوا در روزها و ساعت های بدون بازدهی(غیربهینه)

از دست دادن فرصت برای بالا بردن نرخ تعامل در کامنت و یا استوری اطلاعاتی که می توانید از داده ها بدست آورید به شما در استفاده بهینه از این پلتفرم کمک خواهد کرد تا ارزش بیشتری برای کسب و کار خود قائل شوید.

آنالیز پروفایل اینستاگرام

درصفحه پروفایل شما و درست در بالای صفحه سمت راست قرار دارد. با ضربه روی سه خط، به صفحه Insight وارد می شوید. شما در این جا می توانید آنالیز یک هفته از اینستاگرام خود را ببینید. البته شاید شما قبلا نیز این صفحه را دیده باشید اما بر روی آن متمرکز نشده باشید.

آنالیز کاربران قبل از فالو پیج اینستاگرام

احتمالا شما تعداد مناسبی فالوور دارید اما این عدد یا افرادی که  پست های اینستاگرام شما را می بینند و درحال تعامل هستند برابر هستند؟ با استفاده از روش های مختلف می توان این فالوور ها را بررسی کرد.

Analyze users before Instagram follow page۱ - آنالیز پیج اینستاگرام

آنالیز هر پست برای فالو پیج اینستاگرام

وقتی پروفایل شما از مخاطبان هدف تان باز خورد مناسب دریافت کرد، در این موقع وقت آن است که سراغ پست هایتان بروید و ببینید که کدام محتوا تعامل بیشتری با مخاطبان داشته است. شما با آنالیز هر پست از بازدهی آن اطلاع پیدا می کنید و در طول مدت زمان سلیقه مخاطب را خواهید شناخت.

آنالیز استوری های پیج اینستاگرام برای فالو

آخرین آنالیزی که راجع به آن توضیح خواهیم داد آنالیز استوری است. این آنالیز به اندازه بقیه تحلیل ها اهمیت دارد. به آنالیز کاربران قبل از فالو پیج اینستاگرام کمک زیادی می کند. اگر شما هنوز در پیج خود استوری نمی گذارید فرصت بی نظیری را از دست خواهید داد. استفاده از استوری به شما این فرصت را خواهد که در مقابل کاربران تان بیشتر دیده شوید. در این قسمت در مورد آنالیز استوری اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد.

 • Impressons: نشان دهنده تعداد دفعاتی که استوری شما دیده شده است.
 • Reach: تعداد اکانت های منحصر به فردی که استوری شما را مشاهده کرده اند.
 • Exits: تعداد دفعاتی که کاربران در حین دیدن استوری از آن خارج شده اند.
 • Replles : نشان دهنده تعداد کل پاسخ ها به ویدیو و عکس های استوری شما
 • Taps Forward: نشان دهنده تعداد دفعاتی است که یک کاربر عکس یا ویدئو استوری خود را به سمت راست می کشد تا به قطعه بعدی استوری منتقل شود.
 • Taps back: نشان دهنده زمان هایی است که یک فرد عکس یا ویدئو استوری را به سمت چپ می کشد تا به قسمت قبلی آن منتقل شود.
 • Swipe away: نشان دهنده تعداد دفعاتی است که کاربران به اشتباه خود را بر روی صفحه کشیده (Swipe) و وارد استوری اکانت دیگری می شوند. به جای این که بر روی صفحه ضربه زده (TapFOrward) و وارد بخش دوم استوری شما می شوند.

سخن آخر

در این مقاله از اینستابولد ما در ارتباط با آنالیز کاربران قبل از فالو پیج اینستاگرام صحبت کردیم. تکنیک های بسیاری را برای شما ارائه دادیم. این کار منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می شود. در عین حال برای خرید لایک و خرید فالوور می توانید با متخصصان اینستابولد در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 11 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها